sve po malo

Camisa negra

Zainteresovan član
Poruka
106
Vec postoje teme koje podrazumevaju gde izlazite,vama omiljen kafic i to.E sad mene zanima da li kada izlazite,bilo gde,da li uvek izlazite sredjeni,da li bas dosta paznje posvecujete tome?Kada izadjete da li radije posecujete kafice ili klubove?Da li idete tamo gde uglavnom svi izlaze ili imate neko svoje mesto?Da li uvek kada izadjete to mora da podrazumeva i muvanje,ili nesto bas i ne obracate na to paznju?
E sada ono sto mene bas bas interesuje,kada izadjete na date sa deckom/devojkom da li placate pola-pola ili,ovako ja mislim da treba,placa on,ili mozda neko od vas ima varijantu da placa devojka?Momci,kada pitate devojku da izadje sa vama,gde je izvodite,na neko romanticno mesto ili u neku pivnicu pored puta?
Kako vi gledate na devojke oskudno obucene na minus 10 u diskoteci kako igraju u kavezu,a pri tome mozete da vidite i model i boju njihovih gaca?Znam da je mnogim momcima to privlacno,ali da nema mozda onih koji misle da je to jadno i vulgarno,jednostavno prosto?
Verovatno ima mnogo toga sto mene jos zanima,ali to drugom prilikom.Znam da ima mnogo pitanja ali ne mogu da obuzdam svoje prste koji samo kuckaju,radoznala sam sta cu.
Pa onda prosvetlite me i da podelimo neka misljenja............ :-D :-D :-D :-D :-D :-D
 
sto se tice izlazaka najvise izlazim u trezor uvek maksimalno sredjen :), ali posto je sve uglavnom smorilo izlazim po privatnim zurkama... muvanje se podrazumeva uvek, osim u prilikama kad je ortaku rodjendan, slava... tad je odvaljivanje od alkohola :)...sto se tice izlaska sa devojkom ja uvek placam makar mi bilo poslednje :)...a kad izvodim devojku uvek je izvodim na neko lepo i romanticno mesto, nikad mi se nije desilo u fazonu da je izvedem pred pivnicu...a sto se tice devojki koje su "oskudno obucene" nemam nista protiv :) one su samo za jedno vece i nista vise...
poz
 
Camisa negra:
Vec postoje teme koje podrazumevaju gde izlazite,vama omiljen kafic i to.E sad mene zanima da li kada izlazite,bilo gde,da li uvek izlazite sredjeni,da li bas dosta paznje posvecujete tome?Kada izadjete da li radije posecujete kafice ili klubove?Da li idete tamo gde uglavnom svi izlaze ili imate neko svoje mesto?Da li uvek kada izadjete to mora da podrazumeva i muvanje,ili nesto bas i ne obracate na to paznju?
Pa ja se sredjujem u odnosu na priliku. Ako izlazim negde sama sa deckom,bio to park,skolsko,do grada i slicno,izlazim u klasicnoj dnevnoj varijanti,nista posebno... Retko kada izlazim u kafice,uglavnom idem u diskoteke,ali ne toliko cesto. ~Neko moje mesto~ nije nikakav klub,kafic,vec je to jedna klupica u parku gde volim da budem sa odredjenom osobom,tako da je tu retko kada guzva. Na muvanje bas nikada nisam obratila paznju... To mi je sasvim nebitno,vise zelim da se sa drustvom dobro provedem,a muvanje mi nikada nije palo na pamet...
E sada ono sto mene bas bas interesuje,kada izadjete na date sa deckom/devojkom da li placate pola-pola ili,ovako ja mislim da treba,placa on,ili mozda neko od vas ima varijantu da placa devojka?
Heh,oko toga redovno vodim rat sa deckom :) zavisi od prilike do prilike,on zeli da uvek placa sve,ali ja mu ponekad ne dam,pa onda platim ja....
Momci,kada pitate devojku da izadje sa vama,gde je izvodite,na neko romanticno mesto ili u neku pivnicu pored puta?
Kako vi gledate na devojke oskudno obucene na minus 10 u diskoteci kako igraju u kavezu,a pri tome mozete da vidite i model i boju njihovih gaca?Znam da je mnogim momcima to privlacno,ali da nema mozda onih koji misle da je to jadno i vulgarno,jednostavno prosto?
Nadam se da mogu i na ovo da iskazem svoje misljenje... Kao sto je pajser rekao,to su fuxe za jedno vece :roll: ja ih ne podnosim....
 
uff..pa ovako..kada izlazim u neke klubove i slicno,sredjujem se i recimo da trosim dosta vremena na to,a kad izlazim onako opusteno, obicno je to jedan kafic u kraju,gde sam skoro svaki dan...e sad kad izadjem sa deckom,obicno on placa pice,mada je meni to malo glupo... sto se tice muvanja,to kod mene nikad nije isplanirano,ili se desi ili ne....a one devoke sto idu po kavezima,mislim da uopste ne treba komentarisati:)
 
