ogledalo

SINDI:
heheheheh..tako, znaci..samo tipove preferiras...:D
dobro, misim..da znam..dobro je kad covek zna..sto treba da zna..:(
misim, ukaze mi se ..ponekad..pa onda znam..sto nisam znala, jel..:roll:

ma svi smo u istoj dilemi..biti na forumu je kao raditi u rudniku..prevrnes dve tone djubreta, da bi procitao jedan biser...jel vredno bre to toga..misim, utroseno vreme..a da ne govorimo o podivljalim sujetama, o besomucnom ogovaranju, o raznim glupostima..
oooooooo...smor..smorastiji...najsmorastiji...
blah:???:
ja tebe volim znaš to i ne previći mi više očima
neke ne viđam i u rl i žao mi je zato ... jer nalazim da su sjajni ljudi...

a sindi mi je već više od drage forumašice sjajnog lika itd ... ona mi je drugarica :D
 
SINDI:
ma svi smo u istoj dilemi..biti na forumu je kao raditi u rudniku..prevrnes dve tone djubreta, da bi procitao jedan biser...jel vredno bre to toga..misim, utroseno vreme..a da ne govorimo o podivljalim sujetama, o besomucnom ogovaranju, o raznim glupostima.
Hm. A da li je inače drugačije?
Ili, da budem u okviru teme - da li je Forum ogledalo realnog života?
Mislim da jeste.
Tu je sve, u malom.
U realnom životu biraš sa kim provodiš vreme.
I ovde je tako... mislim, ja čitam postove otprilike 10-15 nickova ovde... možda 20 ako mi je baaaaaš dosadno. :D

I čini mi se da zanimanje Forumom ima svoj ciklus. Dođeš, pomisliš da je to bolje mesto nego što jeste, da ima šta da se pročita, onda ukapiraš stvari i polako izgubiš interesovanje... I odeš.:)
 
e ja neshto retko chitam te coly paste postove...baaash retko...ok sem ako su od proverenih ljudi...chito sam dismisalovo ono na svashtari dobro je...eee pocheo sam da chiiiitam njiguuu...posle ko zna kolko vremena...e al nisam onu julianovu...chitam neq na elgeskom...nja nja prvi put i ne ide mi loshe...ok ne znam sve prideve al i ne primetim mislim sve bittno znam...chitam ravnicu - od svih ljudi ovog foruma mozhda gore pomenuti dismisal zna koja je to knjiga (: ...
 
AntunTun:
chitam neq na elgeskom...nja nja prvi put i ne ide mi loshe...ok ne znam sve prideve al i ne primetim mislim sve bittno znam...
:lol: Do not worry, nobody does.

Što me seti moje prve knjige na engleskom... dobro, poluengleskom, u 4 osnovne. Ćale moje najbolje drugarice Ane imao je te neke plave knjižice "u dve kolone", jedna na srpskom, jedna na engleskom.
Sad čitam IT Stivena Kinga na engleskom.
Uopšte nije loš zanatlija taj Stiven King.
Ne znam što sam prezirala njegovo delo. Čovek je duhovit.

P.S. Ovo ima veze sa temom... Ja sam se ogledala u Tunovom poslednjem postu. :wink:
 
CaLiMeRo:
Hm. A da li je inače drugačije?
Ili, da budem u okviru teme - da li je Forum ogledalo realnog života?
Mislim da jeste.
Tu je sve, u malom.
U realnom životu biraš sa kim provodiš vreme.
I ovde je tako... mislim, ja čitam postove otprilike 10-15 nickova ovde... možda 20 ako mi je baaaaaš dosadno. :D

I čini mi se da zanimanje Forumom ima svoj ciklus. Dođeš, pomisliš da je to bolje mesto nego što jeste, da ima šta da se pročita, onda ukapiraš stvari i polako izgubiš interesovanje... I odeš.:)

:) odlazim, odlazim, moja dragaaaa voljeeeennaaaa....:lol: :lol: :lol: :lol:
oh, svi povremeno odlazimo..ali se vracamo...sustina je ipak u onom sto je giga rekla..ima ovdje ljudi , pravih ljudi, koje nikad, ni pod kojim okolnostima, ne bi upoznali u rl...a ja zaista mislim da je moj zivot znacajno obogacen sa nekoliko ljudi koje mi je forum dao...i eto...:)
pa i kad odes jednog dana, to nesto dobro i lepo nosis sa sobom...ljudi su jedina prava vrednost u nasim zivoticima:wink:
 
CaLiMeRo:
Sad čitam IT Stivena Kinga na engleskom.
Uopšte nije loš zanatlija taj Stiven King.
Ne znam što sam prezirala njegovo delo. Čovek je duhovit.
Uuuuuu... Secam se kako sam tu knjigu bukvalno progutao za jedan zimski raspust godine 90-i-neke.

