trazi se ekipa za stoni tenis - Bg

Evo ovako.Ja cesto igram u Sumicama, jer moze da se nadje prazan sto, a i bas je jeftino, recimo u odnosu na Banjicu koja je duplo skuplja, a i uvek je guzva tamo, a i osvetljenje je slabo, kao i sto su stolovi preblizu jedan drugom. U ******, pa nisam ni znao kolika je ta Banjica krs :-)
Poslednji put kada sam bio na Banjici je bilo 200 dinara sat vremena, dok je u Sumicama gde su mnogo bolji uslovi 100 dinara. Od tada ne verujem da se cena promenila, eventualno nesto simbolicno!
Ej ljudi ozbiljno, ako ste ozbiljni mozemo da oformimo neku ekipicu pa da pikamo stondzu s' vremena na vreme!
Pozdrav !!!!
 
Nista, eto vec ima nas 4-5 za stondzu. Sad samo da se uklopimo za vreme i mesto i gotova stvar. Ajde da bi se brze dogovorili, ja cu preuzeti stvar koordinatora.

1. Mislim da je najjeftinije, a i najbolji su uslovi u Sumicama.
Ako se slazete sa relacijom mozemo da predjemo da tacku 2, a to je vreme.Ako ne, prilozite svoje misljenje!
POZDRAV za sve ljubitelje stonog tenisa!
 
ja nisam iz beograda ali me raduje da ima poklonika stonog tenisa.inace sam trener ekipe koja ove godine rastura u drugoj ligi. skor 7:0.izgubljene dve partije dobijeno 28.ako treba neka pomoc javise za savet.inace imam i najbolju kadetsku ekipu u drzavi.ne pisem ovo da bih se hvalio nego da znas sa kim pricas.svaka pomoc je potrebna i mom klubu.puno pozdrava iz Kikinde
 
recimo vikendom?Zbog predavanja i ostalih obaveza...Recimo oko 4,5,6 npr...1,5h je sasvim dovoljno,CRKNESH :)...ali samo jedna stvar, da budemo redovni!Da ne budemo jednom i to je to...pa drugi put pomeramo,dza-bu,odlozi...ja ne mogu,promeni termin...nego jedan STALNI termin i to je to...
pozz!
p.s.a sta fali u hali sportova!?Meni su shumice bas daleko:(
 
O.k. sve si ti to upravu sto se tice odlaganja i kuliranja za stoni tenis Zorane Petrovicu84, ali imamo problem. Koliko su tebi daleke Sumice, meni je daleka hala sportova, jer sam ja na Zvezdari, tacnije u Mirijevu. O.k. nije problem se iscimati jednom dva puta do hale sportova, ali bas sad svake sedmice, ne znam! Nisam ni ja siguran da bi mogao i ti da se cimas do Sumica svake sedmice. Znaci, sta treba raditi, pa naci neko srednje resenje, da ne kazem optimalno. Ja bih sa nekim i mogao jednom da se iscimam do hale sportova, jer tamo nikad nisam igrao stondzu. Sto da ne. Ali kao i sto ti rece, obaveze su najveci problem. I mene fax gusi. Vikend je najprikladniji.
Reci mi kakvi su uslovi u hali sportova u smilslu da li je guzva, kolika je cena sata igranja, kakvi su stolovi...
Ajde pa kad smislim nesto pametno javljam se.

LJUDI NE ODUSTAJTE OD STONOG TENISA!!!!!
 
E pa onda ovako, u principu smo se dogovorili ZoranePetrovicu84. Mogli bi za prvi put da odemo do Sumica, a onda cemo se dogovoriti za ostalo. Samo jos jedno "ali". Sad u naredeni petak(9.12.) i nedelju(11.12) nema sanse da odvojim vreme za stoni, jer imam neki ispit i kolokvijum. Tako da mi ceo vikend propada, ali vec za sledeci imao bih sigurno vremena, cak mozda i u toku radnih dana. U medjuvremenu mogu da savatam jos jednog svog ortaka koji dobro igra stoni( citaj cesto me pobedjuje). Pre neki dan sam sa njim i njegovim caletom igrao stondzu kod njih. Njegov cale nas je oprao, posteno. Covek igra svetski!
U medjuvremenu cemo se dogovoriti oko detalja!
POZDRAV!
 
Ej ljudi, prevideo sam jednu stvar. U nedelju 11.12. ipak mogu da odvojim vreme za stoni tenis. Ako ste zainteresovani da se dogovorimo. Moze Banjica da dodje u obzir ako ste zainteresovani i ako su vam Sumice daleko.
Ajde pa se oglasite povodom predloga!
 
Ej super, pomislio sam da ce svi da iskuliraju poziv.
Evo ovako, sto se tice dana i mesta dogovorili smo se. Meni odgovaraju popodnevni casovi. Recimo negde oko 17:00 moze i malo kasnije,a i ranije,ali ne mnogo. Ako vama koji citate ovo odgovara, odgovorite.
E sad posto je tek utorak rano je da pricamo kako cemo se prepoznati.
Eto toliko za sada. Ako ne odgovara termin, blagovremeno javite.
POZDRAV!
 
netrebas da se zahvaljujes nego kreni.Ja ti preporucujem stonoteniski klub IMT.nalazi se na Novom Beogradu mislim da je ulica Omladinskih brigada.Tamo su sve moji dobri drugari,sala je fenomenalna a i mozes da kupis super opremu za stoni tenis.Samo kazi da te je poslao Tosa iz Kikinde i vidi da li ima termina za rekreaciju.
 

Back
Top