Javio se i Terzić: Zvezda će biti na grbači države još dugo

toz972

Poznat
Poruka
8.371
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2016&mm=09&dd=01&nav_id=1172008

Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić zahvalio se premijeru Srbije Aleksandru Vučiću na velikoj podršci klubu.

"Zvezda bez države ne može, potrebna nam je za milion stvari. Dokle god se neke stvari ne promene bićemo na grbači države, iako smo se malo sklonili. Kada se zahvaljujem premijeru Vučiću, mnogi me pitanju što to radim, a da nije njegove pomoći, bili bismo mrtvi. Ne zato što nam daje pare, već što imamo podršku sa strane pri finansijskoj konsolidaciji", rekao je Terzić.

Direktor srpskog šampiona je rekao da mu je žao što crveno-beli nisu uspeli da se plasiraju u jedno od dve grupne faze evropskih takmičenja, ali i poručio da nije realno da u sadašnjoj situaciji, kada klub ima finansijske probleme i budžet od 9,2 miliona evra, udje u Ligu šampiona.
"Upozoravali smo da nas čeka težak put i da mnogo sreće treba u žrebu i utakmicama, ali je nismo imali oba puta."


Zapljunuo se i on u redu za pare.Video da se sve više priča o nepravednom davanju para iz budžeta od sirotinje u fudbal pa ajde da se oglasim.Davati pare iz budžeta nekom profesionalnom fudbaleru je apsurd.Zašto bi ta profesija imala prednost u odnosu na ostale profesije?Igrači imaju po dvadeset hiljada eura platu.Rukovodstvo kluba glumi mafiju sa zalizanim kosama,obezbedjenjima,pušenjem tompusa,automobilima od 100000 eura,verovatno imaju primanja mnogostruko veća od prosečnog građanina Srbije,žive u kučama od po 1000000 eura.I još im država daje pare iz budžeta.Dok država smanjuje penzije penzionerima ...neće da isplati minimalne ratne dnevnice ljudima koji su rizikovali svoje živote za nju...dok ima hiljade socijalnih slučajeva...nema pare za aparate u zdravstvu od kojih zavise životi ljudi...dok država duguje 73% od BDP za ovakve isfolirane mafijaše i manekene na terenu koji dobijaju po dvadeset hiljada eura mesečno ima para.I po red toga oni kukaju da im je malo.Ološ.Ne znam kako ovog Terzića nije sramota da traži od države pare.Što ne postigne uspeh pa će dobiti pare od UEFE od transvera,od sponzora.Neka smanji troškove.Živi kao bubreg u loju verovatno zna kako većina gradjana Srbije živi i on traži pare iz budžeta koji puni ta sirotinja.Ne znam šta bi rekao?Ali mislim da Vučić ne treba da daje pare više profesionalnim klubovima.MMF traži da poskupi struja zbog održivosti budžeta a ne postavlja pitanje finansiranja klubova.
 
Poslednja izmena:
Vucic jeste obezbedio Zvezdi drzavne sponzore + politicki dogovor sa Gaspromom koji na ime sponzorstva daje sada nekih 4,5 miliona evra godisnje, ne racunajuci premije za titulu, to sponzorstvo je i ranije ugovoreno ali za daleko manji iznos tako da je tacna Terziceva konstatacija ono sto je takodje evidentno je da SNS je postavio i svoje ljude u FSS a sada i u FK Vojvodina.
 
Generalno drzava previse daje za klubove, Zvezda je svakako primer drzavnog projekta gde se milioni bacaju u vodu. Oni su npr kupili legiju stranaca, svi igraju za velike plate i onda kada treba da ih se rese moraju ih isplatiti do kraju tako npr igrac Edson je igrao tri meseca i za raskid ugovora je dobio oko 200 000 evra.
Najgore je sto postoji veliki broj klubova npr Donji Srem iz Pecinaca, bukvalno su od strane opstine ulozeni milioni evra da bi taj klub iz beton lige dosao do super lige, izgradjen dobar stadion sa kapacitetom vecim nego brojem stanovnika Pecinaca i na kraju kada su ispali iz prve lige ugasilil su klub.
Takvih primera rasipanja ima dosta, na drugoj strani vodi se restriktivna socijalna politika pa deca se ubijaju zbog nemastine.
 
Previše Vučićeva vlast i broj glasova zavisi od tih poslušnih batinaša.

Zato je tu čistka nemoguća.
Ima jedna poslovica..Ko sa djavolom tikve sadi o glavu mu se obijaju.Čistka je moguća.Englezi su svoj problem navijača rešili za par meseci donoseći i poštujući zakone pre dvadesetak godina i zato je engleska liga sada najbogatija i najpraćenija liga na svetu.Ove sezone su klubovi iz njihove Premijer lige dobili 1,2 milijardu eura na transfere igrača.Ovi iz naše Premijer lige tek oko dvanaest miliona.
 
Poslednja izmena:
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2016&mm=09&dd=01&nav_id=1172008

Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić zahvalio se premijeru Srbije Aleksandru Vučiću na velikoj podršci klubu.

