TABOO TEME NA OVOM NASEM FOROOMU

MirjanaZ

Elita
Poruka
15.261
mislim teme koje ja najredje ne bih spominjala jer kad god se pocne na tu temu dodje do svadje razmera drugog svetskog rata.
ja bih spomenula sledece:
1.beogradjani i provincija :roll:
2.prljavuse i frigiduse :mrgreen:
3.religija :evil:
4.vise dece ili samo jedno :lol:
5.ti imas problem u glavi ako se ne slazes sa mnom;ne nego ti.e nije nego ti.ma ti si iskompleksiran.pazi ko mi kaze... :?
zasto vas neke stvari vise ubodu nego ostale?
 
upravo se o tome radi...ne kenyam i ne otimam tudje...ne pikiram na zauzete tipove i pokusavam da ih otmem...ne lazem nekog samo da bi se docepala stana...ne otvaram teme kako su ribe iz Majamija prepotentne za razliku od nas finih pridoslica...
 
anakin:
upravo se o tome radi...ne kenyam i ne otimam tudje...ne pikiram na zauzete tipove i pokusavam da ih otmem...ne lazem nekog samo da bi se docepala stana...ne otvaram teme kako su ribe iz Majamija prepotentne za razliku od nas finih pridoslica...
jbt anakin to nema veze s mestom boravka i rodjenja.mislim kad sam otela decka italijanki ona nikad nije rekla vidi ova dosla iz smrdljive srbije da meni cistokrvnoj zabarki otme decka!to samo kod nas postoji.ja svog beogradjanina nisam nikome otela,samo smo se zaljubili i otisli iz njegovog stana u centru u francusku provinciju :?
 
1..beogradjani i provincija :roll:
Jedan od mojih večih forumskih grehova je lokacija u avataru.
Žao mi je ljaljosi i paori, takav je život8-)
Da sam iz Nikaragve ili Male Moštanice, tako bi i pisalo
2. Ne krešu se cice, pa su nervozne, ili piju ili hoće da se biju :roll:
3.Nekad su mi simpatična ta prepucavanja, obe strane uglavnom nemaju pojma.
4. Jedno. Za početak :razz: :D
5. Najgluplja prebacivanje, svako-svakome.

Meni smeta što je Forum sve više Fortuna. Mislim, ljudi, HeBiTe se na drugom mestu, dopisujte se SMSovima, mailovima, šaljite golubove pismonoše. Boli me uho za vaša privatna druženja.
 
Mene nerviraju oni koji se dopašaju kao diplomate, pa svima ugađaju, svima se nameštaju, pate da ispadnu pozitivni i pobednici.... oni su tako dosadni jer nemaju nimalo individualnosti. Odvratni su mi, ne libim se da im pokažem svoje gađenje... a oni mahom misle da sam ja ljubomorna ili nešto zbog njihove popularnosti.

Ne mogu da shvatim takvo ponašanje na internet forumu, zar je važno biti sa svima dobar... pa ovo je samo forum... niko mi ništa ne može... osim ako ih ja ne pustim unutra :D
 
Hehehehe! Mnogo ste smesni.
Oko cega se ovde pojedini svadjaju? Uzas! Koja kolicina isfrustriranosti...beznadezne isfrustriranosti!
ja mogu samod a kazem da je Srbija onako komplet jedna velika selendra i to shvatite jednom.
A pojedini delovi BGa su najzagrizenije tvrdjave malogradjanskog srpskog mentaliteta.
Uvek sam se pitao ko je smislio krilaticu ..."BG grad otvorenog srca"? Zato sto je tako zato svi i hoce da dodju u BG i cak da poneka kuchka nekome otme decka...zamisli molim te!
Za mene su ljudi iz Cacka (iako ja nisam odatle) mentalno i u svakom drugom pogledu jaci od svih ostalih u Srbiji. U Cacku koliko ja znam nema 3 % dosljaka. Ljudi jednostavno ne daju nikom nista ko nije njihov.Ne mozes ni radnju da otvoris,nista...ako nisi cacanin.
Da su beogradjani prihvatili taj koncept,ne bi se mucili sa dosljacima. Na kraju krajeva svaki glavni grad na svetu je privredno i drustveno sediste i svi teze da odu tamo gde imaju neku mogucnost.
Cak i u jednoj Engleskoj svi teze da idu u London. U Francuskoj u Pariz (jel tako Hani? Hehehe),u Italiji u Rim,Grcka Atina...i tako redom...i sta sad?
 
