Startovanje i vrbovanje...

Kako reagujete kada vas neko pokusa vrbovati u sektu?

  • Saslusam ga sta mi ima reci i odbijem

  • Odma ga odbijem

  • Ulazim sa njim u dugacku teolosku raspravu

  • Saslusam sta mi ima reci i uclanim se iz radoznalosti

  • Izvredjam ga i oteram u PM

  • Nanesem mu teske telesne povrede

  • Ignorisem ga

  • Pocnem da bezim

  • Prekrstim se sa 3 prsta i reknem "Bezi sotono"

  • Nesto trece ( opisi )


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
a ja glaso za "gonim ga u PM", kad kazesh sekta, najvishe me salecu ovi... iz ove jevrejske sekte... ovi... kako se zvashe... da hriscani pravoslavci :)

ista su mi g.... ko i svi ostali :(
josh nisam primetio nikakvu razliku :roll:
 
Е један мој познаник им је само добацио (био је у гостима код неког када су на врата покуцале двије млађе цупи са оним брошурама Јеховини свједоци и тако то) :"А јел цуре ****** ли се ви?" (вјероватно је мислио у секти) Спичиле су низ степенице ко брзи воз.
 
ja ulazim u dugacke teoloske rasprave sa njima :D
a stalno pokusavaju da me vrbuju.valjda izgledam naivno ali kada im odgovorim vide da su se zajebali sto su mi prisli.
pre nekih mesec dana mi je neki covek na pocetku kneza prisao dok sam sedela na jednoj kocki i cekala nekoga i poceo da mi prica kako me isus posmatra i kako on mene voli :lol: inace nije imao pola zuba u glavi i smrdeo je.onda sam mu odgovorila na onaj nacin kako uvek odgovaram slicnim ljudima pa smo narednih 10 minuta filozofirali.mislim da se covek toliko razocarao kada smo zavrsili da umesto on mene da konvertuje u nesto,ja sam njega preobratila...na kraju mi bilo zao,bas je bio duboko potresen :lol:
prilazili su mi i evangelisti,jehovin svedoci,lokalni popovi i za sve imam istu pricu...toliko ih zbunim da se na kraju pokunje,pokupe i odu. :D
obozavam to da radim :mrgreen:
 
mene su samo jednom startovali jehovini svedoci...posto nisam imao iskustva sa njima, nisam ni imao pojma ko su...tek na kraju, posle male filozofske diskusije, da meni zena pamflet...i ja se tu osetim kao najgluplji covek na svetu, jer sam mislio da nju zaista interesuje to sto je samnom pricala...
uzmem pamflet, kazem "hvala", ona ode, ja napravim par koraka i horog u kontejner...pamflet, naravno...
 
U svojim tinejdzerskim danima jos sam i imala zivaca pa sam ih i slusala, ulazila u rasprave s njima, isla cak i na neka okupljanja /subotari su valjda bili u pitanju/ da vidim o cemu se tu stvarno radi. Majka moje drugarice je bila Jehovin svedok, bila sam zatrpana svim brojevima Kule strazara. E onda sam shvatila da s njima nema konstruktivne diskusije i sada im samo zatvorim vrata ispred nosa kad mi zazvone na vrata stana. :|
 
Banshee:
ja ulazim u dugacke teoloske rasprave sa njima :D
a stalno pokusavaju da me vrbuju.valjda izgledam naivno ali kada im odgovorim vide da su se zajebali sto su mi prisli.
pre nekih mesec dana mi je neki covek na pocetku kneza prisao dok sam sedela na jednoj kocki i cekala nekoga i poceo da mi prica kako me isus posmatra i kako on mene voli :lol: inace nije imao pola zuba u glavi i smrdeo je.onda sam mu odgovorila na onaj nacin kako uvek odgovaram slicnim ljudima pa smo narednih 10 minuta filozofirali.mislim da se covek toliko razocarao kada smo zavrsili da umesto on mene da konvertuje u nesto,ja sam njega preobratila...na kraju mi bilo zao,bas je bio duboko potresen :lol:
prilazili su mi i evangelisti,jehovin svedoci,lokalni popovi i za sve imam istu pricu...toliko ih zbunim da se na kraju pokunje,pokupe i odu. :D
obozavam to da radim :mrgreen:

