Najgluplji podforum

Najgluplji podforum

  • Svastara

    glasova: 7 12,3%
  • Politika

    glasova: 8 14,0%
  • Razno

    glasova: 1 1,8%
  • Ljubav i sex

    glasova: 6 10,5%
  • Savremen muskarac/zena

    glasova: 1 1,8%
  • Filozofija

    glasova: 5 8,8%
  • Muzika

    glasova: 2 3,5%
  • Tinejdzeri

    glasova: 0 0,0%
  • Ona treazi njega/on trazi nju

    glasova: 18 31,6%
  • Sve su podjednako glupe

    glasova: 9 15,8%

  • Ukupno glasova
    57
  • Anketa je zatvorena .
Jes da postujem tamo ponekad, ali meni je ljubav i seks najgluplji deo foruma. Sve sami zavodnici i zavodnice, ne zna se ko je pametniji od koga, a tek o iskustvu da se ni ne priča, a ako se neko zameri glavnom jebaču ili ljubavnici sa foruma (da ne pominjem autoru teme) odmah postaje kompleksaš, manijak ili paćenik zbog nejebice. Jeste, ponekad se javi neki klon sa nekom pričom i onda dobije milion pravih saveta šta je trebo/trebala da uradi i sl. Sve u svemu mlaćenje prazne slame, a ja volim da mlatim praznu slamu tako da tamo kažem pokoju reč.
 
Mare:
Što neprikladna? Pa svi žele da se dokopaju te "titule". Ko ne može stvarno da je ima, može da izmisli. Jel tako jebači? Javte se...

Ja sam posecujuci onaj LJiS shavti da sam uzasno los ***** i bash zbog toga da se ne bih osecao inferiorno u odnosu na druge jebace odlucio sam da tamo vise ne idem :lol:
 
Nemam pojma zaista! Pre sam bilaa samo na Kosarci,sad sam ovde i na Filmu, nekad svatim do Softwera da potrazim neki savet....par poruka na Muzici i Humoru....da ima,za mene bi najgluplji bio Religija. Ali glasacu za Politiku. Ili za Filozzofiju? Tamo su me napali sto sam Ateista... ne,za Politiku. I tamo su me napadali
 
bundeva:
nemo tako...ovde svraca sam forumski krem

Ma sve neki DžeK-Set bre...

Ja glasao za protiv politiku.
Ne zato što sam ja tamo nešto kao pametovao, nego bre klinčurija upropaštava forum. Da su bar dobili neku kintu za dopunu na mobilnom, pa da ih razumem, nego Glupaju Luposti...

Pa tu bi trebalo da se skupljaju inteligentni.
Sad što tamo idu inTELEgentni, tu ni ti Admin Bundevo ni ja Admin Dlakavi ne možemo ništa jerbo nismo u upravnom oboru od ovu kuću...
:lol:
 

Back
Top