TUZLACI ZGROŽENI Grupa desetogodišnjaka silovala psa?!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

andja789

Elita
Banovan
Poruka
18.758
Na društvenoj mreži “Fejsbuk” objavljena je informacija o stravičnom zlostavljanju malenog psa u tuzlanskom naselju Brčanska Malta koji je zgrozio javnost.

Kako je nevedeno u informaciji, grupa desetogodišnjaka štapom je silovala štene staro šest meseci, a fotografije nesrećnog psa brzo su se proširile društvenim mrežama.

- Deca od 10 godina silovala štapom malo štene od 5 meseci !!! Ovo je drugi slučaj u 7 dana. Trenutno se borimo za njen život, šanse da preživi ravne su nuli!!! Ova deca su budući MONSTRUMI, PSIHOPATE !!! BRČANSKA MALTA, Tuzla - stoji u poruci na "Fejsbuku" koja se širi među korisnicima ove mreže u gradu.



Kako javljaju federalni mediji, štene je uginulo.

http://www.blic.rs/vesti/republika-...etogodisnjaka-silovala-psa/lxe059v?ref=fbblic
 
Poslednja izmena od moderatora:
Matore generacije su se redovno izivljavali na mackama kada su bili mali, svaki matorac zna danas svoje ortake koji su to radili, ali cuti i prica gluposti deci i unucima o tome kako se nekad znao red i deca su bila fina.

Najjaci su kada se okupe onako po sahranama gde su kao tuzni jer je neko gvno koje je bio sadista jos od svoje 10- e godine riknulo.

I to vam je to.
 
Nisam zgrozen. Meni je ovo bukvalno igrala se deca. Nista ovde nije toliko problematicno. Deca su postala svesna svoje seksualnosti i eto belaja.
Igrala su se stapom sa polnim organima psa. Meni to i nije neki big deal.

- - - - - - - - - -

Matore generacije su se redovno izivljavali na mackama kada su bili mali, svaki matorac zna danas svoje ortake koji su to radili, ali cuti i prica gluposti deci i unucima o tome kako se nekad znao red i deca su bila fina.

Najjaci su kada se okupe onako po sahranama gde su kao tuzni jer je neko gvno koje je bio sadista jos od svoje 10- e godine riknulo.

I to vam je to.

To je bilo skoro pa normalno. Macke posebno. Znam neke koji su palili macke i zapaljene ih bacali. Meni je to bilo odvratno, ali ovo drugo je nekima bilo kul.:roll:

Medjutim ja to ne osudjujem ne znam koliko...
 
Nisam zgrozen. Meni je ovo bukvalno igrala se deca. Nista ovde nije toliko problematicno. Deca su postala svesna svoje seksualnosti i eto belaja.
Igrala su se stapom sa polnim organima psa. Meni to i nije neki big deal.

- - - - - - - - - -



To je bilo skoro pa normalno. Macke posebno. Znam neke koji su palili macke i zapaljene ih bacali. Meni je to bilo odvratno, ali ovo drugo je nekima bilo kul.:roll:

Medjutim ja to ne osudjujem ne znam koliko...

Nije ovo uopste normalno. Mozda nije retkost jer je nazalost ljudska rasa najodvratnije zivo bice na planeti ali normalno ne moze biti nikako.
Dece nece izrasti u psihopate vec u budale kao i njihov babo.
 
Nije ovo uopste normalno. Mozda nije retkost jer je nazalost ljudska rasa najodvratnije zivo bice na planeti ali normalno ne moze biti nikako.
Dece nece izrasti u psihopate vec u budale kao i njihov babo.

Na prosloj temi o kucicima i o tome kako su pit bulovi zaklali dedu od 74 godine smo imali pravi koktel party gde su se kacili kucni ljubimci pit bulovi, a ovde cemo da se zgrazavamo jel?:roll:

Jbote, jedemo svinjetinu, teletinu i jagnjetinu skoro svaki dan, ali kada se nesto lose desi nekom kucetu krenucemo da lincujemo decu.:thumbdown:

Znaci, igrala se deca.
 
