BIG BROTHER - koji ce biti bolji srpski Vs hrvatski?

maja312:
Ne budite smešni, pa gde se jedna provinciska B92 televizija može usporediti sa jednom RTL televizijom koja organizuje hrvatski Big Brother.
Stvarno ste smešni.

nas BB ce da proizvodi emotion. Takvu vrstu emisija ( leteci start, jednostavan zivot, 48 sati svadba , sve za ljubav) rade bolje od RTL, a dokaz je da su ih pobedili u bosni i oni rade za bosansko trziste BB. hrvati su vec radili srpski leteci start od emotina.
 
Ja gledam BigBrother na hrvatskom RTL-u i verujte mi nije los bas naprotiv.Mislim da ce i kod nas biti tako dobar,ali ovi sa BE92 treba vise da se potrude.Treba malo vise da ga reklamiraju sto u novinam sto na televiziji da bi bio gledaniji kao sto su to radili hrvati kad je trebalo da pocne prva sezona.Nadam se samo da ce biti dobro organizovan i da ce biti dobro ozvucenje,slika,kuca(Hrvati u dvoristu imaju cak i bazen pa bi bilo dobro da imamo i mi,a i sama kuca je cool),da ce zadaci biti dobri itd.I vreme bi bilo da BE92 napravi BigBrother sajt sa pravilima,nacinom prijavljivanja itd. ali dok do toga ne dodje ko hoce moze videti pravila na hrvatskom sajtu www.bigbrother.rtl.hr
 
Taj BIG BROTHER mi nekad deluje onako opuštena varijanta ali nekad me totalno izludi sa glupostima.

Uglavnom to mi izgleda kao neki eksperimen na ljudima. Zaključaš ih u jednu kuću , daleko od ostatka sveta, daleko od svega, informacija, vesti, porodice, uopšte nemaš pojma šta se dešava u svetu oko tebe. U takvim uslovima mi deluje kao eksperiment, da se vidi kako će se ljudi ponašati bez tih nekih nazovimo ih "uslova" za život. Čekam da neko poluidi skroz, mislim ja bi odlepio posle 7 dana
 

Back
Top