pismo deda mrazu!!!

  • Začetnik teme xpajamacax
  • Datum pokretanja
X

xpajamacax

Gost
uopšte nije rano!!!
ima deda mraz mnogo,mnogo posla...pa je bolje da se prijavimo na vreme:p ja bi volla neki lep sat, onako kocasti....sa krokom....može patek...ma može sve...samo da je gootivno, takođe bi volela jedan mont blanc...da se lepše potpisujem...i novi filofax...ovaj se raspada...volela bi o cashmirski kaputić...i one meeekane rolke iste sadržine :p .....volela biiii....da idem u amsterdam...da mi pokloni novi tv za spavaću sobu....
a bila sam dobra.
svako veče popila pre spavanja,jela sam lepo cele godine,
slušala sam koga sam trebala da slušam....prala,peglala....
a vi?
jeste li zaslužili poklone?
 
Ja bih volela samo jedno.
Da mi sledeća godina bude skroz različita od prethodne.
Dakle, da se ne razbolim, ne šokiram zbog idiota, i ne odselim.
Hoću mirnu i dosadnu 2006. 8-)
Ako može.
 
ih bre žene,ala ste mi skromne...pa ne mogu da verujem da ne želite neke materijalne stvarčice...onako za svoju dušici,napaćenu....mislim ok stan,zdravlje...BEBE....ali neki gucci,armani...schopardi....cartijeri (što bi neki rekli)
 
Da odjebem ove kredite, da promenim auto i da mnogo više vremena provodim u divljini u mojoj vikendici.......i konačno završim pisanje knjige................

p.s. I da nikad više ne odem u bilo kakav jebeni rat....................................
 
Uuuuuuuu ja svasta zelim! :razz:
Zelim da polozim ispite (to mi je najvaznije)
Zelim jedan mp3 player da mi nije dosadno kada putujem 4 sata do kuce i nazad :roll:
Zelim jednu bundicu do pola butina od vestackog krzna. :razz: Vec sam bacila oko na jednu samo sto je skupaaa. :-(
Zelim neke lepe i elegantne cizme. :) Volela bih bele (njih zelim vec 100 godina :roll: ) ali trebaju mi crne tako da... :roll:
Volela bih da kupim i jedan beli kaput i njega zelim vec 100 godina. :roll:
Zelim i razne dzizda-midze, tipa nakit kao da vec nemam dovoljno. :roll: :lol:
Zelim i neku lepu haljinicu za NG i cipelice koje idu uz nju. :razz:
Bacila sam oko na jednu pidzamicu, nju kupujem cim mi stignu pare. :razz:
Zelim da malo smrsam, da mi prestane opadati kosa i da nadjem posao. :roll:

Uhhhh ima toga jos, ne mogu svega da se setim. :roll: :lol: Bas sam skromna! :lol:
A da li sam zasluzila poklone, ne znam. :roll: :lol:
 
ja bi volela prvo diplomu,...zatim parket u celom stanu od 112kvm zatim novi televizor i nov namestaj,.....volela bih jedan stancic za mene od 30kvm......cizme od somota na stiklu(ove nove sto se sad nose),....zeleni dugacak kaput...volela bih jedno 7 kg manje ....da mi sledeca bude sretnija od ove.....da se zaljubim...da dobijem nov mob,..jedan mp3 pleyer za trcanje.....i pezo 206 jer sad polazem pa da imam sta da vozim...:D:D:D:D
I ja sam bila dobra i pametna i ucila sam i mislim da sam sve ovo zasluzila :):)
 
Ajde i ja da napišem šta bih želela,pa ko zna.................:-D
Želim srodnu dušu,da završim fakultet,da se manje sekiram oko nebitnih stvari,da mi se vrati sve dobro koje sam činila za druge,da odem na zimovanje i letovanje....................
I da jedna osoba ne zbriše iz mog života!
Skromna sam,nema šta...............:-D

ps. sad sam se setila da želim i jedan mali digitalni fotoaparat!:-D
 
Selena:
Ajde i ja da napišem šta bih želela,pa ko zna.................:-D
Želim srodnu dušu,da završim fakultet,da se manje sekiram oko nebitnih stvari,da mi se vrati sve dobro koje sam činila za druge,da odem na zimovanje i letovanje....................
I da jedna osoba ne zbriše iz mog života!
Skromna sam,nema šta...............:-D

Zaista skromno.......nema razloga da ti se želje neispune....................................8-)
 
Hm ...
ako bi Deda mraz uslišio neku moju želju bila bih mu jako zahvalna ...
1. da zaboravim 2005 godinu
2. da otputujem na neko lepo mesto (van zemlje) neka on izabere destinaciju
3. da uspomene konačno zaključam u neki sanduk na tavanu
4. da se zaljubim
5. da budem zdrava i srećna