Poslednja izmena od moderatora:
To je bilo skoro pa normalno. Macke posebno. Znam neke koji su palili macke i zapaljene ih bacali. Meni je to bilo odvratno, ali ovo drugo je nekima bilo kul.:roll:

Medjutim ja to ne osudjujem ne znam koliko...

To su ili gvna od ljudi, ili preplasene pi.cke koji bi uradili sve da se uklope u drustvo.

I uvek su mi bili gadni, i jedni i drugi, i uvek ce tako biti, necu da kada omatorim lupetam neke gluposti o njima tipa 'Ma bio je dobar covek', kada znam da su bili gvna i smrde jos od svoje 10-e godine.

- - - - - - - - - -

Ova tema kao lakmus papir za neke forumaše.

Evo npr. Refke isto zna te neke svoje vrsnjake koji su se izivljavali na mackama, ali se danas folira, i uvek ce da kaze neke lepe reci o njima.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Kami, znam neke takve i smatram ih budalama. Naravno, niko nije bio seksualno poremećen kao pomenuta deca.
Pitanje za moderatore i forumaša koji ne poštuje intelektualnu svojinu: zašto se dozvoljava postavljanje ukradenih fotografija sa stock sajtova, i to uz očiglednu zaštitu na fotografiji? Neko živi od takvog posla i može se desiti da vas tuži zbog krađe.
 
Na prosloj temi o kucicima i o tome kako su pit bulovi zaklali dedu od 74 godine smo imali pravi koktel party gde su se kacili kucni ljubimci pit bulovi, a ovde cemo da se zgrazavamo jel?:roll:

Jbote, jedemo svinjetinu, teletinu i jagnjetinu skoro svaki dan, ali kada se nesto lose desi nekom kucetu krenucemo da lincujemo decu.:thumbdown:

Znaci, igrala se deca.

Tebi je stvarno isto jesti meso i silovati bilo koju životinju?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Tebi je stvarno isto jesti meso i silovati bilo koju životinju?


Pisao sam vec o ovome na temi o zivotinjskom bodelu u EU.

Ako posmatras zastitu zivotinja sta je gore, prvo ili drugo?.

Ako posmatras ljudsku percepciju i pogleda onoga sta je prihvatljivo sigurno je da si u pravu na ono sto aludiras.

Ali je pogresno reci da je to zbog zastite zivotinja.

To je zbog toga sto je nama to licno odvratno.
 
Kami, znam neke takve i smatram ih budalama. Naravno, niko nije bio seksualno poremećen kao pomenuta deca.
Pitanje za moderatore i forumaša koji ne poštuje intelektualnu svojinu: zašto se dozvoljava postavljanje ukradenih fotografija sa stock sajtova, i to uz očiglednu zaštitu na fotografiji? Neko živi od takvog posla i može se desiti da vas tuži zbog krađe.

Između ostalog, plus psihopatološki komentari za gađenje....
 
Pisao sam vec o ovome na temi o zivotinjskom bodelu u EU.

Ako posmatras zastitu zivotinja sta je gore, prvo ili drugo?.

Ako posmatras ljudsku percepciju i pogleda onoga sta je prihvatljivo sigurno je da si u pravu na ono sto aludiras.

Ali je pogresno reci da je to zbog zastite zivotinja.

To je zbog toga sto je nama to licno odvratno.

Ljudi ( ma šta gospoda vegani pričali ) oduvijek jedu meso. S druge strane silovanje čovjeka je neprihvatljivo i vrlo kažnjivo. Silovanje životinje je uz sve to i dokaz mentalne bolesti.
 
Stvarno ne znam zasto je problem da se kace slike decaka sa stapom kada su na temi o dedi koga su zaklali pit bulovi neki psiho tipovi masovno postavljali slike pit bulova i divili im se.

Stvarno ne znam gde ide ovaj svet. Pocinjem da se zabrinjavam za mentalno zdravlje nase nacije.:kafa:

а ти се дивиш дечаку са штапом?
 
