posle seksa-tisina

Kad_LupimLupim:
Alle, to je zato sto jebesh rutinski i mehanichki :)

Ja mislim da mnogo devojaka to rade rutinski i mehanicki.I onda mi nije chudno kad kazu da im seks NIJE neshto najlepshe.Zato shto odvajaju seks i ljubav.Seks je seks,neka veza je zbog seksa,a ljubav je ljubav neka veza je zbog ljubavi.Da li vam su vam poznata takva razmisljanja?
 
Pera_Zdera:
Bas ti cudno razmisljanje... Meni je uvek godila ta pricica posle... pa tu ste bar najopusteniji...
Mada ima onih koje ne znaju da odu kuci... pa onda imas zelju da ih poteras... Jer hebiga imas ti i drugih poslova a ne 24 sata da lezis u krevetu...
Ali ima i onih koje odma beze kuci... tako su valjda naucene... pa ti se onda prosto stvori osecaj pa nemoj da bezis odma dodji da te zagrlim jos jednom...

Tako da mislim da ti to zavisi od devojke... treba biti umeren...

Ja mislim da to sve zavisi od 1000 stvari i mislim da je jako neiskusan neko ko pita:a shta se radi posle seksa? Svi vole razlichito,a kad sa nekim imash seks ubrzo cesh nauchiti shta voli...............Mislim.............
 
beba_toronto:
aha, zanimljivo
ne kapiram zasto po tebi neko ko voli sex nije fin?

svasta

Ja imam stav oko toga ko je fin.

Kad je manji broj sa kojima je spavala devojka je fina.

Ona koja voli seks je fina ako ima mali broj.
Ona koja ne voli seks je fina ako ima mali broj.
Ona koja ne voli seks,a ima veliki broj ona nije fina.
Ona koja voli seks, a ima veliki broj ona nije fina.

Nije vazno voli li ili ne voli seks,vazan je broj.
 
COKICA:
Nisi ti lepo razumela masa devojaka ovde se folira da nevoli sex a u stvari ne silaze sa one stvari i dodju ovde da mi pricaju price kako su fine CEMU TO FOLIRANJE nek kazu slobodno ovde ih niko ne vida :p :p :p

Ja volim seks a jesam fina.

Ja kad chujem neku devojku koja ne voli seks ja je jako u sebi zalim,isto kao shto zalim devojke koje imaju smotanog dechka.
 
luckastalutkica:
Broj je broj.Nije vazno shta ko pricha,vazno je ono shto stoji.Svaka devojka zna svoj broj i ona ne moze to da sakrije,to se vidi pre ili kasnije po njenom ponashanju.
Gde ode ova tema :!: :?: :!: Naravno broj je broj,a moj broj nije mizeran a i u tom broju sam i uzivala jer inace zasto bi to radila ako ne uzivam a svakako sam za to da necu leci sa svakim skotom pa da je to cak i za jednu noc trazim postovanje,ako me nepostuje onda nek j... mamu svoju :twisted:
 
Ima istine u tome da je muškarcu posle sexa potrebna pauza , nekima čak i duža (ne samo fizička već i psihička). O tome je u nekim časopisima bilo govora o tome, pa bi valjalo da žene budu svesne te činjenice. Ne mogu trenutno da se setim da li su tome razlog hormoni ili nešto drugo, ali je tako. Rezultat je često nerazumevanje ili ljutnja žene koja bi se u tim trenucima mazila ili pričala. To ne znači da je muškarac manje voli, jednostavno traži pauzu. Stvar je svake žene ponaosob kako će prihvatiti njegovu potrebu, a naravno i njegova kako će joj na to ukazati. Čista hemija, ništa više, naravno uz malo vaspitanja.
 
da se vratimo na temu i o tisini posle vodjenja ljubavi:

Et tungt regn kan falle, og en grusom vind kan blåse, og månen kan være blek og jeg kan aldri kjenne et behov for stillhet. Men jeg kan se håp i vinden og regnet.

tj, na srpskom:
I ogromne kise mogu padati, i najjaci vetar duvati, i mesec moze totalno izbledeti, ali nikada necu moci osetiti potrebu za tisinom. Ali ipak gledam nadu u vetru u kisi.

Ovo mi proletelo kroz glavu na dalekom severu jedne noci.

