Javio se i Terzić: Zvezda će biti na grbači države još dugo

Ne treba da se zaključava tema.Tema se odnosi na državni budžet i njegovo trošenje tako da je veoma povezana sa politikom.Srž problema naše države je trošenje para iz budžeta i državni paraziti koji žive na grbači celog društva a tom društvu ne vraćaju ništa ili što je još gore veoma štete svojim bahatim,nasilnim i kriminalnim ponašanjem.Tema nije otvorena da bi se navijači prepucavali kako to radi forumaš Dreamer već zbog normalnih forumaša koji shvataju problem trošenja para iz budžeta na neke stvari na koje ne bi trablo da se troše.Tema se lepo razvila.Ako nema para u budžetu za dnevnice ratnih veterana,za pune penzije penzionerima,za hiljade socijalnih slučajeva,za aparate u bolnicama od kojih zavise životi hiljade ljudi,za inkubatore...onda ne bi trebalo da ima para ni za ove majmune u našim klubovima (bez obzira da li su u pitanju Zvezda, Partizan, Vojvodina...Mada je Zvezda najgori primer) koji bahato troše pare od sirotinje(imaju plate od po dvadeset hiljada eura,voze automobile od 100000 eura,žive u kućama od milion eura,daju na kućne ljubimce više nego što neko da na svoje dete,puše tompuse,glume mafiju).Neka glume mafiju ali sa svojim parama.
pričaš kao da su naši fudbaleri isto ko mesi, ronaldo i ostala evropska bogataška gamad..

a odgovorio sam već da ne troši niko pare od sirotinje... pare nisu smisao života. i koji je smisao života ratnih veterana i beba u inkubatorima.. ako nema sporta i fudbala, navijanja.. šta da rade u slobodno vreme?!
da kupuju kafu, da se drogiraju, da kupuju novine i čitaju vesti o rijaliti straletama, da rade ko robovi za neke bankare?!
Onda kad UN ukine sport i fudbal u svetu. onda vi ovde tražite ono što niko u svetu ne traži, ukidanje fudbala. (naravno izuzev ustaško,balijsko šiptarskih agenata koji žele krah našeg fudbala, glumeći zabrinute građane, ili prdizanovci koji imaju kompleks niže vrednosti od C.Zvezde, koji glume neutralne moralne građane,a kada se otimalo za njih, nigde ih nije bilo da buntuju)
 
Poslednja izmena od moderatora:
Мсм, супер ти је Звезда. А и Партитзан је супер.

Замало да заборавим, и репрезентација је супер. Ево нерешено са Ирском. Малолије?

Него, да ми Ћаласану утрпамо још пар милиона евра. Намучио се онолико...

Мене овде интересује због чега ова држава плаћа неком Ћаласану пола милијарде динара.

Ајде у реду Штефанек, ватерполисти са све Прлаиновићем, кошаркаши, Шпановићка, али шта ту тражи некакав Ћаласан са чак пола милијарде динара, није ми јасно.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ovo je tema o Zvezdi, stoga ovo je navijački forum!!!

Problem Ćalasana , je Zvezdaški a ne državni problem.

I gde ti vidiš da država plaća Ćalasanu?!I otkud ti to da je državni novac u fudbalu?
U pitanju je belosvetska trgovinsko sportska mafija čiji novac kruži kroz fudbal.
Novac banaka nikad nije bio narodni. MI smo kao država vlasništvo svetkih lihvarskih lopova i elitnih familija.
Novac banaka zapravo i ne postoji, on je oduvek fiktivan i lažan. To znaju svi ekonomski stručnjaci.

Problem ćalasana i Žigićevog ugovora je nastao za vreme tadićevih i koštuničinih dačićevih režima. A ne Vučića Ni Terzića.

I vidiš da zbog takvih kao ti sad hoće da prodaju Ristića za 2 mil evra izraelcima i da Ristićevim novcem plate tog ćalasana.
Umesto da država iz tog sivog fonda izruči novac tom menadžeru ili ga uhapsi, jer šteti stubu Srbije, i vrati nam dugove prošlosti.
Zvezdi je sad ugrožena pozicija levog beka\krila.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ovo je tema o Zvezdi, stoga ovo je navijački forum!!!

Ово је тема поводом изјаве Др. Звездана Терзића да ће Звезда бити "на грбачи државе док се неке ствари не помене". Дакле, овде је тема државни новац који се утрпава у ове фантомске организације које нико не контролише. Навијачки форуми се баве сасвим другим стварима. Тамо је најнормалније да држава трпа бесомучно незамисливе суме новца тоталним лузерима и аутсајдерима који се нпр. двапут чупају од моћне Валете са Малте. Да Црногорци нису "припремили" судију у првој утакмици, било би пушење само тако ...