Stvarno ne znam zasto je problem da se kace slike decaka sa stapom kada su na temi o dedi koga su zaklali pit bulovi neki psiho tipovi masovno postavljali slike pit bulova i divili im se.

Stvarno ne znam gde ide ovaj svet. Pocinjem da se zabrinjavam za mentalno zdravlje nase nacije.:kafa:

Problem je što si ti lopov. Ukrao si fotografiju sa zaštitom, i to fotografiju u niskoj rezoluciji. Ako si želeo da je upotrebiš, mogao si da odeš na dreamstime.com, platiš fotku i postaviš je ovde.
 
Pisao sam vec o ovome na temi o zivotinjskom bodelu u EU.

Ako posmatras zastitu zivotinja sta je gore, prvo ili drugo?.

Ako posmatras ljudsku percepciju i pogleda onoga sta je prihvatljivo sigurno je da si u pravu na ono sto aludiras.

Ali je pogresno reci da je to zbog zastite zivotinja.

To je zbog toga sto je nama to licno odvratno.

Tacno, ovo nema veze sa zastitom zivotinja.

Mene prvog zabole za zivotinje, iskreno me zabole za njih, i dobre su mi samo zato sto ih jedem. Ne bih nikada cuvao bilo koju zivotinju i voleo je, a jeo bih sve sto mi je ukusno. Probao bih i kakvo je psece meso npr. Obozavam konjske kobasice.

Ovo ima veze sa time da su doticni klinci mala sadisticka gvna, i uvek ce biti i ostati ljudski sljam i olos.

I svaki put kada vidim ovakve ljude u zivotu, oni treba da osete kako ih dozivljavam kao ljudsko dno, ukljucujuci tu i decu od 10 godina.
 
Poslednja izmena:
Na prosloj temi o kucicima i o tome kako su pit bulovi zaklali dedu od 74 godine smo imali pravi koktel party gde su se kacili kucni ljubimci pit bulovi, a ovde cemo da se zgrazavamo jel?:roll:

Jbote, jedemo svinjetinu, teletinu i jagnjetinu skoro svaki dan, ali kada se nesto lose desi nekom kucetu krenucemo da lincujemo decu.:thumbdown:

Znaci, igrala se deca.

Pa? Znaci treba svi da ucimo decu kako je dobro za njih da siluju zivotinje i izivljavaju se nad njima jer ta ista zivotinja ce ih ujesti ili rastrgnuti ako joj se da prilika, jel da?
Pa valjda postoje neke ljudske i moralne norme kojih bi smo se trebali pridrzavati. Jedno je lanac ishrane, jedno je ubiti zivotinju da bi se prezivelo (mada kada to kazem kao neko ko jede meso to zvuci cinicno i svestan sam toga) a nesto sasvim drugo je izivljavati se nad drugim malim i bespomocnim zivim bicem u svrhu ciste obesti i sadizma. I to dajem sebi za pravo kao neko ko se i kao dete grozio mucenja i izivljavanja nad zivotinjama i ko nikada nije ni gurnuo mace sa praga a kamoli nesto gore.
Da podvucem, nikako se ne moze u isti kos svrstati ubijanje zivotinja radi opstanka i radi ciste bolesne i sadisticke naslade.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Nisam zgrozen. Meni je ovo bukvalno igrala se deca. Nista ovde nije toliko problematicno. Deca su postala svesna svoje seksualnosti i eto belaja.
Igrala su se stapom sa polnim organima psa. Meni to i nije neki big deal.

- - - - - - - - - -



To je bilo skoro pa normalno. Macke posebno. Znam neke koji su palili macke i zapaljene ih bacali. Meni je to bilo odvratno, ali ovo drugo je nekima bilo kul.:roll:

Medjutim ja to ne osudjujem ne znam koliko...

Ne verujem sta si napisao i sta citam...:eek:

Ako nisi zgrozen i ovo smatras igrom..da se onda ta ista deca poigraju sa tobom i palicom za bezbol u spoznaji njihove seksualnosti..mmm?