Zar je tisina ako pored mene moja Dama dise i pribija se jos vise? Cemu izgovaranje gluposti i zezanje u tom momentima koji su sveti u jednoj ljubavi?
 
On je rekao da ima želju da ostane sam, a ne da mu ona (baš ona) smeta. Bar sam ja tako razumeo. Nisam mislio na „normalnu pauzu” koja se u ovim slučajevima podrazumeva. Ponekad zaista muškarac ima želju da ona ode da bi se on smirio i „otćutao” sam sa sobom. Ne sporim da muškarac može da ispadne idiot, ali to zaista ponekad može da se desi. E sad, ako je to stalni osećaj onda lako može biti reč i o mizantropu, tj ženomrscu. To je već nešto sasvim drug. Ja sam samo hteo da ukažem na stvari koje se realno mogu desiti,a da žena ne zna razlog, misleći da nešto sa njom nije u redu. Sve je u redu, samo su i muškarci ponekad, komplikovani.
 
AllPacino:
Da li se vama desava...mislim na muskarce.....da posle seksa jedva cekate da nekako izbacite devojku napolje iz stana....
Evo, ovo je pocetak uvodnog posta na ovoj temi... ;-)

Inace, ja potpuno razumijem ono o cemu si ti pisao i nemam problema sa muskarcima na toj relaciji...
Ali, naravno, ne spavam s onima kojima nakon seksa samo zelim da sto prije vidim ledja... Ili oni meni, svejedno... Oboje je dno dna...
 
luckastalutkica:
Ja mislim da to sve zavisi od 1000 stvari i mislim da je jako neiskusan neko ko pita:a shta se radi posle seksa? Svi vole razlichito,a kad sa nekim imash seks ubrzo cesh nauchiti shta voli...............Mislim.............
Tacno... i ubrzo ces nauciti da otvoreno pricas o svemu sa partnerom i da mu kazes sta mislis... Pa cak ako to i bilo... "ej umoran sam, oces se ljutiti ako ti kazem da odes" ili "hej nemoj ici aj se malo mazimo"... Bezveze ako ne moze otvoreno da se prica sta zelis... to je onda tako drveno... Budite plasticni... :lol:

PS Ovde je bilo pitanje "posle sexa", nije nigde nabrojano koliko sexa... tako da je to po meni ovde nebitno ... osim kod onih koji prezentuju svoju potentnost ili komplekse tamo gde ih niko nije ni pitao...
 
Lepo sam ja govorio devojkama da je to tako i da nije problem u meni, verovatno vecina muskaraca oseca da nam je posle sexa potrebna samo tisina, pa i san...ima nekih naucnih istrazivanja koja tacno to i potvrdjuju, ali se ne bih sada pozivao na njih...
E, sad, ne bih isao tako daleko da devojku bukvalno izbacim iz kreveta (sto moze da zavisi i od same devojke, odnosno nasih uzajamnih osecanja), ali...jednostavno... just enjoy the silence...cak iako mi je stalo to devojke sa kojom sam trenutno, najlepse mi je samo da se mazimo... i...cutimo...makar izvesno vreme...ziva istina!
 
Zavisi od situacije. Nekad stvarno zelim da spavaaaam!!!
Sto se mene tice, tada, moze da ide, a moze i da se okrene na drugu stranu i knjava...
Mada je autor ove teme naglasio da mu se to desava PREKO DANA, e, pa preko dana ionako ta neka ima svoja (druga) posla, tako da ionako ode... Ako se desi preko dana...
Mozda popijemo kafu, jebemliga. :?
 
luckastalutkica:
Ja imam stav oko toga ko je fin.

Kad je manji broj sa kojima je spavala devojka je fina.

Ona koja voli seks je fina ako ima mali broj.
Ona koja ne voli seks je fina ako ima mali broj.
Ona koja ne voli seks,a ima veliki broj ona nije fina.
Ona koja voli seks, a ima veliki broj ona nije fina.

Nije vazno voli li ili ne voli seks,vazan je broj.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ti ili imas 15 godina ili si stvarno luckasta, ali ja odavno nisam citala nista smesnije na ovom forumu. E da, tvoj nacin pisanja mi govori da je ovaj nick u stvari neciji klon.
:lol: :lol: :lol:
 

Back
Top