Problem Ćalasana , je Zvezdaški a ne državni problem.

Ако је Звезда државни проблем, а Вучић и ти кажете да јесте, онда је и Ћалaсан државни проблем, али ти си те часове о скуповима из првог разреда основне школе очигледно пропустио. Вероватно је било гостовање у Н. Пазару.

I gde ti vidiš da država plaća Ćalasanu?!I otkud ti to da je državni novac u fudbalu?

Па Вучић то каже. Мене нервира што не постоје јавно објављени подаци о пословању ових фантома, фудбалских клубова, па може да се свако просерава о томе како су они (пази сад!) покрадени!!! Мсм, то има само у Србији. Да су лопови покадени и да држава треба то да надокнади!!!! Има ли краја дебилизму овог народа?

U pitanju je belosvetska trgovinsko sportska mafija čiji novac kruži kroz fudbal.
Novac banaka nikad nije bio narodni. MI smo kao država vlasništvo svetkih lihvarskih lopova i elitnih familija.

Мсм, у реду је. Илуминати, масони, гробари, турци, делије, пичкематерине, трте-мрте...

Problem ćalasana i Žigićevog ugovora je nastao za vreme tadićevih i koštuničinih dačićevih režima. A ne Vučića Ni Terzića.

Проблем Ћаласана и Жигићевог уговора је настао када је лова стигла и Црвену Звезду, а није исплаћен Ћаласану његов део. Тада сте били срећни на путу приватизације са Марком Мишковићем који је трпао лову коме и где је требало, али се то згодно заборавило. Заборав је мајка ...

I vidiš da zbog takvih kao ti sad hoće da prodaju Ristića za 2 mil evra izraelcima i da Ristićevim novcem plate tog ćalasana.
Umesto da država iz tog sivog fonda izruči novac tom menadžeru ili ga uhapsi, jer šteti stubu Srbije, i vrati nam dugove prošlosti.
Zvezdi je sad ugrožena pozicija levog beka\krila.

Не сери??? Па ја о томе појма немам. Шта кажеш!

Угрожена позиција левог бека??? Ја сам очекивао да Вучић ово покрива и мислим да ће да реагује на време и утрпа довољно лове да ту не буде претераних проблема.

I JOŠ JEDNOM NASTAVIŠ LI DA UBACUJEŠ LAŽI KAO GOTOVU ISTINU. I PIŠEŠ VELIKIM BOLD SLOVIMA IZMIŠLJENU BROJKU OD ′POLA MILIJARDE′ ?
UMESTO 2 MILIONA E

Цифра је 3,4 милиона евра, по средњем курсу 418 милиона динара, скоро пола милијарде. Какав проблем ти овде видиш?

OVA TEMA ĆE BITI ZAKLJUČANA ZBOG LAŽINIH BROJKI KOJE PODVALJUJEŠ RADI SPIN EFEKTA POPUT SMRDLJIVIH NOVINARA.
JA KAO NAVIJAČ ZVEZDE SAM VLAST U OVOJ VUČIĆEVOJ DRŽAVI I TAKO NAREĐUJEM I OVOM FORUMU DA PRIPAZE ŠTA RADE I KAKVE AGENTE GAJE OVDE!

:hahaha:
 
Poslednja izmena:
Ovo je tema o Zvezdi, stoga ovo je navijački forum!!!

Problem Ćalasana , je Zvezdaški a ne državni problem.

I gde ti vidiš da država plaća Ćalasanu?!I otkud ti to da je državni novac u fudbalu?
U pitanju je belosvetska trgovinsko sportska mafija čiji novac kruži kroz fudbal.
Novac banaka nikad nije bio narodni. MI smo kao država vlasništvo svetkih lihvarskih lopova i elitnih familija.
Novac banaka zapravo i ne postoji, on je oduvek fiktivan i lažan. To znaju svi ekonomski stručnjaci.

Problem ćalasana i Žigićevog ugovora je nastao za vreme tadićevih i koštuničinih dačićevih režima. A ne Vučića Ni Terzića.

I vidiš da zbog takvih kao ti sad hoće da prodaju Ristića za 2 mil evra izraelcima i da Ristićevim novcem plate tog ćalasana.
Umesto da država iz tog sivog fonda izruči novac tom menadžeru ili ga uhapsi, jer šteti stubu Srbije, i vrati nam dugove prošlosti.
Zvezdi je sad ugrožena pozicija levog beka\krila.
Ova tema nije o Zvezdi već o trošenju para iz budžeta na one koji ponajmanje to zaslužuju.Ako već nema para u budžetu za sve onda bar prioritete ispravno da postavimo.Mislim da u našem društvu ima mnogo prečih prioriteta od ljudi u klubovima koji žive kao bogovi u odnosu na ostalo stanovništvo.
 
