WinXP se restartuje (cak i u Safe Modu)

alien2000

Obećava
Poruka
62
Imam IBM racunar ThinkCentre A51 Machine model: 813773G sa intel celeronom na 2.8GHz i operativni sistem XP.Kada pokrenem sistem pojavi se prozor : posto Win nije propisno iskljucen pokrenite sledece:
Safe mode
safe mode with network
safe mode with command prompt
Last known good configuration
start normal window

bilo koju opciju da izaberem windows pocinje da se ucitava a onda se restartuje i tako nonstop.Probao sam i pomocu F8 i svih opcija koje su bile na raspolaganju ali uvek isto win pocinje da se ucitava a onda restart.Da li ima pomoci (imam vazne informacije na C gde je o.s)?Kad sam pokusao da udjem u BIOS (on je dosta drugaciji od BIOS drugih konfiguracija a ulazi se pomocu Ctrl+S tastera a ne delete)bio sam iznenadjen skromnim opcijama, nema gotovo nista.Nema cak ni opcija za podesavanje sa kog uredjaja se podize o.s. tj. boot podesavanja, tako da neznam kako cu da preinstaliram windows ako ne mogu da podesim da se on podize sa CD roma.Da li sam uopste usao u BIOS ili je on kod IBM zaista drugaciji?Jedino sto zam je da uzrok ovome nije virus (nisam prikljucen na internet a imam Kaspersky 5.0138 i najnovije definicije(snimio sam ih od druga).
 

Back
Top