jel mogu da pogodim?:)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kista:
'ajde evo ja cu poshto niko nece da se igra :p , da pogadjam ko kako izgleda itd. na osnovu horoskopa ...znachi znak,podznak gde vam se nalazi mesec itd. ...chisto eto..malo domaci,i to.. ;)

E ovo ti je dobra tema. A i moze da se nesto nauci:)
Ajd pogodi meni

Sunce u ribama u VIII kuci na 6°
ASC 27° u raku
Mesec vladar ASC u I kuci na 10° lava

Mesec pravi opoziciju sa merkurom ( VII kuca 15° vodolija)
Mesec trougao sa Venerom ( IX kuca 3° ovan)
Mesec trougao uran ( V kuca 8° strelc)
Mesec traougao jupiter ( V kuca 9° strelc)
Mesec trougao MC ( MC ovan 10°)

Mesec kvadrag saturn ( IV kuca 4° skorpija)

I kuca mi je vise u lavu nego u u raku.Dali to ima neke veze???
 
ladyinred-reci mi gde ti je merkur i dali je aspeketovan.. poshto si dupli blizanac?
nevaljala-ako si u podznaku rak a mesec ti je u 12 u blizancima (josh ako je i sunce u 12.?.) to bi mi reklo da
si ti osoba koja baca 3-4 senke,odnosno sa puno iskustva bez obzira na godine...dobra u komunikaciji na intuitivnom nivo,teshko da te chovek slaze....mozda malo vishe zatvorena u pochetku.. tebe ljudi koji misle da te poznaju,zapravo nepoznaju itd.ti volish neku ultramarin plavu i sve boje ali malo tamnije ili u kobinaciji sa crnom...a?
 
sampita-u pitanju su trigoni ne trouglovi....pa ovako sampita tebi nije teshko da izgledash cool:) odnosno
svesno se eksponirash,mogu da zamislim shta tvoj pogled moze da uradi itd.to si pokupila od keve najverovatnije ali si u sushtini emotivna jako.Tvoje boje su pastelne sa dosta zlatne......a?
 
uuu mubi koja kombinacija,reci mi dali si ti ubio nekoga iz ljubavi? shalim se...pa ti si humanista,pa evo slikovito kako te ja zamishljam kao lika kome stoji odelo ali zbog meseca bez kravate matoriii;)
 
Ej odlicna tema!
Ajde meni pogodi: vaga podznak lav,deo prvog polja u devici, jupiter u devici u konjukciji na ascedent, vladar lava-sunce u konjukciji s venerom u vagi,merkur u konjukciji s venerom i u sextilu s ascedentom, pluton sextil asc,neptun trigon asc,uran kvadrat asc..
 
Kista:
ladyinred-reci mi gde ti je merkur i dali je aspeketovan.. poshto si dupli blizanac?
nevaljala-ako si u podznaku rak a mesec ti je u 12 u blizancima (josh ako je i sunce u 12.?.) to bi mi reklo da
si ti osoba koja baca 3-4 senke,odnosno sa puno iskustva bez obzira na godine...dobra u komunikaciji na intuitivnom nivo,teshko da te chovek slaze....mozda malo vishe zatvorena u pochetku.. tebe ljudi koji misle da te poznaju,zapravo nepoznaju itd.ti volish neku ultramarin plavu i sve boje ali malo tamnije ili u kobinaciji sa crnom...a?

da, sunce mi je u 12 kuci:))) u konjukciji zapravo sa malim orbisom, mislim bas malim.
zatvorena ..hmm, da..i to da me ljudi zapravo ne poznaju tacno je:)
ne volim ultramarin plavu..crna je ok:)
 
Kista:
sampita-u pitanju su trigoni ne trouglovi....pa ovako sampita tebi nije teshko da izgledash cool:) odnosno
svesno se eksponirash,mogu da zamislim shta tvoj pogled moze da uradi itd.to si pokupila od keve najverovatnije ali si u sushtini emotivna jako.Tvoje boje su pastelne sa dosta zlatne......a?

Kista, izvini zbog trigone;)
Upravu si, ja sam i onako sve pokupila od keve. Jendnom reciju "pljunuta" sam keva, samo sto sam ja malo vise pljunuta;) Ma kad vidim njene slike kad je bila mlada, prosto nemogu da verujem kolko je licila na mene;) ;) ;)
 
Ledyinred-morash malo vishe da razmislish pre nego shto kazesh neshto jer cesh se kajati...inache u stanju si da predajesh neshto,shkola itd.volish da mezish? ;) i taaaako,nemoj da se nervirash...u vezi sa tobom imam viziju vrane?! ne znam zashto.

Indijanchina-moj dobar drugar!...recicu ti kajsije ;)
 
mezim u smislu da jedem?
zasto bas vrana , hahah??
vrana ne predstavlja nista dobro, nemoj molim te sa vranama da me spajas :)
za ovo da razmislim pa da kazem si u pravu a da predajem, pa ne znam mozda bih i bila dobra ali ne znam koliko dugo bi mi to bilo interesantno ...
A koliko sam ukapirala na samom pocetku ti si rekao da ces da pogadjas ko kako izgleda a ne karakterne crte?!?!?!?!
 
ladyinred-nemoj da se nervirash....:) pored te crvene,crna ti je prezime..a ta konjukcija te opterecuje izgledom pa je tvoj i ovako promenjliv izgled,ludilo....mislim volish slano,ljuto u vezi sa hranom...sushtinski ti znash da si privlachna..i lozish se:),ljubomora u tvojim tamnim ochima se ogleda, trgovina ti je bliza nego predavanje....mislim bila bi stroga kao profanka..itd.:) ti si zla! shalim se..:)....kratka kosa dve boje i pishtolj na vodu.:))
 
mala sirena-ti si mozda malo punija ali ok skroz,tebi to stoji nekako, imash lepu kosu...vishe ti stoji klasichno nego moderno...volish nakit...ali koja devojka ga ne voli?:) ali mislim da ti volish pare! i da ti se ugadja itd:) , mogla bi da dash neshto u humanitarne svrhe?:) gde ti je mesec nisi rekla???
 
Kista:
mala sirena-ti si mozda malo punija ali ok skroz,tebi to stoji nekako, imash lepu kosu...vishe ti stoji klasichno nego moderno...volish nakit...ali koja devojka ga ne voli?:) ali mislim da ti volish pare! i da ti se ugadja itd:) , mogla bi da dash neshto u humanitarne svrhe?:) gde ti je mesec nisi rekla???

Pa recimo da je 50% toga tacno..iako nazalost nemam puno para!!!!:)
Mrsavica sam sa malo izrazenijim zenskim atributima,mesec mi je u jarcu!
 
Kista:
ladyinred-nemoj da se nervirash....:) pored te crvene,crna ti je prezime..a ta konjukcija te opterecuje izgledom pa je tvoj i ovako promenjliv izgled,ludilo....mislim volish slano,ljuto u vezi sa hranom...sushtinski ti znash da si privlachna..i lozish se:),ljubomora u tvojim tamnim ochima se ogleda, trgovina ti je bliza nego predavanje....mislim bila bi stroga kao profanka..itd.:) ti si zla! shalim se..:)....kratka kosa dve boje i pishtolj na vodu.:))

Nemam tamne oci niti kratku kosu. Bila sam jedan period sa kratkom kosicom ali sada ne, vec duzi period imam dugu kosu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top