Lazem, nisam je bukvalno progutao...
Nikad pre nisam chitao neshto shto bi se dalo podvesti pod horor i bio sam fasciniran chinjenicom da knjiga moze da uplashi :lol:
Kingovi romani su mnogo bolji od filmova radjenih po njima (sa izuzetkom "Isijavanja", gde su oba podjednako dobra).

Znaj!
 
prochito sam onu knjigu...pomalo je djubre...mislim s obzirom na to koliko su mu materijala dali na raspolaganje knjiga je blagi uzhas...puna nekih nebitnih detalja tako malo povezana s radnjom igre da je to smeshno...zaista sam razocharan...josh sam tragao za nastavkom reko ajd da prochitam mozhda je nastavak bolji i nigde ga nema...nisu uvezli slepci...danas nisam radio hehe dan neke republike il chega...super samo da se ne radi...podignem neke pare pre par dana iz banke i sve mi da po 500din...el mrzite to?...ja nekako mnooogo brzhe potroshim sitne pare...samo fike fike fik i nema ih...ovako kad imam krupno mrzi me da sitnim pa mi i potraje...a ovako kad imam sitno samo jedan dan izvadim da prebrojim ono ima duplo manje nego shto sam mislio da tje biti...i uvek mi se to dogodi ne umem s parama pa to ti je...ispushio sam za grchq niko nema kesha a ja ne bih sam da idem...sranje teeeshko sranje tako je bilo i proshle godine podigo kredit i potroshio ga u shugavoj srbiji na...nishta...pu...moja tema pa mi se mozhe...mozhda neka tema o troshenju para pa da ljudi daju savete mozhda daju nekome na chuvanje il odredjuju sebi cifru za dan il ne znam shta da radim al ovako mi ne ide uvek sam kratak...pare su sranje i voleo bi da ih imam samo da ne bi mislio o njima...
 
LePiaf:
Uuuuuu... Secam se kako sam tu knjigu bukvalno progutao za jedan zimski raspust godine 90-i-neke.

Lazem, nisam je bukvalno progutao...
Nikad pre nisam chitao neshto shto bi se dalo podvesti pod horor i bio sam fasciniran chinjenicom da knjiga moze da uplashi :lol:
Kingovi romani su mnogo bolji od filmova radjenih po njima (sa izuzetkom "Isijavanja", gde su oba podjednako dobra).

Znaj!


muvanjeeeeee a fala bogu
ajd nisu godine bitne
 
pa i meni..sve mislim imam kesha pipam po dzepovima...i onda se prebrojim i zapanjim...da lakne mi kad znam da imam para u dzepu...to i jeste problem...
ope kisha...danas pado grad...uzhas 6meseci kisha...ovo nije tjaskanje o vremenu ovo je briga...
nekako svi su zaboravili na one poplave...nema po medijima ne vidjam...hehe kako neshto plane i nestane...kao klizishta drzh ne daj...a u sushtini pojo vuk magarca...
srbija treba da dobije prvog serijskog ubicu...to bi malko podiglo adrenalin drushtva...a i valjda tje kapitalizam to doneti...il to i nije za malje zemlje

evropa postaje jedna zemlja...vremenom ceo evropski kontinent bitje jedna zemlja...dal tje nam to doneti serijske ubice?...eto pitanja za neke birokrate koje neshto istrazhuju...birokratija je najgora...
znatel nekog ko je ozhenio romkinju?...a da nije rom...

