EPP tortura

tralalala

Zainteresovan član
Poruka
496
Epp tortura na svakom koraku i u najrazlicitijiim oblicima. Bilbordi koji su uprljali svaki cosak u gradu.
Cudno mi je da nema vec ovakve teme, barem je ja nisam pronasla.
Da li vam i koliko smeta sve to i kako su se sa tim izborile iskusnije zemlje?
 
ja sam se odawno nawikla...
kad treba da pochne neshto na Pinku,kasni sat wremena, a onda daju reklame...pa se ja lepo istushiram pripremim sebi klopu,ushushkam se u krewet a one i dalje traju:shock:
 
Sizzlym:
ja sam se odawno nawikla...
kad treba da pochne neshto na Pinku,kasni sat wremena, a onda daju reklame...pa se ja lepo istushiram pripremim sebi klopu,ushushkam se u krewet a one i dalje traju:shock:
pa ti si bash neki brz!!! :D
p.s. ili neka brza, izvinjavam se za sluchaj u kom sam pogreshila... ;)
 
evo ja da kazem.
i meni smetaju, ne zato sto ih ima, a ima ih i previse,nego zato sto su lose izvedbe...i neretko neukusne poruke.
ima ih svuda, evo ovde (svajc.) hebote nema bandere,zida koji nije okicen...
tako je i u stalim zemljama razvijenog sveta...
evropo...eve nas
 
bigsister:
pa ti si bash neki brz!!! :D
p.s. ili neka brza, izvinjavam se za sluchaj u kom sam pogreshila... ;)
Mislim da za to nije potrebna neka silna brzina.
Ebote, pre neki dan sednem da gledam film na Pinku, posle 15 minuta reklame koje traju isto toliko...
I tako na svakih 15 minuta :shock:
Dobro, mislim da su jednom napravili pauzu od pola sata čistog filma.
I tako je film trajao tri sata...
Ima zanimljivih bilborda, ali je većina užas. Mene najviše nerviraju one reklame što ih obese na vrh zgrade i tamo vise deset godina, a firma propala posle pet...
A kod mene na sred centra obesili bilbord Borisa Tadića i uvaženog predsednika opštine kako se rukuju :lol:
Do pre godinu dana stajalo je: Lepo, lepše, levo... :mrgreen:
 
Ako postoji zagadjenje bukom u gradu, koje se meri decibelima, zanima me da li postoji neki ekvivalent za buku koju u mojoj glavi prave te sarene, nesnosne epp poruke koje me bombarduju svuda gde god krenem, pa neka je i najlepsi bilbord na svetu, kada se umnozi pet do deset puta mnogo je. Poceli su da mi nedostaju oni parcici grada koji su uvek zaklonjeni bilbordima. Sve je sareno, sareno, kicasto... tv se preselio na ulicu.Joj, mene to stvarno muci.
 
Svidja mi se bilbord za Nestle chokoladu...Bash je swaaadak.....Ono ceo bilbord kao chokolada a okolo folija.....Znate....videli ste verovatno...A bilborde u globalu ni ne primecujem.....
 
Sizzlym:
ja sam se odawno nawikla...
kad treba da pochne neshto na Pinku,kasni sat wremena, a onda daju reklame...pa se ja lepo istushiram pripremim sebi klopu,ushushkam se u krewet a one i dalje traju:shock:

daaaa, to je opste poznata stvar :mad:
jel gleda neko seriju 'ljubav, navika, panika'?
serija, kad se oduzmu reklame, traje svega oko 15 minuta!!!:mad: :mad: :mad: :mad:

ako ne verujete, stopericu u ruke.
 
tralalala:
Epp tortura na svakom koraku i u najrazlicitijiim oblicima. Bilbordi koji su uprljali svaki cosak u gradu.
Cudno mi je da nema vec ovakve teme, barem je ja nisam pronasla.
Da li vam i koliko smeta sve to i kako su se sa tim izborile iskusnije zemlje?