Зашто и како је ова тема о трошењу државног новца завршила као тема о фудбалу???



Да вам објасним, фудбалски клубови се у овој теми помињу само као корисници државног новца.

Тема није фудбал него новац!

Јасно?

Хоћу да кажем, није овде дискусија о саставу државног тима потив Ирске или о тактици коју селектор теба да изабере већ због чега ће Звезда бити "на грбачи државе док се неке ствари не промене".

Дакле, прича је о трпању државних пара у фантомске организације које се зову фудбалски клубови, где се не зна ни ко је власник (јбм. ли га) ни ко одговара (нико) нити ко врши контролу средстава (саставиће Ћоки табеле у екселу), а онда се сручи неком Ћаласану око пола милијаде динара и - ником ништа!

Ако ви и даље мислите да је ово прича о фудбалу, онда о фудбалу појма немате.

Остало сам већ написао па потражите дефиниције које су вам промакле током школовања, ако га је уопште било.

Захтевам да се ова тема врати тамо где је започета, на Политику, јер по свакој здравој логици ту припада.

ПС О едитовању мојих уписа без икаквог обазложења ћу тек да вас клепим, али без нервозе.

Човек се учи док је жив.

ПС1.Ја вам понављам понуду, ако вам са овим уписима који су засновани на прописима, вашим правилима и здравој логици сметам, реците. То су само два клика.
 
Poslednja izmena:
И пази сада ово. Уз моју петходну поруку додато је следеће:

"Poslednji put izmenio korisnik Decky_Nis danas u 20:03 Razlog: Zabranjeno je javno komentarisanje rada moderatora! "

Дакле, ја нисам "коментарисао рад модеатора".

Ја сам констатовао и доказао да се ради о неком ко је функционално неписмен*.

Да буде јасније, овде се ради о материјалној повреди правила, неразумевању теме и то мора да се укаже.

И сада је овде већ неколицини јасно да сам у праву. Нормално би било да неко од одговорних образложи зашто и како је тема о бесомучном трошењу државног новца постала фудбалска тема типа да ли је Катаи тебало да уђе у задњих десет минута или не?

Као када би ненаменско трошење у Телекому ставили у тему Телекомуникације...

* Функционално неписмен је неко ко уме да почита текст, али није у стању да схвати суштину.
 
Poslednja izmena:
И пази сада ово. Уз моју петходну поруку додато је следеће:

"Poslednji put izmenio korisnik Decky_Nis danas u 20:03 Razlog: Zabranjeno je javno komentarisanje rada moderatora! "

Дакле, ја нисам "коментарисао рад модеатора".

Ја сам констатовао и доказао да се ради о неком ко је функционално неписмен*.

Да буде јасније, овде се ради о материјалној повреди правила, неразумевању теме и то мора да се укаже.

И сада је овде већ неколицини јасно да сам у праву. Нормално би било да неко од одговорних образложи зашто и како је тема о бесомучном трошењу државног новца постала фудбалска тема типа да ли је Катаи тебало да уђе у задњих десет минута или не?

Као када би ненаменско трошење у Телекому ставили у тему Телекомуникације...

* Функционално неписмен је неко ко уме да почита текст, али није у стању да схвати суштину.

Nije na tebi da ocenjujes ko je pismen ili nepismen. Uzgred to je uvreda jer smo svi ovde pismeni, neko manje neko vise ali niko od nas nije lektor da to ocenjuje.
Pravila su jasna za sve a pravilo kaze da je zabranjena:

javna diskusija o radu moderatora i žalbe na njihov rad

Ako hoces da se tema vrati posalji poruku supermoderatorima jer oni odlucuju da li se tema prebacuje sa pdf-a na pdf kao sto su uradili sa ovom. I to se ne zahteva kao sto si napisao u predhodnoj poruci koju sam editovao nego se pise molba ili primedba.
 
