Nestale particije

hulahopka

Zainteresovan član
Poruka
274
Malo se igrala sa programom PARTITION MAGIC, syebala particije, nestala mi sva mjuza i sva cuda, ostala samo c: particija(sistem).Cula sam da postoji neki program koji moze sve particije da mi vrati na staro, kao i sve fajlove. Pomoziteeeeeeeeee!!!!!!!!!!!
 
hulahopka:
Malo se igrala sa programom PARTITION MAGIC, syebala particije, nestala mi sva mjuza i sva cuda, ostala samo c: particija(sistem).Cula sam da postoji neki program koji moze sve particije da mi vrati na staro, kao i sve fajlove. Pomoziteeeeeeeeee!!!!!!!!!!!


Ocigledno si se zaigrala a nisi znala sta radis.

Podatke mozes vratiti programom GetDataBack, ako mozes da ga nabavis, meni je u par navrata sve podatke povratio i to bez greske.
Mada meni se cini da ti nisi izgubila podatke, oni su i dalje na hard disku samo sto tvoj OS sada ne prepoznaje ostale particije koje si imala, tu postoji resenje da se sve to vrati ali ne mogu sada ovako napament da ti kazem sta da radis, ali sam siguran da moze. Imao sam slicnu situaciju i sve se vratilo na staro bez vecih problema i gubitaka podataka, ne znam za neki durgi program, ja sam sve to uradio ponovo iz PM.
 
Eh, pa tako ja stalno nesto cackam, mnogo stvari sam bas tako i naucila..Znam da su podatci na hardu, skinula sam malopre neki program sa neta, al to je glupava demo verzija koja mi pokaze nestale podatke, al ako hocu da ih vratim moram da kupim program.Meni nesto treba hitno, neki free programcic koji ce mi vratiti i particije na staro i "nestale" fajlove...
 

Back
Top