Za komentar o devojkama koje su oskudno obucene,ma reci cu fukse,sam vas pitala zato sto me stvarno intrigira kako neko polugo moze da dodje na javno mesto.Bas sam u subotu kada sam bila u trezoru videla neke ribe igraju u kavezu,a na onim malim televizorima snimaju ih odozdo i mi svi onako gledamo i ne mozemo da verujemo,bukvalno je nas bila sramota zbog njih,a jos onaj dj dobacuje,bas neprijatno.
A sto se tice placanja,vidite, bila sam sa jednim deckom duze od dva meseca,i meni je nekako logicno da ako me pozove da proslavimo to,kao,ponela sam ja pare ali ocekujem da mi on plati,a vidite na kraju dolazi riba sa racunom,on se lepo obukao i bukvalno cekao da ja izvadim pare da platim,nije bilo ne,nemoj ti ja cu,nego gleda u mene i ja ne znam sta da uradim pa platim.Samo da kazem,odmah sam sutra raskinula.
@Ivanu:) Pa mozda bas ta druga mesta interesuju nas,mozda cemo pozeleti da i mi malo tu blejimo
 
Ja sam uvek sredjena,i kad idem u skolu,i u setnju i u klub....pri tom mislim na to da sam uvek nasminkana(nikad ne znas kad ce naici covek tvog zivota),nikad nisam u apa-drapa fazonu,cak ni kad idem u prodavnicu....

Sta si jos pitala?Ko placa?Nije bitno...on na prvom sastanku,posle naizmenicno...opet sve zavisi od decka,meni jedan bukvalno nije dopustao ni zvake sebi da platim,i nisam mogla protiv toga.

Devojke u kavezima....oops,pa ja sam na zurci u subotu igrala u kavezu,zezala sam se sa drugaricama :lol: ...inace ne praktikujem to,al bila je privatna zurka,nikad ne bi u diskoteci to uradila....

Muvanje?Ne podrazumevam ga na zurkama i u klubovima,al kad se desi.....
 
Pa ne verujem da ako izlazish u Trezor i sl. da cesh pocheti da izlazish u Akademiju.....

E, a meni nisu jasni roditelji tih "polugolih" devojaka.....Pa ja ne bih pustila svoje dete ni da se prosheta par metara tako a kamoli da ode na neko javno mesto.....A ja ne znam kako one uopshte mogu recimo caletu da izadju na ochi u dopichnjaku ili nekom jaaako kratkom minicu....Mene bi bilo blam....
 
ja sam uvek apa-drapa. u centru grada, u skoli, u prodavnici, kod kuce, meni to sasvim svejedno........ od shminke samo crni krejon zato shto i on deluje apa-drapa :D
ne izlazim u diskoteke.......... blejanje napolju......poneka svirka.....
nemam nishta protiv oskudno obuchenih cica. if they like it-ok.... nekima se sigurno ne svidja kako se ja oblachim pa shta sad........... i ako im lepo da igraju po kavezima-waj not? :) njihova stvar........ i to shto mushki deo pricha 'fuxe za jedn veche'-pa zashto se onda muvate s njima? mislim to pre svega govori neshto o vama, ne o tim so called kurvama.
za placjanje stvarno ne znam ja sam bash retko bila u situaciji da sa dechkom izadjem u kaficj i da sad tu kao ima neki rachun da se plati...... mislim da nije fer da samo jedan placja. ja bih se osecjala nekako glupo kad bi mi svaki put dechko placjao. :? tachnije osecjala bih se manje vrednom............ treba to pola-pola...........
i naravno da izlazak ne podrazumeva muvanje........ to je sasvim sporedno........
btw vishe bih volela da sednem s dechkom da popijemo pivo nego da idemo na neko romantic mesto..... :P bljax........ al ne slushajte me to ja samo sebi necju da priznam da imam i onu 'patetichnu' stranu....... ;)
 
IvAnA:):
E, a meni nisu jasni roditelji tih "polugolih" devojaka.....Pa ja ne bih pustila svoje dete ni da se prosheta par metara tako a kamoli da ode na neko javno mesto.....A ja ne znam kako one uopshte mogu recimo caletu da izadju na ochi u dopichnjaku ili nekom jaaako kratkom minicu....Mene bi bilo blam....

Sto se toga tice, bas mi je rekla ortakinja sto poznaje jednog tipa koji radi na garderobi u klubu da je rekao da pola riba koje dodju ostave kesu sa pantalonama...tako da=>to je nacin...
 
