ДОКЛЕ УЦЕНЕ ???

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
Мени је као грађанину ПРЕКО ГЛАВЕ УЦЕНА тзв.међународне заједнице... зашто неко од политичких званичника не саопшти "господи" ДА ВИШЕ НЕ МОЖЕМО ДА ПРИСТАЈЕМО НА УЦЕНЕ ... и да када се појаве уцене уопште више нећемо да разговарамо - јер сваки разговор губи било какву сврху а поготово преговори...

предлажем да на овој теми сви бележимо УЦЕНЕ које нам се испостављају... ево најновије:



09. novembar 2005. 09:42

Berns: Bez rešenja spora oko Kosova nema članstva u NATO

Američki državni podsekretar Nikolas Berns izjavio je da će SAD sprečiti ulazak Srbije u NATO ukoliko ne bude rešen, kako je rekao, teritorijalni spor oko Kosova, prenosi Tanjug. Ne mislim da će iko hteti da primi u NATO zemlju koja u svojim okvirima ima tako veliki teritorijalni spor, rekao je Berns posle sednice spoljnopolitičkog odbora američkog Senata posvećene budućem statusu Kosova i Metohije. SAD su do sada kao glavni uslov za članstvo u NATO postavljale izručenje Ratka Mladića i Radovana Karadžića Haškom tribunalu, podsetila je agencija Rojters.
 
eremita:
Мени је као грађанину ПРЕКО ГЛАВЕ УЦЕНА тзв.међународне заједнице... зашто неко од политичких званичника не саопшти "господи" ДА ВИШЕ НЕ МОЖЕМО ДА ПРИСТАЈЕМО НА УЦЕНЕ ... и да када се појаве уцене уопште више нећемо да разговарамо - јер сваки разговор губи било какву сврху а поготово преговори...

предлажем да на овој теми сви бележимо УЦЕНЕ које нам се испостављају... ево најновије:



09. novembar 2005. 09:42

Berns: Bez rešenja spora oko Kosova nema članstva u NATO

Američki državni podsekretar Nikolas Berns izjavio je da će SAD sprečiti ulazak Srbije u NATO ukoliko ne bude rešen, kako je rekao, teritorijalni spor oko Kosova, prenosi Tanjug. Ne mislim da će iko hteti da primi u NATO zemlju koja u svojim okvirima ima tako veliki teritorijalni spor, rekao je Berns posle sednice spoljnopolitičkog odbora američkog Senata posvećene budućem statusu Kosova i Metohije. SAD su do sada kao glavni uslov za članstvo u NATO postavljale izručenje Ratka Mladića i Radovana Karadžića Haškom tribunalu, podsetila je agencija Rojters.




Ovo jednostavno MORA da se ispuni,jer nam je to ostavio u amanet "nas Sloba srpski heroj"!!!Ovo nije ucena vec OBAVEZA!!! Kad se resi pitanje nezavisnosti Kosova(koje je,hteli vi ti da priznate ili ne,nezavisno i potpuno izgubljeno od 1999.-e) svima ce biti lakse... :wink:
 
u ovom slucaju stap je toliko dugacak da se sargarepa jedva nazire,a i realno gledano za vecinu stanovnistva i nije neka sargarepa;)

ne postoji respektabilan politicar koji ce potpisati nezavisnost kosmeta,pa i po cenu ulaska(tj. neulaska u nato)
 
Elvin:
u ovom slucaju stap je toliko dugacak da se sargarepa jedva nazire,a i realno gledano za vecinu stanovnistva i nije neka sargarepa;)

ne postoji respektabilan politicar koji ce potpisati nezavisnost kosmeta,pa i po cenu ulaska(tj. neulaska u nato)

Pa,postoji ali nema veze,necu da ga imenujem da ne bismo skretali sa teme... ;)
Problem je sledeci:Niko nema HRABROSTI da teko nesto potpise,jer ce izgubiti popularnost,a to je njima najvaznije... :mad:
 
To nisu ucene već normalni zahtjevi:
1.) Poštovanje prava nacionalnih manjina u Sandžaku i Vojvodini
2.) Prihvatanje riješenja o statusu Kosova koje propiše Kontakt grupa (kako čujem na ovdašnjim vjestima uslovna nezavisnost)
3.) Izručivanje svih ratnih zločinaca Haškom tribunalu
 
Ucene su tu samo zato sto nemamo stav. Znaci, ko se saginje njega i sibaju. Nema koske, zdrave inicijative, nacionalnog ponosa. Prvo, da bi usli u NATO ili EU moramo ispunjavati ko zna koliko drugih uslova od ponudjenih koji skoro da nemaju veze sa bilo kakvim clanstvom. Razmislimo, zasto nema uslovljavanja sa Holandijom, recimo ili Danskom?
 
King 7:
Ucene su tu samo zato sto nemamo stav. Znaci, ko se saginje njega i sibaju. Nema koske, zdrave inicijative, nacionalnog ponosa. Prvo, da bi usli u NATO ili EU moramo ispunjavati ko zna koliko drugih uslova od ponudjenih koji skoro da nemaju veze sa bilo kakvim clanstvom. Razmislimo, zasto nema uslovljavanja sa Holandijom, recimo ili Danskom?

