Rusi stoje iza referenduma, Dodik samo izvođač radova

Današnje izdanje novina otkriva da je "vidljivo da iza referenduma u RS stoji Rusija."

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2016&mm=09&dd=25&nav_category=167&nav_id=1180619

Ja već duže vreme upozoravam da je rusija novi Hitler.

Kada će čovečanstvo da se probudi, i pošalje rusiju na smetlište istorije gde pripada?

Vaša procena.

Dobro jutro Kolumbo.
Ti si govorila da Putina ne interesuje Balkan.
Ali sada i sama potvrdjujes da je tocak istorije poceo da se okrece u stranu Rusije.
To znaci da ce pod Rusima Beograd biti epicentar Balkana, a Zagreb, Sarajevo, Podgorica, Sofija, Solun periferija.
 
Ako je istina to je onda vrlo dobro. KRAJNJE JE VREME DA RUSI PREUZMU STVARI U SVOJE RUKE I PREVASPITAJU ISLAMSKE TERORISTE NA BALKANU.

Cekaj prvoi da vidimo kako ce prevaspitati one u Siriji...

Nesto im ne ideo bas od ruke....

- - - - - - - - - -

Није Додик Вучић да слуша западне политичаре. ;)

Dodik je velika sila....:rotf:
 
Današnje izdanje novina otkriva da je "vidljivo da iza referenduma u RS stoji Rusija."

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2016&mm=09&dd=25&nav_category=167&nav_id=1180619

Ja već duže vreme upozoravam da je rusija novi Hitler.

Kada će čovečanstvo da se probudi, i pošalje rusiju na smetlište istorije gde pripada?

Vaša procena.

Iza referenduma u RS pristojno i dostojanstveno
stoje gradjani RS da obave svoju gradjansku duznost.
Skotovi koji im to pravo uskracuju mogu da crknu
kada vec nisu pokrepali.!!!
 
Današnje izdanje novina otkriva da je "vidljivo da iza referenduma u RS stoji Rusija."

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2016&mm=09&dd=25&nav_category=167&nav_id=1180619

Ja već duže vreme upozoravam da je rusija novi Hitler.

Kada će čovečanstvo da se probudi, i pošalje rusiju na smetlište istorije gde pripada?

Vaša procena.

618x346.jpg


- - - - - - - - - -

Niti je tzv niti će nestati na nain na koji ti zamišljaš.

Блајбингер је мали Ђокица!
 
Niti je tzv niti će nestati na nain na koji ti zamišljaš.

Ja nista ne zamisljam.

Jednostavno sam cuo na TV da je RS GRESKA AMERICKE ADSMINISTRACIJE koju ce oni ispraviti u pogodnom momentu.

Takodje, ko prati politiku ZNA da je prevoslavlju DOZVOLJENO (od strane Zapada i pape) da moze da ide SAMO DO DRINE! I da ne moze da predje na drugu stranu.

Takodje se zna da zapad NIKADA VISE nece dozvoliti da Srbija toliko ojaca da moze da ugrozi mir u Evropi kako je to vec cinila u proslosti , niti da bude snazan rusku satelit u globalnom odmeravanju snaga dva bloka...

Razumes li ti to Djavolko?.
 
Ja nista ne zamisljam.

Jednostavno sam cuo na TV da je RS GRESKA AMERICKE ADSMINISTRACIJE koju ce oni ispraviti u pogodnom momentu.

Takodje, ko prati politiku ZNA da je prevoslavlju DOZVOLJENO (od strane Zapada i pape) da moze da ide SAMO DO DRINE! I da ne moze da predje na drugu stranu.

Takodje se zna da zapad NIKADA VISE nece dozvoliti da Srbija toliko ojaca da moze da ugrozi mir u Evropi kako je to vec cinila u proslosti , niti da bude snazan rusku satelit u globalnom odmeravanju snaga dva bloka...

Razumes li ti to Djavolko?.

Kako ti samo ne dosadi :D
 
Сила... не шлихта се западним дипломатама и амабасадорима, као неки драмосери и пекмезаре. :)

силиконци и глабатори.......



p.s.
Шта је било??? кУј ми брише поруке??? Опет пало кмечање, кме-кме-кме........:lol:
 
Poslednja izmena:
Kako ti samo ne dosadi :D

Na zalost Djavolko to je ISTINA....

Naravno ne onakva o kakavoj vi mastate - ali je istina koja ce se dogoditi..

Kada sam pocetkom devedesete pricao da ce izbiti gradjanski rat u Jugi - vise njih su se smejali i govorili: "Blajbi, kako ti samo ne dosadi!?"

Posle se vise nisu smejali.

Ni vi se necete smejati kada takozvana RS bude ukinuta....:rtfm:

- - - - - - - - - -

Tihi, mani se tih orgazmickih slika, ne uzbudjuju me.......:lol:
 
Na zalost Djavolko to je ISTINA....

Naravno ne onakva o kakavoj vi mastate - ali je istina koja ce se dogoditi..

Kada sam pocetkom devedesete pricao da ce izbiti gradjanski rat u Jugi - vise njih su se smejali i govorili: "Blajbi, kako ti samo ne dosadi!?"

Posle se vise nisu smejali.

Ni vi se necete smejati kada takozvana RS bude ukinuta....:rtfm:

[:

Što će biti nikada a možda ni tada :D
 

Back
Top