World Of Warcraft pomoc tj wow

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

War

Početnik
Poruka
19
ljudi molim pomozite ! imam world of warcraft ( ne original )
installiram ga i patchujem . udjem o5 ukucam user i pass neki koji sam dobio na cd.
onda kaze neshto ... treba da se skine onda sacekam 2,3 sata skine se neki patch pachovo sam.Zatim sam o5 uso u world of warcraft i o5 ukucam sta mi pise i kaze da je pogresan password ili username .. ?? u cemu je problem ajde pomozite !!! jer mnogo mi se igra :)) :mad:
 
War:
ljudi molim pomozite ! imam world of warcraft ( ne original )
installiram ga i patchujem . udjem o5 ukucam user i pass neki koji sam dobio na cd.
onda kaze neshto ... treba da se skine onda sacekam 2,3 sata skine se neki patch pachovo sam.Zatim sam o5 uso u world of warcraft i o5 ukucam sta mi pise i kaze da je pogresan password ili username .. ?? u cemu je problem ajde pomozite !!! jer mnogo mi se igra :)) :mad:

U prevodu, server je izvalio da si laznjak iz drugog puta. Pa shta si ochekivao?
Ako ti se toliko igra, kupi orginal, jer je vredan tih para. Ako ne, prijatelju, SUFFER.
Trazi piratske server, budi u situciji da nikad ne zavrshish igru i druzi se sa duhovima.

Have a nice day.
 
Posle update-a treba ponovo da crackujes igricu.
U suprotnom on se loguje na original wow server gde naravno ne postoji tvoj log-in.

Inace savetujem svakome da kupi original, posto stvarno vredi tih para.
Ja nisam verovao, ali to sto igrate na piratskim serverima nije ni 5% od onoga sto pravi wow pruza.

To se tice svega kao i skillova likov, njihovih spellova, avantura, questova, teritorija, instanca, unique predmeta ma svega.

totalno dve razlicit igre!
 
War:
ljudi molim pomozite ! imam world of warcraft ( ne original )
installiram ga i patchujem . udjem o5 ukucam user i pass neki koji sam dobio na cd.
onda kaze neshto ... treba da se skine onda sacekam 2,3 sata skine se neki patch pachovo sam.Zatim sam o5 uso u world of warcraft i o5 ukucam sta mi pise i kaze da je pogresan password ili username .. ?? u cemu je problem ajde pomozite !!! jer mnogo mi se igra :)) :mad:
Idi na wowstatus.net izaberi server na kojem zhelish da igrash ( gledaj da bude ista verzija ko tvoja) tamo napravi svoj user i pass i kopiraj adresu sserverea (realm) u realmist.wtf i onda udji u igru i kucaj taj user i pass koji si napravio na tom piratskom serveru. Ali isplati se kupiti original mnogo je bolji i nema da s patish oko krekova, pucanja servera, stalno pravljenja novih naloga na novim serverima i menjanja adresa. Veruj mi i ja sam nekad igrao taj piratski wow......
 
Moram da se nadogradim na ovu temu jer ovi nasi "admini" mi stalno brisu post.
Instalirao sam WoW i patchovo sam sa verzijom 1.9.4 ali ne znam sada da udjem na server.Gde se uopste ulazi u igricu ili imam neke tamo Wow Launcher,Wow Realm Manager,Wow Server List,Wow StormCraft Box,Wow Twil Hack,Wow Sitwowloader,Wow Gex Server,Wow Abyss Server 1.1 itd. Kako se ovo inst. i gde ako neko moze da mi pomogne korak po korak do detalja.

POZ!!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top