Ја мислим да је и сваки ћошак у граду упрљао билборде. И мислим да не прљају само билборди ћошкове и ћошкови билборде, већ и људи прљају и једно и друго. У ствари људови су извор свеколике прљавштине. То је суштина. Људи су криви а не билборди.
 
Znam za temu, mislim da sam i pisala na njoj nesto, ali ovde sam htela malo drugacije da postavim problem, koji je izgleda samo moj. Sta cu, verovatno treba da odem na NZ da gajim ovce, kad nemam zeludac za "svetla velegrada".
 
bigsister:
pa ti si bash neki brz!!! :D
p.s. ili neka brza, izvinjavam se za sluchaj u kom sam pogreshila... ;)

brza,brza nego shta!!!:):):)
samo mi je kriwo shto su polako i ostali kanali pocheli da propadaju:(...Ali ipak je najbolji pink...a tek kad prenose neku utakmicu...boze me sachuwaj,smanje sliku-stawe je u coshak-i onda gledam u sredini ekrana reklame a u coshku utakmicu...apsurdno
 
Kad nece niko, opet ja malo da kukam.
Dakle smucili su mi se bilbordi, grad se pretvorio u buvljak,
ima ih p r e v i s e, narusavaju ambijentalnu celinu
ili kako se to vec zove u pejzaznoj arhitekturi.
Efekat buvljaka povecavaju i ovi autobusi skupljeni sa svih strana, pilicari iz Nju Delhija. A dok se u njima vozim vise ne mogu da vidim grad od jbenih bilborda.
Dobro, recimo da je bolje sto je doslo do toga da pocinje da mi smeta izgled autobusa, bar ih ima. Ali ne mogu da prezalim one divne ikarbuse, crvene i zelene, po kojima sam prepoznavala grad.
Jel zna neko o cemu pricam?
 
O.K. razumemo te , ali zar nije lep onaj BILBORD kad se ponekad pojavi MOMAK OSTAVLJA DEVOJCI PORUKU da je voli zar nije divno , BILBORD je napravljen zbog zena ne zbog nas.... PA POGLEDAJ OD ZENSKIH CIPELA , CIZAMA, FARMERICA, TELEFONA, TANGI, CARAPA......... AJDE JEDINO AUTI SU ZA NAS MADA IMA I ZENA KOJE LUDE ZA AUTIMA .......
 
hm.
da ja dodam pa...
kada sam se vratila iz...gde rekoh da mi ne smetaju..
išla sam nešto do grada i stojim na semaforu kod ade c.
pogledam levo(inače bljesne onaj gejzir) billboard,
pogledam desno..opet neki
na ostrvima između traka na svakih 50 m je po jedan...
sa nekom svakako glupom sadržinom...
dasa trti ribu s leđa i hrani je sladoledom...mmmmm...
neukusno.
posle kod sajma,sam sajam kupole i ne vidiš više od tih istih billboarda...
e pa nećemo tako Dino
ne valja nam pos'o
u pravu je tralalalalalaa kada kaže da bi da vidi i neku fasadu,nešto lepo a ne samo
kupi kupi kupi...
bedak
 
Pajamaco, hebale te sajamske kupole, ala su lepe...:lol:
Bio sam pre neki dan na Brdu, i baš mi se sviđaju bilbordi oko Sajma. Meni onaj smrad sa Ade smeta tokom leta..
Koje fasade oko sajma ne mogu da se vide? BIGZ je jedna od retkih Bauhaus zgrada okolo, penjite se po Senjaku pa gledajte fasade..
 
maaa
slušaj mali:p
nisam ni mislila na fasade oko ade i sajma...nema neke za pohvalu,
kada sam rekla kupole...nisam zbog lepote,jel?
jeste i na senjaku nikli billbordi.
ali malo kuturnije ne sme se tamo baš kako hoćeš:p
a onaj smrad je od save.
i užasan je nikada do sada nije bio kao ove jeseni.
i nemam pojma št asam 'tela
možda da te pozdravim,
i da ti kažem da sam u ponedeljak gledala da vidim nekoga ko liči na tebe,
jer sam znala da češ biti tamo:p
 

Back
Top