Nije na tebi da ocenjujes ko je pismen ili nepismen. Uzgred to je uvreda jer smo svi ovde pismeni, neko manje neko vise ali niko od nas nije lektor da to ocenjuje.
Pravila su jasna za sve a pravilo kaze da je zabranjena:

Нисам ја ништа оцењивао, већ сам само указао на нешто што је очигледно и на шта су већ скренули пажњу неколико учесника, укључујући и тебе:

Gde uvaliste ovu temu na pdf Fudbal. :dash:


Ako hoces da se tema vrati posalji poruku supermoderatorima jer oni odlucuju da li se tema prebacuje sa pdf-a na pdf kao sto su uradili sa ovom. I to se ne zahteva kao sto si napisao u predhodnoj poruci koju sam editovao nego se pise molba ili primedba.

Иако сам овде већ неколико пута рекао да ни са ким не комуницирам ван јавног дела форума (ако ми се неко ипак обрати ван форума, сви подаци ће остати тајна) ја сам се обратио дописом неком администратору, али како ја немам никакво искуство у тој врсти комуникације, не знам да ли је добио поруку, па позивам и тебе и друге који прате овај форум да ову ствар ставе у разматрање.

Мсм, ко год ову тему буде видео под Фудбал мислиће да се ради о тоталним безвезњаковићима.

Веруј ми.

Није ово први форум на којем учествујем, али је свакако један од чуднијих ...
 
Poslednja izmena:
Нисам ја ништа оцењивао, већ сам само указао на нешто што је очигледно и на шта су већ скренули пажњу неколико учесника, укључујући и тебе:






Иако сам овде већ неколико пута рекао да ни са ким не комуницирам ван јавног дела форума (ако ми се неко ипак обрати ван форума, сви подаци ће остати тајна) ја сам се обратио дописом неком администратору, али како ја немам никакво искуство у тој врсти комуникације, не знам да ли је добио поруку, па позивам и тебе и друге који прате овај форум да ову ствар ставе у разматрање.

Мсм, ко год ову тему буде видео под Фудбал мислиће да се ради о тоталним безвезњаковићима.

Веруј ми.

Није ово први форум на којем учествујем, али је свакако један од чуднијих ...

Napisao sam da su nam uvalili temu jer je tema istrolovana vredjanjima, svadjama i glupostima. Tema ima veze sa sportom itekako ali su komunikaciju sveli na licni nivo i svadju. Morao sam 4 stranice i 80-tak postova da pregledam i prepravim da bi temu sveo na neki kulturniji nivo.
 
Napisao sam da su nam uvalili temu jer je tema istrolovana vredjanjima, svadjama i glupostima. Tema ima veze sa sportom itekako ali su komunikaciju sveli na licni nivo i svadju. Morao sam 4 stranice i 80-tak postova da pregledam i prepravim da bi temu sveo na neki kulturniji nivo.

А брате ...

У вашем свету филм Ловац на јелене је о ловцима.

Мсм, у реду је.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Већ сам раније рекао да је ово један од најчуднијих форума на којима сам учествовао.

Ја сам овде доживео да ми се бришу постови без икаквог обазложења.

Да ми се преправља формат постова, опет без икаквог образложења.

И сада да се бришу делови мојих постова, опет без икаквог образложења.

ВИ ТО НЕМАТЕ ПРАВО ДА РАДИТЕ!

Едит 08.септ.2016.:

Ја сам се очигледно испалио, па исправљам претходни пост.

У другом реду, уместо "ловцима" треба да стоји "јеленима".
 
Poslednja izmena:
.

Везано за ову "спортску тему" о трошењу државног новца, скренуо бих пажњу цењеним љубитељима спорта да се наш спортски гигант нашао у веома тешкој ситуацији о чему сведочи следећа насловна страна једног нашег познатог спортског листа.

92512d63cb333ca469d846b9936e97f753f38c24.jpg


Не разумем шта Премијер чека. Он мора да схвати овај нови развој догађаја и без одлагања увећа квоту са "пет или десет пута више" на најмање двадесетак пута више него осталима. За то има неколико разлога, а главни и основни је да то овај народ без проблема гута.

Давно је наш народ рекао: Крчаг иде на воду док се не разбије.

Међутим, изгледа да ће овај крчаг "још дуго да траје" како су на то скренули пажњу Београдски синдикат у легендарној песми "Сведок сарадник".
 
Poslednja izmena:
Они су у финансијском проблему има 10 година није то никаква новост, али како су режимски клуб могу да се праве блесави јер су навикли да увек држава притекне у помоћ када затреба као ономад када су се распадали буквално а њихови кадрови у државним структурама извршили највећу пљачку и проневеру државне имовине дајући им на лепе очи уговор са Гаспромом, чије су паре већ потрошили за неколико година унапред и отуда сада кукају поново јер је пресушило.
Ваљда је на реду продаја Телекома или Епса, ко зна одакле ће народне паре да се слију у ту рупу без дна.
 

Back
Top