"Zvezda bez države ne može, potrebna nam je za milion stvari. Dokle god se neke stvari ne promene bićemo na grbači države, iako smo se malo sklonili. Kada se zahvaljujem premijeru Vučiću, mnogi me pitanju što to radim, a da nije njegove pomoći, bili bismo mrtvi. Ne zato što nam daje pare, već što imamo podršku sa strane pri finansijskoj konsolidaciji", rekao je Terzić.

Direktor srpskog šampiona je rekao da mu je žao što crveno-beli nisu uspeli da se plasiraju u jedno od dve grupne faze evropskih takmičenja, ali i poručio da nije realno da u sadašnjoj situaciji, kada klub ima finansijske probleme i budžet od 9,2 miliona evra, udje u Ligu šampiona.
"Upozoravali smo da nas čeka težak put i da mnogo sreće treba u žrebu i utakmicama, ali je nismo imali oba puta."


Zapljunuo se i on u redu za pare.Video da se sve više priča o nepravednom davanju para iz budžeta od sirotinje u fudbal pa ajde da se oglasim.Davati pare iz budžeta nekom profesionalnom fudbaleru je apsurd.Zašto bi ta profesija imala prednost u odnosu na ostale profesije?Igrači imaju po dvadeset hiljada eura platu.Rukovodstvo kluba glumi mafiju sa zalizanim kosama,obezbedjenjima,pušenjem tompusa,automobilima od 100000 eura,verovatno imaju primanja mnogostruko veća od prosečnog građanina Srbije,žive u kučama od po 1000000 eura.I još im država daje pare iz budžeta.Dok država smanjuje penzije penzionerima ...neće da isplati minimalne ratne dnevnice ljudima koji su rizikovali svoje živote za nju...dok ima hiljade socijalnih slučajeva...nema pare za aparate u zdravstvu od kojih zavise životi ljudi...dok država duguje 73% od BDP za ovakve isfolirane mafijaše i manekene na terenu koji dobijaju po dvadeset hiljada eura mesečno ima para.I po red toga oni kukaju da im je malo.Ološ.Ne znam kako ovog Terzića nije sramota da traži od države pare.Što ne postigne uspeh pa će dobiti pare od UEFE od transvera,od sponzora.Neka smanji troškove.Živi kao bubreg u loju verovatno zna kako većina gradjana Srbije živi i on traži pare iz budžeta koji puni ta sirotinja.Ne znam šta bi rekao?Ali mislim da Vučić ne treba da daje pare više profesionalnim klubovima.MMF traži da poskupi struja zbog održivosti budžeta a ne postavlja pitanje finansiranja klubova.


Одавно нисам видео бољи опис стања свести људи који одлучују о државним парама!

И, као тешко им да се обачунају са хулиганима!

Наравно, обрачун са самим собом је увек био најтежи.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ima jedna poslovica..Ko sa djavolom tikve sadi o glavu mu se obijaju.Čistka je moguća.Englezi su svoj problem navijača rešili za par meseci donoseći i poštujući zakone pre dvadesetak godina i zato je engleska liga sada najbogatija i najpraćenija liga na svetu.Ove sezone su njihovi klubovi dali na pojačanja 1,2 milijardu eura.

Mislim da vlast u Engleskoj nije toliko zavisila od tih navijača.

Ovde su navijači pretorijanska batinaška garda vlasti, samim tim to je mnogo kompleksniji problem za vlastodršca.

Nije to tek tako okomiti se na najvernije sledbenike.
 
Zvezda da odmah vrati poreskim obveznicima 50 miliona evra, a ako ne vrati, da se ugasi i raspusti.

- - - - - - - - - -

I Zvezdu i Partizan treba ugasiti, uprave pohapsiti zajedno sa vođama navijača, a stadione sravniti sa zemljom.

Ali to se nikada neće desiti i zato će ovo zauvek biti probušeni kurton od države.

Ni ja to bolje ne bih rekao, to je to.
 
Mislim da vlast u Engleskoj nije toliko zavisila od tih navijača.

Ovde su navijači pretorijanska batinaška garda vlasti, samim tim to je mnogo kompleksniji problem za vlastodršca.

Nije to tek tako okomiti se na najvernije sledbenike.
Moje je mišljenje da vlast ne zavisi toliko od navijača.Pretpostavljam da veliki broj njih ni ne ide na glasanje a i oni koji idu glasaju za stranke koje su više desno od Vučića.
 
Ово је тачна слика Прлаиновићевих речи да се не улаже систематски у спорт у Србији.

Систем подразумева одређену логику.

А каква логика стоји иза одлуке да се највећа средства улажу у спорт у којем се учесници бесомучно блате и уједају, навијачи међусобно убијају, лига и такмичење не постоји, а резултати репрезентације су испод срамотних.

Из два циклуса државну репрезентацију избацује један навијач и он је пре пар дана главна атакција на неком евопском гостовању!?

У било каквом (осим поквареном) систему такав не би смео да се појави ни у широј околини стадиона.
 

Back
Top