Novi Sad;Srpska Atina ili Srpska Tirana?

Nisam obisao toliko gradova da bih mogao porediti , ali svaki grad nosi svoje osobine , mentalitet , lepotu i u skrivenim delovima ZLO !

Tako i NS , koji , kako vreme prolazi , prolazi kroz razne faze - sto je normalno !
To je dokaz da ne stojimo u proslosti , nego da se krecemo u napred !:arrow:
(Naciste jos nisam video ni cuo , a kamoli grafite ? )
Gde si ti to video i sta ?:?
 
nesons:
Nisam obisao toliko gradova da bih mogao porediti , ali svaki grad nosi svoje osobine , mentalitet , lepotu i u skrivenim delovima ZLO !

Tako i NS , koji , kako vreme prolazi , prolazi kroz razne faze - sto je normalno !
To je dokaz da ne stojimo u proslosti , nego da se krecemo u napred !:arrow:
(Naciste jos nisam video ni cuo , a kamoli grafite ? )
Gde si ti to video i sta ?:?
Gde vidjam grafite?! Pa recimo na zidovima glavne studentske menze, u okolini i na mojoj zgradi (i ako imaju vec nekoliko godina da se primetiti da ima i novijih) i gde god hoces.
Sto se tice samih *****a svojevremeno su bili u dvoristu (sada ne znam da li je zatvoreno ili ne, tako da ne znam da li ih ima tamo ili ne), letos u brvnari su slavili 10 godina postojanja B&H. . . Inace u cetvrtak sam posednji put video jednog bas kod mene na Limanu III kako ulazi u bus. . .
 
Vecina skinsa koji su ovde ostali ( preziveli ) su SHARP-ovci ( skinheads against race prejaduce ) znaci likovi koji su working class i koji slusaju Ska i reagge kao i zdrav punk rock i tako nikako ne mogu da upadnu medju rasiste i naciste i poznaju se prema zelenim kombatima ( sharpovac nikad nece obuci crni komat dok nacista jos hoce i zeleni )

E sad, crni kombati su zajebana kategorija....
 
HEMI 426:
Vecina skinsa koji su ovde ostali ( preziveli ) su SHARP-ovci ( skinheads against race prejaduce ) znaci likovi koji su working class i koji slusaju Ska i reagge kao i zdrav punk rock i tako nikako ne mogu da upadnu medju rasiste i naciste i poznaju se prema zelenim kombatima ( sharpovac nikad nece obuci crni komat dok nacista jos hoce i zeleni )

E sad, crni kombati su zajebana kategorija....

Mala, dobronamerna ispravka SHARP-Skinheads Against Racial Prejudice- Skins-i protiv rasnih predrasuda, a naravno da ima i drugih- mnogo bolje organizovanih. Svi koji su vise zainteresovani su pozvani na Gradiliste(mislim) 9-tog. novembra. Bice dobra svirka za dan borbe protiv fasizma.
 
Glavni:
Nacionalisti su najgori ljudi

'Ajde uzmi rečnik pojmova pa proveri da li su oni zaista NAJGORI ljudi.

Proveri da li je čovek koji voli svoju naciju, više od ostalih nacija, i veliča njenu istoriju, kulturu, moć, nauku... NAJGORI čovek.

I proveri još da nisi značenje pojma NACIONALISTA pomešao sa značenjem pojmova šovinista i nacista.


BTW :arrow: Kada Francuzu ili Englezu spomenete reč nacionalista oni sa ponosom to izgovaraju da jesu. Ali ako je neko srpski nacionalista e onda je to jeres.
Takođe svaki napad na srbina je poželjan i društveno prihvatljiv i krivično neznatna društveno opasan ALI napad, makar i verbalni, na jevreja je ANTISEMIZAM i sve Kandićke, Biserko, Vučo, Žene u crnom i muškarci u Belom odmah skaču kao opareni :idea:

Nije tema ... ali " u svakom slučaju ne škodi " :lol:

Novi Sad je prestonica kulture ove i ovakve Srbije.
 
Istoriju moze svako napisati kao sto ce na primer slobu koji nas je upropastio neko proglasiti herojom .Prouci malo istoriju Hitrel je jacao svoj nacionalizam u nemackoj koji je nazvao naciznom.Imao je jednu od jacih masonskih grupa koja se zvala tula po jednom norveskom bogu.Ali nije on sam bio toliko jak imao je podrsku nemacke katolicke crkve .Zbacio je tadasnju demokratsku vlast i napravio je od nemacke super silu .Ali sada kada u nemackoj ima sto nacija ponovo se javila jedna vrsta stranke koja je isto na taj fazon kao nacizam .Tako je i sloba od nas napravio isto debile i upropastio je .Steta srbije je 200 milijardi dolara koju je miloseviceva vlast sve upropastila
 
DOKONI UM:
BTW :arrow: Kada Francuzu ili Englezu spomenete reč nacionalista oni sa ponosom to izgovaraju da jesu. Ali ako je neko srpski nacionalista e onda je to jeres.
Takođe svaki napad na srbina je poželjan i društveno prihvatljiv i krivično neznatna društveno opasan ALI napad, makar i verbalni, na jevreja je ANTISEMIZAM i sve Kandićke, Biserko, Vučo, Žene u crnom i muškarci u Belom odmah skaču kao opareni :idea:

Novi Sad je prestonica kulture ove i ovakve Srbije.
E, di' baš sada da ukinu potpise u postovima, pa ne mogu kod Uma da pročitam :
" ... drma mi se, drma mi se šubara i cvećeeeeeee ... " :lol:
 
Istoriju sam proučio sasvim ok... i nacionalnu i opštu... a pručavam je i danas.
Poređenje ti je krajnje konfuzno :
Hitler je jačao svoj nacionalizam i nazvao ga nacizam.
Da pa ? Jel to dokaz da svaki nacionalizma uvek završi tako što ga neko proglasi za nacizam ?
Kakve veze imaju masoni sa nacionalizmom ?
Kakve veze imaju crkva i nacionalizam ?
Ako dobro proučavaš istoriju onda moraš da znaš da se na jednoj pojavi u istoriji ne može praviti obrazac za buduće događaje. Čak i da je Hitler od nacionalizma napravio nacizam a nije ( prouči malo socijalističko učenje iz tog vremena i ideje njegove partije) to nije obrazac po kome od svakog nacionalizma nastaje nacizam.

Ne znam šta je Sloba od tebe napravio ali pouzdano znam da on pametnih nije napravio ništa, šta više.
Nikad nije imao podršku crkve i crkvenih krugova.
A masoni su mu bili kao Koštunici Hag pre godinu dana - "deveta rupa na svirali".
 

Back
Top