Samo da vam kazem...

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A

Aleksej_BASO

Gost
Da ste vi svi tako divni i da je Krstarica super forum, i zakon!

Evo sta mi se desilo!

Nesto sam pretrazivao net i slucajno naletim na forum B92, i navucen na forume ne odolim da malo procunjam, i ne lezi vraze.... Ne mozes se nikako registrovati.... Pa mucio sam se nedelju dana, i jedva na kraju uspem... Isti nadimak kao ovde. A problem je bio sto sam hteo na cirilici da se registrujem e to ne moze (tolerancija na delu, ali o tome cu detaljno na politici).

I nekako se registrujem...

A sve sam to radio zbog teme o legalizaciji gey brakova, ali nista. Kul, ja samo kazem da sam protiv toga nista napadno... Ali opet... Naletim na nekog tipa tamo nadimak mu je Queerija, ili tako netso.... i ja off topic kazem

" :shock: tebra nadimak ti je......dobar :shock: "

(moj potpis je bio "Живела ћириица" haha, inace...)

I ispljuju me najstrasnije, ono nenormalno, kao tek doso napisao par postova i vec sam dziber... Tako su me nazvali...

I klade se da ce me banovati pre 10og postra...

I ja im odgovorim, da ima je forum shit (osim sto imaju potpise :lol: interfejs je odvratan) da se malo raspitaju o meni na krstarici pre nego mi se zamere, i da me ni tamo posle 2500 postova nisu banovali i.... Oni me banuju.

Rekose mi nesto "ako ti je krstarica zakon onda idi tamo...." i baj baj ne mogu da se ulogujem....

Eh.... Moja krstarica....

Ova tema moze lako da postane jos jedna u nizu rasprave o homicima, ali ja to ne zelim, zelim samo da vam kazem da ste svi super, (cak i Gazdarica) i da je ovo naj konza forum!!!
 
Sta ces na drugom forumu krstarica je jedini forum koji nesto valja i nesto se desava.
A takvih debilnih foruma kao taj sto si rekao ima koliko hoces. Imam jednog prijatelja koji je srusio takvih foruma koliko hoces. I ja sam bio nedavno na jednom i jedva sam se iskulirao da nisam zvao ovoga da im formatiramo hard disk jedno 10 puta za redom.
 
sinnke:
Sta ces na drugom forumu krstarica je jedini forum koji nesto valja i nesto se desava.
A takvih debilnih foruma kao taj sto si rekao ima koliko hoces. Imam jednog prijatelja koji je srusio takvih foruma koliko hoces. I ja sam bio nedavno na jednom i jedva sam se iskulirao da nisam zvao ovoga da im formatiramo hard disk jedno 10 puta za redom.


Drkadzije jedne..... Ako nisi po njihovomodma ban!

Da ne budem lenj, dacu i link, ima samo par postova pa skontajte .....

http://www.b92.net/invboard/index.p...pic=23444&st=60
 
Aleksej_BASO:
Drkadzije jedne..... Ako nisi po njihovomodma ban!

Da ne budem lenj, dacu i link, ima samo par postova pa skontajte .....

http://www.b92.net/invboard/index.p...pic=23444&st=60


Pa ne trebas ti njih nego oni tebe. Ti si taj koji trosi svoje vreme na njih. Sta se zivciras mozda su ljudi otvorili forum likova koji jedu magarece izmete i vide da im se ne uklapas u konfiguraciju pa te sutnu i sta te boli uvo za to. Jedino ako se bas ponasaju prebahato onda im treba malo obrisati hard cisto da vide da nisu najvece face.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top