PLESsitnihDEMONA:
Hehehehe! Mnogo ste smesni.
Oko cega se ovde pojedini svadjaju? Uzas! Koja kolicina isfrustriranosti...beznadezne isfrustriranosti!
ja mogu samod a kazem da je Srbija onako komplet jedna velika selendra i to shvatite jednom.
A pojedini delovi BGa su najzagrizenije tvrdjave malogradjanskog srpskog mentaliteta.
Uvek sam se pitao ko je smislio krilaticu ..."BG grad otvorenog srca"? Zato sto je tako zato svi i hoce da dodju u BG i cak da poneka kuchka nekome otme decka...zamisli molim te!
Za mene su ljudi iz Cacka (iako ja nisam odatle) mentalno i u svakom drugom pogledu jaci od svih ostalih u Srbiji. U Cacku koliko ja znam nema 3 % dosljaka. Ljudi jednostavno ne daju nikom nista ko nije njihov.Ne mozes ni radnju da otvoris,nista...ako nisi cacanin.
Da su beogradjani prihvatili taj koncept,ne bi se mucili sa dosljacima. Na kraju krajeva svaki glavni grad na svetu je privredno i drustveno sediste i svi teze da odu tamo gde imaju neku mogucnost.
Cak i u jednoj Engleskoj svi teze da idu u London. U Francuskoj u Pariz (jel tako Hani? Hehehe),u Italiji u Rim,Grcka Atina...i tako redom...i sta sad?
Bravo!:-)
 
ovde bas niko ne zeli u pariz iz raznih razloga.pa bar mene nista ne veze za ovaj gradic ali ne bih zivela tamo.odu ljudi jedino ako ih posao natera.ista prica dok sam zivela u italiji.niko se nije otimao za rim.samo kod nas ta potreba za centralizacijom valjda zato sto smo jadni i mali pa smo skupili sve sto valja na nekoliko km2.
ali tema nije to nego zasto vas ove vruce teme tako pogadjaju da vise niste u stanju da raspravljate hladnokrvno nego se sve pusi :lol:
 
PLESsitnihDEMONA:
Hehehehe! Mnogo ste smesni.
Oko cega se ovde pojedini svadjaju? Uzas! Koja kolicina isfrustriranosti...beznadezne isfrustriranosti!
ja mogu samod a kazem da je Srbija onako komplet jedna velika selendra i to shvatite jednom.
A pojedini delovi BGa su najzagrizenije tvrdjave malogradjanskog srpskog mentaliteta.
Uvek sam se pitao ko je smislio krilaticu ..."BG grad otvorenog srca"? Zato sto je tako zato svi i hoce da dodju u BG i cak da poneka kuchka nekome otme decka...zamisli molim te!
Za mene su ljudi iz Cacka (iako ja nisam odatle) mentalno i u svakom drugom pogledu jaci od svih ostalih u Srbiji. U Cacku koliko ja znam nema 3 % dosljaka. Ljudi jednostavno ne daju nikom nista ko nije njihov.Ne mozes ni radnju da otvoris,nista...ako nisi cacanin.
Da su beogradjani prihvatili taj koncept,ne bi se mucili sa dosljacima. Na kraju krajeva svaki glavni grad na svetu je privredno i drustveno sediste i svi teze da odu tamo gde imaju neku mogucnost.
Cak i u jednoj Engleskoj svi teze da idu u London. U Francuskoj u Pariz (jel tako Hani? Hehehe),u Italiji u Rim,Grcka Atina...i tako redom...i sta sad?

ti si kontradiktoran...
pokusavas da kazes da se dosljacima ne dopusti da dolaze u BGD?
a onda meni kenyas sto kazem da dosljaci bilo gde treba da se uklope i malo primire u svojoj nameri da ostanu po svaku cenu?
da, Beograd prima svakog...i treba da ste mu zahvalni na tome a ne da pljujete po istim tim ljudima koji su vas prihvatili...
ali bas da dam nekog da tacni nekome ko je eto odlucio da mu se svidja nesto moje, ne moze...
i onda su zato valjda beogradjani prepotentni...
 
Ljudi, 'ajde lepo sad da se pokoljemo, podelimo se, ko je iz kog smo kraja Bg i da padne ćebovanje :lol:
Nije tema Beograd Vs Provincija, nije fora... Evo, Pariz je ovih dana baš tolerantna prestonica u odnosu na emigrante koji sa francuskm državljanstvom žive u perifernim naseljima. To je pravi geto. Beograd to nema, zbog položaja ali i zbog mentaliteta - mi nismo ksenofobični.
 
HeBePoBaTaH_:
Ljudi, 'ajde lepo sad da se pokoljemo, podelimo se, ko je iz kog smo kraja Bg i da padne ćebovanje :lol:
Nije tema Beograd Vs Provincija, nije fora... Evo, Pariz je ovih dana baš tolerantna prestonica u odnosu na emigrante koji sa francuskm državljanstvom žive u perifernim naseljima. To je pravi geto. Beograd to nema, zbog položaja ali i zbog mentaliteta - mi nismo ksenofobični.
a sta mislis o lez lobiju?zasto se javljas samo na bg provincijske teme,a lez lobi ignorises?
p.s.ono prvo je moglo pogresno da se shvati :lol:
 

Back
Top