Hitno kupujem!

Obersturmfuehrer:
Hitno kupujem polovan IMT 539 traktor.
na mail traktor@mali-oglasi.com


JESI LI OZBILJAN ILI JE OVO NEKA SALA ????!!!!!!! :confused:
OZBILJNO TE PITAM ????!!!!!! Ako ti treba traktor kupi HALO OGLASE , a ne verujem da neko od nas gamera ima traktor jedino ako mu tako CULER u kompu ne zvuci, kao TRAKTOR IMT sto tebi treba !!!!! POZDRAV ,ALI NIJE MI NISTA JASNO OVO JE FORUM ZA VIDEO IGRE A NE ZA KUPOVINU TRAKTORA :idea: !!!! Sta da kazem - LJUDI NADJITE COVEKU TRAKTOR !!!! :?:
 
AJDE DOBRO KAKO HOCES ALI STVARNO NEMAM TRAKTORCICE . . . . . . . . IMAM VIDEO IGRE, FILMOVE DvD , DiVX ....... imam igru FARMERA jedino to imam sa traktorcicima, bas me zanima hoce li se neko javiti da ti proda traktor.... AKO TO BUDE NA OVOM FORUMU SVAKA TI CAST .... ALI CISTO SUMNJAM !!!!! VIDECEMO , praticu temu pa da vidim sta si uradio !!! POZDRAV i SRECNO !!!!
 
jel ste vi svi iz iste flase pili....u pitanju je Ironija....AAAAAAAAAAA
mada, ako se usput nadje neko traktorce sa klimom sto da ne :)
al ipak, ja sam oduvek zeleo da vozim kombajn, tako da menjam oglas - KUPUJEM KOMBAJN :)
 
Zamislite da postoji simulacija traktora i tako po ceo dan vozis po njivi :)
Ako postoji za voz koji po ceo dan vozi po sini sto da ne :) poenta je ista i ovde treba voditi racuna koliko si puta preoro brazdu, koje dzubrivo koristis, kojom brzinom, dubinom itd... :) :) :)
Pa da vodis racuna koju njivu ores, da ne bi slucajno komsijinu ili komsinicu :)

Sad bez zezanja, potpuno te razumem. Tako je i na forumu fudbal krenula gimila postova tipa da li je bolji ronaldo ili ronaldinjo i tako slicno i ja lepo otvorio topic da li je bolja sana ili branka black rose medjutim kao ni ovde ni tamo niko nije ukapirao ironiju :)
 
Obersturmfuehrer:
jel ste vi svi iz iste flase pili....u pitanju je Ironija....AAAAAAAAAAA
mada, ako se usput nadje neko traktorce sa klimom sto da ne :)
al ipak, ja sam oduvek zeleo da vozim kombajn, tako da menjam oglas - KUPUJEM KOMBAJN :)


E ****** NISI FER PITAO SAM TE JESI LI LUD ILI SE ZEJEBAVAS .... TI KAZES DA SE NE ZAJEBAVAS .... E STVARNO NISI ISPAO FER .... TAMAN SAM MISLIO DA HOCES TRAKTOR NA FORUMU ZA IGRE , A TI BI SADA KOMBAJN , E NE MOZE SADA ..... KUPI NAJPRE TRAKTOR PA CES POSLE KOMBAJN HAHAHAHAHAHAH :lol: DOBAR TI JE FAZON .... KUPUJEM TRAKTOR IMT !!!!! SRECNO SA KUPOVINOM KOMBAJNA HAHAHAHAHAHAHA !!!!E BRATE KUPI IGRICU AMERICAN FARMER, IMAJU TAMO DOBRI KOMBAJNI MOZDA TI SE NEKI SVIDI PA ONI KOJI SU PRAVILI IGRICU MOZDA TI PRODAJU JEDAN AKO IH LEPO ZAMOLIS ...... HAHAHAHA !!!! AJDE CUJEMO SE SUTRA , NEDELJA JE ODMARAJMO MALO !! DUGA JE SEDMICA ZA ZAJEBANCIJU ..... JAVI STA SI URADIO ZA KOMBAJN ......!!!!
 

Back
Top