Camisa negra:
Za komentar o devojkama koje su oskudno obucene,ma reci cu fukse,sam vas pitala zato sto me stvarno intrigira kako neko polugo moze da dodje na javno mesto.Bas sam u subotu kada sam bila u trezoru videla neke ribe igraju u kavezu,a na onim malim televizorima snimaju ih odozdo i mi svi onako gledamo i ne mozemo da verujemo,bukvalno je nas bila sramota zbog njih,a jos onaj dj dobacuje,bas neprijatno.
A sto se tice placanja,vidite, bila sam sa jednim deckom duze od dva meseca,i meni je nekako logicno da ako me pozove da proslavimo to,kao,ponela sam ja pare ali ocekujem da mi on plati,a vidite na kraju dolazi riba sa racunom,on se lepo obukao i bukvalno cekao da ja izvadim pare da platim,nije bilo ne,nemoj ti ja cu,nego gleda u mene i ja ne znam sta da uradim pa platim.Samo da kazem,odmah sam sutra raskinula.
@Ivanu:) Pa mozda bas ta druga mesta interesuju nas,mozda cemo pozeleti da i mi malo tu blejimo
heh bio sam i ja u trezoru i takodje sam bio od jednih koj nije skidao pogled sa kaveza :D, ali anyway raskinula si sa deckom zato sto je od tebe ocekivao da platis racun ? lol
 
Nije meni problem da platim,nego ako me je on pitao da izadjem,bolje da platimo pola pola nego da on gleda u mene spreman da ide,i ceka da ja izvadim novcanik,to je bas jadno.Eto zato sam raskinula,pa sta mi vredi da budem sa njim kada nijednom nece da se otvori zbog svoje devojke.E a bas me zanima jel bi ti voleo da je takva tvoja riba,koja igra po kavezima?
 
@ivanu:) Nekoliko puta sam bila do akademije,ali dalje ne jer mi uvek traze licnu kartu ja je naravno nemam.Trezor je ok kada pustaju hause,tako da tada volim da idem.Ali voljna sam i da upoznam nova mesta
 
Camisa negra:
Nije meni problem da platim,nego ako me je on pitao da izadjem,bolje da platimo pola pola nego da on gleda u mene spreman da ide,i ceka da ja izvadim novcanik,to je bas jadno.Eto zato sam raskinula,pa sta mi vredi da budem sa njim kada nijednom nece da se otvori zbog svoje devojke.E a bas me zanima jel bi ti voleo da je takva tvoja riba,koja igra po kavezima?
omg, ja sam rekao za moje misljenje o tim ribama u kvezima one su samo za jedno vece itd. a sto se tice placanja kao sto sam rekao nikad mi se nije desilo da mi devojka plati nesto niti ce se desiti...
 
IvAnA:):
Pa ne verujem da ako izlazish u Trezor i sl. da cesh pocheti da izlazish u Akademiju.....

E, a meni nisu jasni roditelji tih "polugolih" devojaka.....Pa ja ne bih pustila svoje dete ni da se prosheta par metara tako a kamoli da ode na neko javno mesto.....A ja ne znam kako one uopshte mogu recimo caletu da izadju na ochi u dopichnjaku ili nekom jaaako kratkom minicu....Mene bi bilo blam....
e veruj mi da pola roditelja ni ne zna kako im se deca oblace,jednom sam sa drugaricom tako izasla i jedan taksista nama krene da prica kako se dosta devojaka presvlaci u taksiju da ih roditelji ne bi videli... :roll:
 
Camisa negra:
@ivanu:) Nekoliko puta sam bila do akademije,ali dalje ne jer mi uvek traze licnu kartu ja je naravno nemam.Trezor je ok kada pustaju hause,tako da tada volim da idem.Ali voljna sam i da upoznam nova mesta


Traze ti lichnu kartu...? Meni nikad nisu trazili ali jednom su moje drugarice opushteno ushle a ortake su malo teze pustili bez lichne karte....Whatever....Ne idem ja toliko chesto u Akademiju...

Nisam znala da je to toliko chesta pojava da se devojke presvlache bukvalno iza coshka, u taksiju i sl.....Znala sam da ima neka fora.....
 
Camisa negra:
Nije meni problem da platim,nego ako me je on pitao da izadjem,bolje da platimo pola pola nego da on gleda u mene spreman da ide,i ceka da ja izvadim novcanik,to je bas jadno.Eto zato sam raskinula,pa sta mi vredi da budem sa njim kada nijednom nece da se otvori zbog svoje devojke.E a bas me zanima jel bi ti voleo da je takva tvoja riba,koja igra po kavezima?
Pametno si postupila ..... meni je socijalno da mi drugarica nesto placa a tek devojka
 
Mrzim te shto igraju po kavezima i posle se ljudi zale shto je sve vishe sluchajeva silovanja maloletnica! Sve moje drugarice idu u minicima, uskim topovima, sa kilo shminke po diskotekama (ne preterujem) i vide ih roditelji pre nego shto izadju i nishta im ne kazu (bitno je da su im kupili suzavac). Posle mi drugarice prichaju kako su ih u povratku kuci iz diskoteke oko 1, pratili neki tipovi. I tako stalno! Pa same su krive. Kako se meni nikad nishta nije desilo?
 

Back
Top