Zato što su to civilizirane europske zemlje koje nisu poslednjih 10 godina provele u građanskim ratovima i etničkom čišćenju... :roll: :roll: :roll: :roll:
 
analiticar:
To nisu ucene već normalni zahtjevi:
1.) Poštovanje prava nacionalnih manjina u Sandžaku i Vojvodini
2.) Prihvatanje riješenja o statusu Kosova koje propiše Kontakt grupa (kako čujem na ovdašnjim vjestima uslovna nezavisnost)
3.) Izručivanje svih ratnih zločinaca Haškom tribunalu


Upravo tako!!!
sve je ovim postom receno!
Hvala! :razz:
 
Liberal 100%:
Ovo jednostavno MORA da se ispuni,jer nam je to ostavio u amanet "nas Sloba srpski heroj"!!!Ovo nije ucena vec OBAVEZA!!! Kad se resi pitanje nezavisnosti Kosova(koje je,hteli vi ti da priznate ili ne,nezavisno i potpuno izgubljeno od 1999.-e) svima ce biti lakse... :wink:

lepo reche jedan punachki gospodin sa dugom kosom na Utisak nedelje

ako vam je kad ste glupi, malo je bilo shto je sloba izgubio kosovo, sad ocete vi ponovo da ga izgubite. evo, ja i moji istomishljenici "marginalci" ce da cutimo, ni rech necemo da kazemo, a vi reshite problem. a bilo bi u redu da kazete do kad, jer ovako da se godinama bavite izmishljenim problemom stvarno nema smisla...

8) neshto tako... i 100% u pravu!
 
Brate crow, aj nemoj da citiras Teofila. Ti barem dobro znas kad je ceo cirkus sa Kosovom poceo...jako davno jos posle WWII i sa naseljavam siposa. Sloba je samo zavrsio zadatak koji je dobio. Sta ce od svega da bude, videcemo. Inace ja sam slusao Vladetu, onog sa kikom sam slusao i za Slobinog vremena. Simptomaticno... :lol:
 
analiticar:
To nisu ucene već normalni zahtjevi:
1.) Poštovanje prava nacionalnih manjina u Sandžaku i Vojvodini
2.) Prihvatanje riješenja o statusu Kosova koje propiše Kontakt grupa (kako čujem na ovdašnjim vjestima uslovna nezavisnost)
3.) Izručivanje svih ratnih zločinaca Haškom tribunalu

Nonsens.
1. Prava svih nacionalnih manjina se vec sada u Srbiji postuju vise nego u Francuskoj.
2. Niko u Srbiji nece prihvatiti bilo sta sto lici na nezavisnost Kosova.
3. Ko si ti da prejudiciras ko je ratni zlocinac a ko ne?
Gluposti. Ili si zlonameran ili si papagaj koji ponavlja neproverene informacije. Po onoj staroj - 100 puta ponovljena laz postaje istina. Cini mi se da to potice negde sa Siona...
 
Liberal 100%:
Ovo jednostavno MORA da se ispuni,jer nam je to ostavio u amanet "nas Sloba srpski heroj"!!!Ovo nije ucena vec OBAVEZA!!! Kad se resi pitanje nezavisnosti Kosova(koje je,hteli vi ti da priznate ili ne,nezavisno i potpuno izgubljeno od 1999.-e) svima ce biti lakse... :wink:

Tacno je da nam je sve to ostavio u amanet onaj SMrad komunjarski. Tacno je to toliko da nemas pojma koliko si u pravu. Samo ne znam sto se radujes tome? Izgleda kao da si jedva cekao da se tako nesto desi! Da nisi ti sa tim SMradom prdeo u istu tikvu? Hajd' nek nametnu nezavisnost Kosovu (jaci su), bas da vidim koliko ces biti srecan? Hoces li lakse da dises? Hoces li da pocupkujes i udaras petama u dupence? Ides odma' u EU na zurke bato, a? Da se loze gandze po Amsterdamu, a? U jeee... Oces kjurac sine! Posle ide Raska oblast, pa jug Srbije, pa Vojvodina, pa vlaska krajina, pa tvoje dupence na dobos (kao i svih nas). Toliko o (g)liberalizmu. :(
 
Citat:
Original postavio analiticar
To nisu ucene već normalni zahtjevi:
1.) Poštovanje prava nacionalnih manjina u Sandžaku i Vojvodini
2.) Prihvatanje riješenja o statusu Kosova koje propiše Kontakt grupa (kako čujem na ovdašnjim vjestima uslovna nezavisnost)
3.) Izručivanje svih ratnih zločinaca Haškom tribunalu

Liberal 100%:
Upravo tako!!!
sve je ovim postom receno!
Hvala! :razz:

Bas lepo razgovaras sam sa sobom. Nesjebicno.
 

Back
Top