"Od svastike sladjeg roda nema" ... kopka li vas? - vol. 1

Krenuo Mujo na zeleznicku stanicu u Sarajevu da doceka svastiku. Normalno, krenuo je na magarcu svom, da mu svastika ne bi vukla svoje kofere kad budu isli kuci. Stigne on na stanicu, priveza magare pred ulazom i udje unutra da saceka voz. Cek'o on neko vreme i posto je voz kasnio on izadje da obidje magare. Kad je izasao imao je sta i da vidi... Okupilo se milion, ma sta milion, okupilo se sto hiljada ljudi oko njegovog magareta. Probi se on nekako kroz gomilu da vidi sta je po sredi, dodje do magarca i vidi da se ovom digla patka pola metra. Uze on britvu iz dzepa i odsece magarcu ono sto mu se diglo. Pridje neki covek i kaze:
- Jesi l', bolan, ti normalan? Pa sto si to uradio sa magarce?
- Ma nije on dosao da ceka svastiu, nego ja! :lol: :lol: :lol:
 
marlon:
Krenuo Mujo na zeleznicku stanicu u Sarajevu da doceka svastiku. Normalno, krenuo je na magarcu svom, da mu svastika ne bi vukla svoje kofere kad budu isli kuci. Stigne on na stanicu, priveza magare pred ulazom i udje unutra da saceka voz. Cek'o on neko vreme i posto je voz kasnio on izadje da obidje magare. Kad je izasao imao je sta i da vidi... Okupilo se milion, ma sta milion, okupilo se sto hiljada ljudi oko njegovog magareta. Probi se on nekako kroz gomilu da vidi sta je po sredi, dodje do magarca i vidi da se ovom digla patka pola metra. Uze on britvu iz dzepa i odsece magarcu ono sto mu se diglo. Pridje neki covek i kaze:
- Jesi l', bolan, ti normalan? Pa sto si to uradio sa magarce?
- Ma nije on dosao da ceka svastiu, nego ja! :lol: :lol: :lol:

imam cak i sliku o tom zapisu...........:wink:
 
marlon:
Krenuo Mujo na zeleznicku stanicu u Sarajevu da doceka svastiku. Normalno, krenuo je na magarcu svom, da mu svastika ne bi vukla svoje kofere kad budu isli kuci. Stigne on na stanicu, priveza magare pred ulazom i udje unutra da saceka voz. Cek'o on neko vreme i posto je voz kasnio on izadje da obidje magare. Kad je izasao imao je sta i da vidi... Okupilo se milion, ma sta milion, okupilo se sto hiljada ljudi oko njegovog magareta. Probi se on nekako kroz gomilu da vidi sta je po sredi, dodje do magarca i vidi da se ovom digla patka pola metra. Uze on britvu iz dzepa i odsece magarcu ono sto mu se diglo. Pridje neki covek i kaze:
- Jesi l', bolan, ti normalan? Pa sto si to uradio sa magarce?
- Ma nije on dosao da ceka svastiu, nego ja! :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:
 
ne znam.. sad je in kao to....prevare..svastike... kao to je neki podvig
meni je to nekako tuzno..zar nije veci podvig ne raditi to i imati brak kao shto pise..da nadjes u zeni sve
ok, nisam pozvana da pricam...niti sam ja bezgreshna...ali otprilike kakve ste baje shto sad ti imash svastiku takvui jao imam tako dosadnu zhenu skuvala mi je pasulj a ona je tako mlada lepa i negovana..jeste sve torte su lepe dok su u izlogu mada je ovo pogreshan argument. : ))
ako ti ne radi brak pa obostrana je greshka
ko da je teshko smuvati nekog ... samo shto se to uvek oseca pogotovo ako su sestre
ok mozhda i ne..ali uvek ce postojati neshto
ovo vam je teorija a ni ja ne znam praksu.
ali sad si ti kao baja shto imash svastiq...eh eh muka..i glupih supruga...
"americhka lepota"
 
teardrop:
Svastika može biti i starija sestra vaše žene ;)

Moze biti i sestra bliznakinja.

Zamislite tu dramu, pocnes da se neopisivo lozis na sestru bliznakinju svoje zene.
Opsednut si, odlazis do kupatila, stavljas sebi peskir u usta, grizes ga i tiho vrstis da bi obuzdao pozudu, pa se drogiras flojdima, pa ovo pa ono, eeeeee...
Al, nista ne pomaze....
 

Back
Top