manchester united v chelsea

Hehehehehe! Naravno!
Pazi sredicu ti ja da odes na rucak sa Darrenom,hehe...juce mi javio burazer da je pre neko vece bio na nekom rucku sa nekim kondicionim trenerom Junajteda. Tako da nema da brines...nemoj samo da opet singliras tih 290 jura...
Sinoc razmisljam...ne mogu da verujem da je kvota na Junajted bila 2,9...koje je to pocenjivanje TAKVE EKIPE,protiv jednog snobovskog Celzija. Na Celzi je verovatno bilo 1,5?
 
PLESsitnihDEMONA:
Hehehehehe! Naravno!
Pazi sredicu ti ja da odes na rucak sa Darrenom,hehe...juce mi javio burazer da je pre neko vece bio na nekom rucku sa nekim kondicionim trenerom Junajteda. Tako da nema da brines...nemoj samo da opet singliras tih 290 jura...
Sinoc razmisljam...ne mogu da verujem da je kvota na Junajted bila 2,9...koje je to pocenjivanje TAKVE EKIPE,protiv jednog snobovskog Celzija. Na Celzi je verovatno bilo 1,5?

Pa ja uplatio dva dana ranije dok nisu malo skinuli. Inace na Celzi je bilo 2.20. Ima jedno pravilo u kladionici koje moras uvek da ispostujes. Kada na velik tim iz bilo kog razloga dignu dosta kvotu, to mora da se odigra. Pa cak iako puknes, pukao sa na Mancesteru na kvoti 2.9 a ne na npr. nekim norveskim drugoligasima. :lol:

Nisam ja kockar brate da bacam lovu pa opet da igram. Samo cekas i opet ce se za dva tri kola ukazati lep sigurnjak. :lol:
 

Back
Top