TABOO TEME NA OVOM NASEM FOROOMU

anakin:
ti si kontradiktoran...
pokusavas da kazes da se dosljacima ne dopusti da dolaze u BGD?
a onda meni kenyas sto kazem da dosljaci bilo gde treba da se uklope i malo primire u svojoj nameri da ostanu po svaku cenu?
da, Beograd prima svakog...i treba da ste mu zahvalni na tome a ne da pljujete po istim tim ljudima koji su vas prihvatili...
ali bas da dam nekog da tacni nekome ko je eto odlucio da mu se svidja nesto moje, ne moze...
i onda su zato valjda beogradjani prepotentni...
BG je primio Crnogorce,Bosance,Kosovare...a ne mene. Postovanje grada je kada ne pljujes na ulici,ne bacas papire,ne gazis preko trave,ne pravis sranjaa...i tako redom. A ja to ne radim nigde,jer sam tako vaspitavan.
Sto kaze moja keva..."ne mogu gradom da prodjem od kucecih govanna,ovoga nema ni na selu"!
Jel sam sad malo jasniji?
 
hanibal77:
a sta mislis o lez lobiju?zasto se javljas samo na bg provincijske teme,a lez lobi ne ***** tri posto?

Evo, sada ću o lez lobiju, svi ste se primili na prvu tačku...obe aktuelne teme na Ženskom ćošku su sada iste.
Kad dođe na red religija, pozvaću mirka&slavka..sa DiP:lol:

Lez lobi?

E, ne smeta mi. Nemam animozitet prema manjinskim društvenim grupama, ljude gledam kao pojedince. Ma, to je ovde ispolitizovano, to sam primetio kada mi je neko skrenuo pažnju.

Nela je lezbejka, Gazdarica, Hani, rejndog, pajamaca je još u Leptiriću bila gej hahahahahaahah
Cenim da je ugadnubaburastem najveća lezbejka :lol:
 
hanibal77:
ovde bas niko ne zeli u pariz iz raznih razloga.pa bar mene nista ne veze za ovaj gradic ali ne bih zivela tamo.odu ljudi jedino ako ih posao natera.ista prica dok sam zivela u italiji.niko se nije otimao za rim.samo kod nas ta potreba za centralizacijom valjda zato sto smo jadni i mali pa smo skupili sve sto valja na nekoliko km2.
ali tema nije to nego zasto vas ove vruce teme tako pogadjaju da vise niste u stanju da raspravljate hladnokrvno nego se sve pusi :lol:
Hani,ako je ovako kao sto kazes...kao to da paris ima oko 10 miliona stanovnika,a prvi veci grad u FR posle njega je Marsej za oko 2 miliona? Odakle tolika disproporcija u naseljenosti. Rim ima oko 8-9 miliona...a Torino i Milano nemaju toliko zajedno! Mozda ako im se prikljuci Napulj.
London ima 10-11 miliona,a Birmingem kao drugi najveci grad ima oko 2-3 miliona. I sad kao ne trci se u centar,pa naravno da se trci.
Svaka premijera je prvo u Prizu,Londonu,Rimu...pa tek onda svi ostali...jel tako?
 
PLESsitnihDEMONA:
Hani,ako je ovako kao sto kazes...kao to da paris ima oko 10 miliona stanovnika,a prvi veci grad u FR posle njega je Marsej za oko 2 miliona? Odakle tolika disproporcija u naseljenosti. Rim ima oko 8-9 miliona...a Torino i Milano nemaju toliko zajedno! Mozda ako im se prikljuci Napulj.
London ima 10-11 miliona,a Birmingem kao drugi najveci grad ima oko 2-3 miliona. I sad kao ne trci se u centar,pa naravno da se trci.
Svaka premijera je prvo u Prizu,Londonu,Rimu...pa tek onda svi ostali...jel tako?
pa da al ko se zatekao zatekao se.a i rekoh zbog posla.zivela sam i u rimu i u bg i u becu .nisu ostavljali utisak na mene zato sto su prestonice.
pariz ima 10 miliona a ostatak francuske? ;)
ne mozes da gledas po gradovima.znaci 10 miliona se odlucilo za prestonicu a ostalih ne znam koliko miliona za provinciju,malo si sofista
 
PLESsitnihDEMONA:
Pa nije,nije...narvno da nije! Nece ni da bude. PSD nije Beogradjanin! Ja sam iz jednog mnogo veceg grada.
Poslednji primerak si ti...zato i jeste ovako kako je.
Izvini...jesam li sa ja tebi uopste obratio? Mislim da sam ti vec jednom rekao sta da radis?
Baš zato što si mi se jednom obratio i znam kakav si prostak :sad:
ali ipak je olakšanje što nisi odvade

bez šale, mislim da si jadan i agresivan, generalno neobrazovan i ograničen
 
Lezbonela hahaahhahhhaahhaaaaa...umro sam :lol:
Ovo za Peru nije fora, stari fazon, da me navučeš da pitam
Koji Pera?
Koji ti ga.../kvarna si, Nela, kvarna/ :lol: Nisam u LOBIJU!

Sećaš se teme Ko bi vas glumio na filmskom platnu?
E, ti si me nešto zezala, pa sam ti rekao da bi tebe najverodostojnije odigrala Nela Eržišnik, i tako si za mene postala Nela :)

@ratatat
Ko još normalan zalazi na Politiku?
Sad onesvešćeni tumarate Ženskim čoškom i Kod Milojka.
Ti ksenofobični su šizofreni idioti i ko zna za koga rade, još ste ih shvatili kao ljude koji su uopšte sposobni da razmišljaju.
:[
 
:D...Pozdravce lokalnim provokatorima amaterima u pokusaju, uz tOpLu preporuku da istraju u nastajavanju - ako bidnemo raspolozeni i svrsimo (zepice, to jest) do blagdana, te nam sinopticka situacija, na priliku, ne nalegne na lucida intervala - mozda, jel' te, i odlucimo nAsEsTi ne sledecu...Provokaciju, to jest...Pozdravce2...;):D
 

Back
Top