Na sta vas asocira sneg?

dadap:
Napolju veje!!!! Zanima me na sta vas asocira prvi sneg ili sneg uopste? :?:

Na PINGVINE! :lol: :lol: :lol:
Sala,normalno.
Sneg,heh...
Planina.Zavejana.Bela,cista,ne zagadjena.Bela.Pahulje bas veju.Krupne.Veju.Brvnara jedna.Neko vreme polumraka.U brvnari kamin.U kaminu pucketa vatra.Dvoje sede.On i ona.Ledjima okrenuto jedno drugom.Svako u svojim mislima.Kao po nekoj komandi,nekoj nevidjenoj,necujnoj,tek,osetljivoj komandi,okrenu se jedno prema drugom,blago se nasmese,poljube,opet se okrenu i opet svako u svojim mislima.Gutljaj crnog vina.I gitara...ah da,gitara...
Moze:Jedne proste Vojvodjanske zime........

Da,napolju je skripao sneg pod nogama,ja sam te ljubio,ljubio......
Na~na~na~na
Na~na~na~na~
Nananananannanannana

Heh,ubice me ova moja romantika.

Obozavam sneg,zimu,skijanje.
 
Chan Shaolin Si:
timmy:
Chan Shaolin Si:
timmy:
Chan Shaolin Si:
ma niko je vise od mene ne mrzi sigurno mrzim jakne i dzempere i zato moram da mrziom i zimu. 8)
pa možeš iči i zimi bez jakne i đempera ako ti nije hladno :wink:

da mogu nebi mrzio zimu mrzio bi samo jaknu i dzempere ovako moram da mrzim i zimu.

8) je zakon
pa skokni do mišice


Razmisljao sam nesto i o tome nego da li ce me primit? :roll:
ko pita ne skita
 
timmy:
Chan Shaolin Si:
timmy:
Chan Shaolin Si:
timmy:
Chan Shaolin Si:
ma niko je vise od mene ne mrzi sigurno mrzim jakne i dzempere i zato moram da mrziom i zimu. 8)
pa možeš iči i zimi bez jakne i đempera ako ti nije hladno :wink:

da mogu nebi mrzio zimu mrzio bi samo jaknu i dzempere ovako moram da mrzim i zimu.

8) je zakon
pa skokni do mišice


Razmisljao sam nesto i o tome nego da li ce me primit? :roll:
ko pita ne skita


moracu da je pitam u svakom slucaju. :roll:
 
Chan Shaolin Si:
timmy:
Chan Shaolin Si:
timmy:
Chan Shaolin Si:
timmy:
Chan Shaolin Si:
ma niko je vise od mene ne mrzi sigurno mrzim jakne i dzempere i zato moram da mrziom i zimu. 8)
pa možeš iči i zimi bez jakne i đempera ako ti nije hladno :wink:

da mogu nebi mrzio zimu mrzio bi samo jaknu i dzempere ovako moram da mrzim i zimu.

8) je zakon
pa skokni do mišice


Razmisljao sam nesto i o tome nego da li ce me primit? :roll:
ko pita ne skita


moracu da je pitam u svakom slucaju. :roll:
zamisli-more,kupači kostimi ili ne ,sunce ,pesak ili kamen i najbolje od svega-naočare(za sunce)
 
timmy:
Chan Shaolin Si:
timmy:
Chan Shaolin Si:
timmy:
Chan Shaolin Si:
timmy:
Chan Shaolin Si:
ma niko je vise od mene ne mrzi sigurno mrzim jakne i dzempere i zato moram da mrziom i zimu. 8)
pa možeš iči i zimi bez jakne i đempera ako ti nije hladno :wink:

da mogu nebi mrzio zimu mrzio bi samo jaknu i dzempere ovako moram da mrzim i zimu.

8) je zakon
pa skokni do mišice


Razmisljao sam nesto i o tome nego da li ce me primit? :roll:
ko pita ne skita


moracu da je pitam u svakom slucaju. :roll:
zamisli-more,kupači kostimi ili ne ,sunce ,pesak ili kamen i najbolje od svega-naočare(za sunce)

Sad Zezas nemoj me palit please, mrzim, mrzim, mrzim zimu prokletu, joj Budvo mati moja, kraljico najljepsa i najtoplija, al Brazil je Brazil

(jesam ga sad umijesao) :lol:

 
Chan Shaolin Si:
timmy:
Chan Shaolin Si:
timmy:
Chan Shaolin Si:
timmy:
Chan Shaolin Si:
timmy:
Chan Shaolin Si:
ma niko je vise od mene ne mrzi sigurno mrzim jakne i dzempere i zato moram da mrziom i zimu. 8)
pa možeš iči i zimi bez jakne i đempera ako ti nije hladno :wink:

da mogu nebi mrzio zimu mrzio bi samo jaknu i dzempere ovako moram da mrzim i zimu.

8) je zakon
pa skokni do mišice


Razmisljao sam nesto i o tome nego da li ce me primit? :roll:
ko pita ne skita


moracu da je pitam u svakom slucaju. :roll:
zamisli-more,kupači kostimi ili ne ,sunce ,pesak ili kamen i najbolje od svega-naočare(za sunce)

Sad Zezas nemoj me palit please, mrzim, mrzim, mrzim zimu prokletu, joj Budvo mati moja, kraljico najljepsa i najtoplija, al Brazil je Brazil

(jesam ga sad umijesao) :lol:

[/quote
pa šta je sad-a mišica?
 
Mene sneg asocira na detinjstvo, na radost dok hvatam pahulje. Na neke drage ljude kojih vise odavno nema. Na zavejane zime kod bake i dede u selu, toplo mleko koje me ceka pored kreveta kad se probudim i miris hladnog, cistog vazduha.
 

Back
Top