razlika u godinama

malaingrid:
Svidja mi se moj stomatolog koji je stariji od mene 10 godina,on ima 30 godina,a ja 20.Stalno izmisljam neke probleme sa zubima da bih isla kod njega.Ne znam kako da ga startujem,a da se ne izblamiram jer ne znam kako ce da reaguje zbog razlike u godinama,i ne znam da li ima devojku.Nekoliko puta smo zapoceli razgovor,ali se sve brzo zavrsavalo zbog posla.Dodala bih da su me ranije startovali muskarci njegovih godina i da je to u tim slucajevima izgledalo potpuno normalno.Sta biste uradili u mojoj situaciji?


sve shto chinish sebi chinish
:I
 
smoki 2004:
moje mishljenje je da sto veca razlika (do11 god razlike) izmedju muskarca i zene to je bolja komunikacija ,razumevanje ,veza i sex .recimo da sa starijim muskarcem mozesh o svemu pricati i puno toga josh nauciti .iskusniji su !!!! nikada jedan tvoj vrshnjak ne moze biti kao neko ko je od tebe stariji 10 god s obzirom na to da je cinjenica da muskarci sporije sazrevaju nego zene .

i ja sam u braku sa muskarcem koji je od mene stariji 11 god .i jako mi je lepo.
ima dosta prednosti u tome kad je muskarac stariji 10 god recimo od zene.

tako da ..
bari tog matorog ...imacesh dozivotnu garanciju na zdrave ZUBICE!!!!!!!

POZZZZZZZZZZZZZ I SRECNO

p.s. uvek mozesh zbariti nekog klinca !!!!!

hahah imash i grafik uspeshnosti???
pa da super je dok ne morash da mu menjash pelene, gurash kolica itd mislim nadji i minuse u taktici ; )
da da, a ako im ne uspe, onda kad krene da bushipogreshno ;)
a shta ti se svidja kod njega shto ti se dopada
 
vracar:
.Dosta su sujetni,vise vole da idu na kongrese,nego leba da jedu i stalno jure titule.

a privatan biznis mala bara puno krokodila
a posla sa ostalim privatnicima
aaaaa

ma problem bre ljudi

a kao ima li tu fluida nekog ovo ono il te gleda samo kao usta... mislim mozhda te pali samo shto je ladan

wow...iskazala sam se :roll:

a kao nema momaka ostalih ovaj je bash fatalan volish tu intimu kad ti chisti kamenac
ok shirila sam defetizam
sho ti se svidja
 

Back
Top