Magnetizam oglašavanja na Internetu

L

loga

Gost
Fun, clean & real

Legenda kaže da ako muškarac uspe da zasmeje ženu, verovatno je devet desetina njegovog posla oko osvajanja your-place-or-mine obavljeno. Po nekom istraživanju šta žene posle tridesete traže od muškaraca na prvom mestu od svih mogućih epiteta i karakternih osobina bilo je – čist. Da li je ovo stvarno?
 
Da donekle si u pravu... Urednost je veoma vazna, ali trebalo bi da se podrazumeva - pa ne zivimo u srednjem veku... STa zene posle 30-te traze i vole... Ja npr. volim harizmaticne muskarce, duhovite, vedre i jake. Slabice u svakom smislu reci... prezirem... Nemam jos 30 ali blizu sam, pa ces valjda usvojiti misljenje...

Na zalost slabica je sve vise, a muskaraca sve manje...
 
mm:
Da donekle si u pravu... Urednost je veoma vazna, ali trebalo bi da se podrazumeva - pa ne zivimo u srednjem veku... STa zene posle 30-te traze i vole... Ja npr. volim harizmaticne muskarce, duhovite, vedre i jake. Slabice u svakom smislu reci... prezirem... Nemam jos 30 ali blizu sam, pa ces valjda usvojiti misljenje...

Na zalost slabica je sve vise, a muskaraca sve manje...

Ili sada primeđuješ više nego kada si bila mlađa.
 
Onaj koji me zasmejava moze i sve drugo da mi radi...Kako god da izgleda...(Ovde ne podrazumevam extreme...)....Cudno mi se neshto desi kad sam u drustvu nekog muskarca koji me mnogo zasmejava....Kao da lebdim...
P. S. A zasto se ova tema zove "Magnetizam oglasavanja ..."
 
Poslednja izmena:
Onaj koji me zasmejava moze i sve drugo da mi radi...Kako god da izgleda...(Ovde ne podrazumevam extreme...)....Cudno mi se neshto desi kad sam u drustvu nekog muskarca koji me mnogo zasmejava....Kao da lebdim...
P. S. A zasto se ova tema zove "Magnetizam oglasavanja ..."

...da ti pere prozore, brise prasinu, usisava and stuff :whistling:

A to sto ti se cini da lebdis...verovatno od smeha pocinjes da pustas vetrove :mrgreen:
 
Ma nije stvar u bilo kakvoj prici...Nego tako neki muskarci umeju da budu slatki, da pricaju neke slatke i smeshne stvari ili da se puno zezaju i eto....Inace, ne volim bash muskarce koji ne umeju da se zezaju....Ili misle da je preterana vulgarnost smeshna....


E to je poenta..zato sam vas i pitao..zasto ste bas toliko iskljucive..narocito sto vam se moze servirati zanimljiva prica;)
 

Back
Top