bravo bazelu

tikva i petrzalka, odakle su oni?????????? mi bar ne pucamo toliko kao vi, da je bila puna marakana sad bi ste se vi sakrili u rupe kao i do sada. pa vas puni vozdovac a nama pricate
 
Daj te ljudi...Petrzalka i Tikva su ozbiljne ekipe...ali onaj Timok sto kara!!! UUUUUU!
Decko je bolid...nije video da vec postoji tema o utakmici Zvezda- Bazel,pa je mogao ovo i tamo da napise,ali je kao i svaki grobar hteo da ostavi utisak glupaka,pa je otvorio poseban topik. Nezamerite mu...nije on kriv sto je pogresno vaspitavan,pa jos u detinjstvu navijacki isfrustriran.
 
lol.gif
 
ma mogu da zezaju za bazel do mile volje, nista ne moze da se meri sa onim sta je partizan uradio do sada usezoni. Ma i da ispadnemo (da se pomerim sa mesta) :) nee biti ni priblizno partizanovoj blamazi.
A znate sto su pukli od timoka?
Pa nisu imali plan
Ejjj timok je to :)
 
sta reci...
izgube od makabija, artmedie, timoka i vise od koga ne znam, i onda nama trljaju na nos sto smo mi izgubili od Bazela??? i oni (grobari) znaju da to sto rade nema smisla, al kompleksi rade svoj deo posla :) !

poz za sve delije i ostale postene ljude ;)
 
ova tema bas nema smisla,mene kao partizanovca zvezdin nastup u uefa cupu stvarno ne zanima preterano,doduse bilo bi dobro da zvezda donese sto vise bodova za scg na uefinoj listi
ali bice tesko,pogotovo posle onako izgubljene utakmice
 

Back
Top