danas sam proshao preko trga...ljudi ja to moram da slikam i da vam pokazhem...neverovatno na shta to lichi...i tako je od proshlog leta...ma tako je oduvek...chachak je grad bez fontane i bez javne chesme...chuj grad heh...i bez javnog toaleta...velimir ilitj prodo trg velimirovitju...ovaj napravio zgrade za popove i advokate...izdo lokale i napravio manastir od kesha...
u petak me neka devojka pozvala kod nje na kafu...znamo se videli se 3 put...to se retko deshava mislim nisam neshto nit zgodan nit vesht...krenem s posla i ona cheka bus i ja kao da je povezem i stignemo do nje i kao aj na kafu...da popushili smo joint...i nisam ni razmislio reko sam ne mogu...kao ma ajde...ma ne mogu moram s nekim drugarom...i seldetja scena sedim qtji od 10 do 2 ujutru...petak...i razmisljam koja sam konjina...mada i nisam...smara sve to pomalo...pre il kasnije smara...

joj i danas sam s pekicom pricho o igraonici...ljudi moji kolko ja zhelim da otvorim igraonicu...e a ja bi i mogo da nabudzim kesh neki kredit ovo ono...al nema pekica...a nije neka cifra mozhda 5000e...mislim jeste cifra al nije za zapochinjanje posla...a isplatilo bi se garant...on je radio u par igraonica a mahom svi ljudi koje poznajemo mkanje vishe igraju video igre...to bi bilo vrrrrh...joj...
 
Danas sam baš low.
Okej, neispavana.
A u autobusu sam pomislila kako sam ja zapravo jedna zla svinja. Glupa zla svinja.
Ima ta neka žena jarko crvene kose... jaka šminka, jedna od onih što iscrtava obrve... nekako je prekrupna i jarka i stalno hrani pse i deluje mi opasno i ne baš čisto u glavu... Viđala sam je samo izdaleka. Ili u prolazu. Bila mi je spooky. Sad sam promenila liniju... Ona ide istom. I nekako svako jutro sedne pored mene... A jutros je pricala sa mnom prvi put. I skroz je okej osoba... onako - baš lafica.
Super je ukapirati s vremena na vreme kako zapravo pojma nemaš ni o čemu.
Osveži se čovek.
E, da... setila sam se upravo na koga me podseca... Na Nemicu iz Bagdad Cafe filma.
 
kishe padaju evo vetj stoti dan
smishljam oblake kako da oteram
prizivam vracheve iz drevnih vremena
da zajedno sa njima otpevam
molitvu za sunce makar neonsko
aaaaaaaaaa aaaaaa aaaaaaa
samo se bojim da ne pokleknem
i promuknem
na ivici sam snage

hvala na vishq inspiracije
u mom gradu je glupo voziti skejt
ja sam fabrichka greshka generacije
dovoljno pametan...shteta previshe slep
moji su drugovi biseri rasuti...zauvek

sanjam talase obalskih mirisa
i parche neba gde je mesec uvek pun
mesto na komevishe netju biti usamljen
nikad niko netje motji da mi oduzme

stvarno se bojim da se neko ne usudi
i poqsha da me probudi
da dirne prljavom rukom u jedino shto je ostalo
pucatju u grudi
 
CaLiMeRo:
Danas sam baš low.
Okej, neispavana.
A u autobusu sam pomislila kako sam ja zapravo jedna zla svinja. Glupa zla svinja.
Ima ta neka žena jarko crvene kose... jaka šminka, jedna od onih što iscrtava obrve... nekako je prekrupna i jarka i stalno hrani pse i deluje mi opasno i ne baš čisto u glavu... Viđala sam je samo izdaleka. Ili u prolazu. Bila mi je spooky. Sad sam promenila liniju... Ona ide istom. I nekako svako jutro sedne pored mene... A jutros je pricala sa mnom prvi put. I skroz je okej osoba... onako - baš lafica.
Super je ukapirati s vremena na vreme kako zapravo pojma nemaš ni o čemu.
Osveži se čovek.
E, da... setila sam se upravo na koga me podseca... Na Nemicu iz Bagdad Cafe filma.
Crvena kosa... to me sad podsetilo da sam upravo prochitao novelicu "Most" od Zorana Zhivkovica. I moram da priznam da ne pamtim kad sam se tako glupavo osecao chitajuci neshto. Drugim rechima - NISHTA pod milim bogom nisam razumeo! Ako je neko prochitao ovu knjigu i shvatio je, apelujem da me prosvetli, unapred hvala.



Nego, shta sam josh hteo reci... Calimero, osoba koja stalno hrani pse (machke, golubove, rakune...) ne moze biti opasna.
 

Back
Top