Kako da podesim velicinu Winampa

father:
Desni klik misem negde na program>"Window Settings">"Scaling",tu rucno namesti velicinu svakog prozora programa pojedinacno.

Hvala.A ja pitala tamo na temi Svastara umesto odmah da sam se obratila strucnjacima.Uopste nisam znala da se te skalice pomeraju,ja sam trazila gde se upisuju brojevi.A kad sam vec ovde mogla bih jos da vas pitam,imam u tkz drajverima jedan CD na kome pise "anti virus platinum",sta znaci ta oznaka? Ali rekli su mi da je najbolje da te drajvere sama nista ne diram,a ja sam ipak mislila mozda da uzmem taj CD i da instaliram taj antivirus program? Da li taj CD ima tu svrhu?
 
luckastalutkica:
Hvala.A ja pitala tamo na temi Svastara umesto odmah da sam se obratila strucnjacima.Uopste nisam znala da se te skalice pomeraju,ja sam trazila gde se upisuju brojevi.A kad sam vec ovde mogla bih jos da vas pitam,imam u tkz drajverima jedan CD na kome pise "anti virus platinum",sta znaci ta oznaka? Ali rekli su mi da je najbolje da te drajvere sama nista ne diram,a ja sam ipak mislila mozda da uzmem taj CD i da instaliram taj antivirus program? Da li taj CD ima tu svrhu?

Ako sam te dobro razumeo imas nekoliko diskova sa drajverima medju kojima je i taj sa antivirusom. To je verovatno Panda. Ne znam da li imaš već instaliran neki antivirus ali ako nemaš moja preporuka je Kaspersky. Mada ni ta Panda platinum ako jeste nije rđava. Ali još jednom ako imaš neki antivirus instaliran ne možeš imati drugi.
 

Back
Top