Koja im je dozvoljena cifra... ili... koliko prethodnih im tolerisete?

Ja tolerisem samo dvojicu! Nije da se hvalim, ali nijedna od zena sa kojom sam bio, nije imala vise od toga... Jednostavno, car sam... Umem da proberem. Jedino sto mi je pomalo cudno, je to, da je uvek prvi bio njena prva ljubav, decko sa kojim je izgubila nevinost... a drugi je prolazna avantura sa proslogodisnjeg letovanja... Znaci, neko koga nikad necu imati priliku da sretnem, pa samim tim ni da se brinem.
Imao sam srece, sta da vam kazem...
 
tralalala:
Iz ovoga sledi da je na trecem ogromna odgovornost. Jer ako je ne ozeni ona odmah od fine ribe podobne za majcinstvo pada u qrve. E pa sad vi vidite sta vam je ciniti.
Ne kapiras... Zena je usavrsen model homo sapiensa, koji ima ugradjen kaunter, koji se resetuje i uvek vraca na broj tri. Znas da taj broj ima cudesna svojstva... U ovom slucaju, a u skladu sa primerima koje sam naveo, to pretpostavlja da je dama smerna i verna (zbog prvog primera), a u isto vreme raspolaze seksualnim iskustvom i spremna je na eksperimente, sto nam primer drugog ljubavnika i pokazuje...
Istina je, da na trecem ostaje velika odgovornost... Zato je svaki sledeci - uvek treci.
 
Julian_Duranona:
Ne kapiras... Zena je usavrsen model homo sapiensa, koji ima ugradjen kaunter, koji se resetuje i uvek vraca na broj tri. Znas da taj broj ima cudesna svojstva... U ovom slucaju, a u skladu sa primerima koje sam naveo, to pretpostavlja da je dama smerna i verna (zbog prvog primera), a u isto vreme raspolaze seksualnim iskustvom i spremna je na eksperimente, sto nam primer drugog ljubavnika i pokazuje...
Istina je, da na trecem ostaje velika odgovornost... Zato je svaki sledeci - uvek treci.

da ti kazem Dzuliane, to si lepo zakljucio... kao kad kupujes polovan auto... (nije da ja to znam i praktikujem.... ali cuo sam od siromasnijih prijatelja)...:lol:
dakle pitas.... "koliko je pres'o?" ... pa sve preko 100 000 smatras krntijom...
...
e tako i za zene... samo sto je pitanje : koliko njih je preslo preko nje?" i to je to...
...
Dobijes odgovor 3... i gotovo... :wink:
 

Back
Top