Glavobolje- bioenergeticar

godzi

Početnik
Poruka
3
Godinama imam glavobolje.Glavobolje su posledica šoka. Obisao sam dosta neurologa u Beogradu i nista ne mogu da mi pomognu.
Da li mozda neko zna za nekog ozbiljnog bioenergeticara u Beogradu, pokusao bih sa bio-tretmanima ili mozda neko ima neki konkretan bolji predlog?
Hvala.
 
Postoje sad mnoge nove terpaije za glavobolje. Da li je to migrena, tenziona, cluster...? Postoji i minimalno invazivno neurohirursko lecenje sa elektrodama, takodje je ponekad i bolje da se leci uzrok, mozda i stratifisana terapija. Bioenergeticar vam nece pomoci, osim sto cete doziveti jos jedan sok kad pogledate u vas novcanik posle toga.
 
Simptomi su sledeci : stalno mi prolaze trnci ( svrab ) po povrsini koze dela glave gde se nalazi kosa. Intenzitet se pojacava kada: citam, na toploti, posle spavanja , kada se iznerviram.
Sto duze citam trnci ( recimo posle 3 sata ) mi prelaze u glavobolju.Definitivno nije migrena obzirom na simptome. Nemam vrtoglavice, ne smeta mi svetlost, nemam nesvestice , nemam mucninu , oci su ok-( bio sam kod 5 oftalmologa) - nemam dioptriju , astigmatizam , ocni pritisak itd, itd.... Generalno sam odlicnog zdravlja.
Glavobolje su pocele pre nekoliko godina, dan nakon dozivljenog soka. Na vrata stana su mi zazvonila dva inspektora u civilu ( grmalji ) sa pistoljima ispod pazuha , ja sam otviorio vrata , videvsi njih sa pistoljima uplasio sam se,u sekundi mi se sve smracilo . Ostao sam na nogama i povratio se posle nekoliko sekundi. Oni su trazili neku osobu iz komsiluka koja nije bila kod kuce pa su zvonili kod mene. Tada mi nista nije bilo , medjutim sutra dan su poceli simptomi koje sam naveo gore i traju jos uvek. Stanje se apsolutno ne menja ni na bolje ni na gore godinama........
Bio sam kod dosta neurologa , jedan kaze psihosomatski , drugi mi je dao dijagnozu neurovegetativna distonija ( nisam ga bas razumeo sta to znaci posto se nije ni trudio da mi objasni ).
Medjutim niko ne moze da otkloni uzrok ili bar da se nekako smanje simptomi.Godine prolaze a treba ziveti sa ovim cudom.
Pozdrav.
 

Back
Top