Ovo je toliko monstruozno i idiotski sta su uradili sa stenetom,da nemam reci ..Da li si pomislio u kakve ljude ce ta deca da izrastu

- - - - - - - - - -

Kami, znam neke takve i smatram ih budalama. Naravno, niko nije bio seksualno poremećen kao pomenuta deca.
Pitanje za moderatore i forumaša koji ne poštuje intelektualnu svojinu: zašto se dozvoljava postavljanje ukradenih fotografija sa stock sajtova, i to uz očiglednu zaštitu na fotografiji? Neko živi od takvog posla i može se desiti da vas tuži zbog krađe.

Ne mlati..Obrisana je fotografija
 
Ne verujem sta si napisao i sta citam...:eek:

Ako nisi zgrozen i ovo smatras igrom..da se onda ta ista deca poigraju sa tobom i palicom za bezbol u spoznaji njihove seksualnosti..mmm?

Ovo je toliko monstruozno i idiotski sta su uradili sa stenetom,da nemam reci ..Da li si pomislio u kakve ljude ce ta deca da izrastu

Nemoj shvatati sve bukvalno. Kontekst je sveukupan i ima veze i sa proslom temom o kojoj sam pre pisao. Namerno pisem takve stvari.

- - - - - - - - - -

Problem je što si ti lopov. Ukrao si fotografiju sa zaštitom, i to fotografiju u niskoj rezoluciji. Ako si želeo da je upotrebiš, mogao si da odeš na dreamstime.com, platiš fotku i postaviš je ovde.

Nisam ja lopov nego si ti retos.



- - - - - - - - - -

Tacno, ovo nema veze sa zastitom zivotinja.

Mene prvog zabole za zivotinje, iskreno me zabole za njih, i dobre su mi samo zato sto ih jedem. Ne bih nikada cuvao bilo koju zivotinju i voleo je, a jeo bih sve sto mi je ukusno. Probao bih i kakvo je psece meso npr. Obozavam konjske kobasice.

Ovo ima veze sa time da su doticni klinci mala sadisticka gvna, i uvek ce biti i ostati ljudski sljam i olos.

I svaki put kada vidim ovakve ljude u zivotu, oni treba da osete kako ih dozivljavam kao ljudsko dno, ukljucujuci tu i decu od 10 godina.

Nedostatak empatije kod jos nerazvijenih licnosti ne mora da znaci da su sadisticka gowna. Mnogo toga zavisi i od percepcije vaspitanja i svega.

U Indiji su na primer silovanja pa i masovna silovanja prihvatljiva i cool sto je nama bolesno.

I kao i uvek kada su u pitanju drustvena nepoliticka pitanja ja i ti se slazemo.:ortaci2:
 
Poslednja izmena:
Pa? Znaci treba svi da ucimo decu kako je dobro za njih da siluju zivotinje i izivljavaju se nad njima jer ta ista zivotinja ce ih ujesti ili rastrgnuti ako joj se da prilika, jel da?
Pa valjda postoje neke ljudske i moralne norme kojih bi smo se trebali pridrzavati. Jedno je lanac ishrane, jedno je ubiti zivotinju da bi se prezivelo (mada kada to kazem kao neko ko jede meso to zvuci cinicno i svestan sam toga) a nesto sasvim drugo je izivljavati se nad drugim malim i bespomocnim zivim bicem u svrhu ciste obesti i sadizma. I to dajem sebi za pravo kao neko ko se i kao dete grozio mucenja i izivljavanja nad zivotinjama i ko nikada nije ni gurnuo mace sa praga a kamoli nesto gore.
Da podvucem, nikako se ne moze u isti kos svrstati ubijanje zivotinja radi opstanka i radi ciste bolesne i sadisticke naslade.

Ne, ali trebamo da mrzimo ljude, a volimo dzukele kao i na osnovu prosle teme.

@Nina & ostali

JESTE LI VI SVESNI DA ANDJA U UVODNOM POSTU POZIVA NA LINCOVANJE DECE I RODITELJA, A VAMA SU PROBLEM MOJE FOTKE DECE SA STAPOVIMA?!

KO JE OVDE LUD, NEKO JESTE, A MISLIM DA JA NISAM.;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top