Uspeli su da zalude ljude kao nikada do sad - Pokemon GO!

Danas setam Knezom i usput krenem do Kalemegdana, kad ono svaka druga osoba trazi Pokemone, pa se pitam sta se ovo desava s ljudima i kojim je djavo. Za 1-2 dana cela planeta je otisla u 3 lepe :worth:


meni je malo falilo da je skinem, ali evo baš večeras šetam gradom i naleteh na klince igraju...i priđem ja i kažem drugari jel mogu da vidim o čemu se tu radi ?
može kaže...objasni mi dečko...ono brate teške gluposti
 
Danas setam Knezom i usput krenem do Kalemegdana, kad ono svaka druga osoba trazi Pokemone, pa se pitam sta se ovo desava s ljudima i kojim je djavo. Za 1-2 dana cela planeta je otisla u 3 lepe :worth:


Nov nalog, post koji može da bude i gerila-marketing... ili je nekoga sramota da piše o Pokemonima, ili je i ovo deo marketinga preko fanova.
 
Pokemoni donose Japanu godišnji profit od 17 milijardi dolara
Od video igre izadavačke kuće GAME FREAK koja ima ugovor sa nintendo-m preko igračaka i zezalica...

Nintendo perjanice su bile i ostale MARIO BROS, POKEMON, ZELDA

Nemam pojma o čemu je reč u mobilnoj verziji ali ovo do sada što je izalzilo na nintendu je... heh... remek delo...

250px-Pok%C3%A9_Balls_GL.png


ima nekoliko vrste pokeball loptica za hvatanje pokemona u zavisnosti od vrste pokemona, oslabljenosti ili podneblja u kom se hvata...
nije to tek tako kako se čini :D

- - - - - - - - - -

Dokaz da su ljudi idioti. Beskrajno sam zadovoljan što nikada neću da kupujem telefone od 700 evra i da budem još jedan zombi u nizu. :ok:

Religija je još bolji dokaz a brutalna manipulacija kreće u detinjstvu kroz socijalizaciju i prve korake u spoljnom svetu
Plus nisu sve religije baš naklonjene dečjim potrebama

- - - - - - - - - -

ned'o vam Bog da nintendo pusti malo Zelde na vaše mobilne :D
pa to niko neće telefonirati ni fejsbučiti danima ni noćima...

uživajte u Pokemonima, bolje da ne znate šta sve ima... :D
 
http://www.novosti.rs/vesti/beograd...azan-lov-na-Pokemone-ispred-Hrama-Svetog-Save

Koliki umni klošar i imbecil moraš da budeš pa da učestvuješ u ovako nečemu. A kapiram da su ovih osam hiljada neki pro-evropejski retardi što misle da su mnogo zanimljivi i uzor drugima jer pokazuju svoju bezbrižnost i radost prema životu tako što love pokemone po ulici. Benzin na bagru, i šibica. Pa nek love pokemone u paklu, Pikaču im mater jeb'o
 
na neki način ovo je loše po psihologiju društva
a opet možda i dobro...
a neki bi radije - premijer go aplikaciju...
no da bi dao pravi sud treba isprobati tu aplikaciju...
što ja ne mogu da učinim.. jer mi telefon ne podržava kit-kat i novije android verzije koje se množe velikom brzinom...
pod kojim lopovska govna prave sve novije aplikacije.. te ja ne mogu da koristim gomilu potrebnijih aplikacija više..
a još gora stvar je 58 mb. a moj telefon je već odavno popunjen potrebnijim aplikacijama. a ti telefonski kreatori kao da namerno uvećavaju broj megabajta svakoj apikaciji bespotreno? i traže apgrejde verzija i sistema.
treba mi novi telefon,
za to treba novac. ali veći je problem vreme i energija za odabir idealnog životnog partnera.
za ovaj sam sentimetalno vezan.
kad bi imao neko da mi pokloni novi telefon?
bez nuđenja postpejd ili pripejd tarifa paketa na 3 dana 1000gb protoka
možda bi se upustio u poligamni odnos.
i shvatio bi stepen bolesti pokemonske zavisnosti i predložio tehnike lečenja..
hocu i ja pokemone
ovako, ozda ću napasti nekog na ulici i oteti mu telefon.
davno kad sam igao gta, pokušao sam par auta da prisvojim na ulici.
to su bila vremena.
touch screen uništava pc.
ovo je dečja igra.
iritiraju me japanske igrice i crtani f.
i ljudi sa njima u avatarima.
što neko sa zapada ne smisli nešto slično.
ili iz naše zemlje. što ne bi ljudi jurili nekog lika iz naše tradicije.
nejasno mi je skroz šta su to pokemoni, digimoni, jebomoni?
jel zečevi neki ili vanzemaljci?
na wikipediu ići neću.
sad se sećam da sam igrao neku pc igricu sa nekim sličnim žućkastim bićem.
postoje razni nivoi lavirinta kroz koje to neko žuto stvorenje skuplja neke dijamante ili šta već
to je bilo zarazno.
 
Danas setam Knezom i usput krenem do Kalemegdana, kad ono svaka druga osoba trazi Pokemone, pa se pitam sta se ovo desava s ljudima i kojim je djavo. Za 1-2 dana cela planeta je otisla u 3 lepe :worth:

ne znam da li je to dobro ili loše ali ja uopšte ne razumem čemu ovo služi. ,,preuzmi aplikaciju,, je siguran put u pretvaranje sive mase u paučinu. video igre su još efikasniji način.
 
Religija je do jaja, ne znam o čemu ti to.

hvaljen Džizus Krajst brate, jel imaš štek?

Vatikan nema ništa protiv evolucije u Pokemonima, ne kosi se sa zvaničnim stavom.


- - - - - - - - - -

velika umetnost zaludeti infantilne retarde

Kao što neko voli GTA ili Minecraft tako neko voli Pokemone, u čemu je problem?
Infanitilne budale imaš i u drugim sferama: odredjen model grafičke kartice, procesora, mobilnog telefona, garderobe, frezure...

sad ti je frezura sa kure-repićem na vrhu...
kad to staviš sve te ribe volu
 
ILUSTROVANA-POLITIKA-ANTO-PANDUREVIC-STANKO-KRKLEC_slika_XL_48807205.jpg


stalno neka čuda iz Džapana

- - - - - - - - - -

da je u vreme dok su se ljudi čudili i krstili dal ti treba vokmen po ulici kada se muzika sluša kod kuće uz kafu...
možete mislite dal bi vas tretirali za normalnu osobu da kažete meni treba telefon van kuće?

jake potrebe nema šta... operacija na malom mozgu...

- - - - - - - - - -

a od svih tehničkih čuda ne volim te mobilne telefone
još se kao ljute oko mene što ne nosim...
ma duvaj

- - - - - - - - - -

a onda još veća bolest - bitan je model i broj modela inače nisi zadovoljna...
 

Back
Top