:) vila rules!!! :)
 
no
Banshee:
ja ulazim u dugacke teoloske rasprave sa njima :D
a stalno pokusavaju da me vrbuju.valjda izgledam naivno ali kada im odgovorim vide da su se zajebali sto su mi prisli.
pre nekih mesec dana mi je neki covek na pocetku kneza prisao dok sam sedela na jednoj kocki i cekala nekoga i poceo da mi prica kako me isus posmatra i kako on mene voli :lol: inace nije imao pola zuba u glavi i smrdeo je.onda sam mu odgovorila na onaj nacin kako uvek odgovaram slicnim ljudima pa smo narednih 10 minuta filozofirali.mislim da se covek toliko razocarao kada smo zavrsili da umesto on mene da konvertuje u nesto,ja sam njega preobratila...na kraju mi bilo zao,bas je bio duboko potresen :lol:
prilazili su mi i evangelisti,jehovin svedoci,lokalni popovi i za sve imam istu pricu...toliko ih zbunim da se na kraju pokunje,pokupe i odu. :D
obozavam to da radim :mrgreen:

to lave. moj tip

a najjacha bi bila fora da unapred izmislis i razvijes lepo neku sektu, pa onda kad te startuju ti njih vrbujesh ;D
 
Ja probam da ga preusmerim na moju stranu...i svakog tako,probam da ga ubedim kao shto on mene proba...a stvar je u tome shto na mene ne pale te fore,a taj neko chim je chlan sekte znachi da se lako moze manipulisati s njim...a ako je i on prevejan onda ga oteram u PM i odem,a ako on nastavi da mi dosadjuje...e onda idemo na snagu pa ko koga...:DU svakom sluchaju ja probam takve ljude da prebacim na svoju stranu...ama bash sve,npr ako neki moj prijatelj slusha metal,ja tju uchiniti sve da ga prebacim da slusha Trance...:lol:
 
mislim da je sampion moj drugar koji je nekim likovima, koja je sekta bila u pitanju ni on ne zna, uzeo kesh :)
znaci klasicna prica, trt mrt, koji su problemi vas mladih, a on ko iz topa, pa nemamo pare i zena mu da 500 kinti :) naravno uz gomilu brosura i reklama...i uz reci, pa dodji kod nas, kad god ti nesto treba :)
 
zvuchi neverovatno....al mene bukvalno nikada nisu startovali neki shto propagiraju neq alternativu....svega mi....zaobilaze me ljudi totalno....svuda po komshiluq dolazili....kod mene nikad....a na ulici me saletju samo oni pravoslavci shto prodaju krstitje i slichne dzhidza bidze...al mislim da zavisi od raspolozhenja....verovatno bi usho u neq prichu i gledo da ik ismejem nekako...il neshta...a ako bash nisam raspolozhen...poslo bi ih na adresu nekog drugara s rechima da je on bash zainteresovan za tako neshta....i da ima puno para koje daje u koje kakve fondove i svashta...
 
90- tih godina na moja vrata su zakucali mladic i devojka, mama je otvorila i od njih kupila neke knjige. Nauka o samospoznaji se zvala jedna od njih koju je moja mama uzela da cita. Posle nekoliko dana krenula je da filozofira o reinkarnaciji, o tome da se vrhovni bog zove krisna i kako se u zavisnosti os toga sta smo radili u zivotu reinkarniramo u biljke, zivotinje ili coveka.... SVAKAKVE GLUPOSTI, moja mama nije neki vernik al` je proesor u jednoj skoli i nije bas lako manipulisati njome. Medjutim ta prica je kod nje prosla tako perfidno da ni ona nije provalila STA ZAISTA PRICA. To su bile knjige sekte HARE KRISNA, kada sam je cula sta prica knjige sam pogledala, napala jadnu mamu kako je podlozna sektama, a knjige sam ostavila KAO USPOMENU NA JEDNU GLUPOST , I PARAMETAR O TOME STA NE TREBA KUPOVATI. Stoga kad odem na sajam knjiga zaobilazim standove sa knjigama o meditaciji, jogi, reinkarnaciji, guruima... sta ce to meni. Neka meditira onaj ko nema pametnija posla, jednom budisti na tibetu to i lezi, ne mora da zaradi za hleb pa moze da meditira po ceo dan.... mi smo dinamicna nacija i sta ce nam to
 

Back
Top