Razlog zašto treba da mi ispuni želju: bila sam dobra, mnogo sam razmišljala o odlukama koje sam donosila, kajala se propisno i sada sam spremna za novi početak :)
 
Драги Жарко,
Пишем ти са Северног пола, тачније из Лапоније. Била сам у посети Деда Мразу и замисли, рекао ми је да ове године неће доћи код нас, тачније заобићиће целу Србију кад буде делио своје новогодишње поклоне... пошто нисам могла да верујем у то што чујем, нисам могла да издржим да га не питам за разлог тако изненађујуће одлуке.
Деда Мраз, као прво, није могао да поверује у то да га ја то питам, маторо ђубре ми је рекло да ја свакако небих добила поклон од њега. Све у свему, основни разлог његовог одбијања да прелети овуда, па да га барем те новогодишње ноћи видимо како са саоницама и ирвасима прелеће преко наших кровова јесте управо зрачење уранијума које које је предходних година утицалона здравље тих његових ''летећих коња''
Деда Мраз каже да су му ирваси толико оболели од ових наших простора да су масовно почели да губе рогове, да им испадају копита и да губе длаку са својих крзна. Kада је тако покушао да у једном налету подели своје новогодишње поклоне деци, тако огољени ирваси су се смрзли и добили упале плућа, услед које су поумирали.
Каже, да му је доста требало да своје нове, младе ирвасе научи послу и да сад не жели да их изгуби.
Исто тако, бесан је и на нашу власт, криво му је што ће се то одразити на нашу децу, али приликом једног божићног празника 1996. године, држава је позајмила из његовог фонда извесна средства под изговором да их улаже у пољопривреду и шумарство, јер су предвидели да је сеча јелки постала масовна па се Деда Мраз сажалио на чињеницу да их неће бити довољно за сву нашу децу.
Исто тако, обрадовало га је сазнање да је наша држава отворила једну хуманитарну организацију под називом ''Фонд за Деда Мраза'', представништво је било у Мек Доналдсу (''Mek Donalds'') на Теразијама, али га је исто тако разочарало то што је у међувремену сазнао да је новац утрошен на нови пројекат овог ресторана брзе хране под називом “Cheese cake” са преливом од јагода.
Није хтео да улази у детаље са причом о вансеријским поклонима које је у време рата слао нашим малишанима, али му је један доушник са наших простора дојавио да су се исти нашли на нашем тржишту, и што је још горе, недуго затим, нашли су се на нашим извозном репертоару, и то ни мање ни више него за Лапонију, тако да је Деда Мраз дошао у ситуацију да их откупљује по троструко већим ценама од цена сопствене производњејер је преко њих била прелепљена етикета ''Made in Serbia”
Све у свему, драги мој Жарко, ове године ништа од Деда Мраза...
Чисто сумњам да ће нам и нова година бити весела уз то сазнање.
И ако ћемо остати без поклона, јер због различитих околности нисмо у ситуацији да их бар једно другом приуштимо, знај да су мени најлепши и најдражи поклони од тебе били присутни током целе ове године, а то јсу: љубав, подршка, нежност, опуштајућа присутност и спокој које си не себично поделио самном у протеклом времену и на чему ти од свег срца захваљујем.

Воли те твоја
Маја
 
Dragi Deda Mraze,

Mora da si iznenadjen sto ti pisem danas, posle praznika, ali hteo bih
da ti razjasnim neke stvari koje su se dogodile tokom minule godine i to
bas od onog dana kada sam ti poslao pismo sa mojim bozicnim zeljama.
Pisao sam Ti da zelim bicikl, rolsule, Matchbox pistu s auticima i
loptu.

Rasturao sam se od ucenja cele godine, nijednom nisam zakasnio a cak sam
dolazio i ranije u skolu da bih pomagao drugarima oko zadataka.
Bio sam najbolji ucenik u razredu a osvojio sam i prvo mesto na
republickom takmicenju mladih matematicara.
U celom naselju ama bas niko se pristojnije nije ponasao od mene, ni moj
stariji brat Steva, ni mama ni tata, komsije i da ne pominjem.
Isao sam u crkvu svake nedelje u jedanaest sati, popa samo sto nije
udarila kap kada bi me ugledao ali sam i to preziveo.
Cak sam i bakama i dedama pomagao da predju preko ulice i dobio znacku
"Najbolji mali policajac".

Posto iz navedenog i najveca budala moze da zakljuci da sam tokom cele
prosle godine bio decak za primer, sada bih zeleo da tebi, dragi Deda
Mraze postavim pitanje:
Kako si uopste imao muda da mi posle svega ispod jelke ostavis usrani
YoYo, jebale te carape sa znakom Matrix-a, i one lego kocke. Imas li ti
uopste mozga u toj debeloj glavi? Zar mislis da sam se ja cele jebene
godine mucio i trudio nizasta, ****** te pokloni. Mene si zajebao kao da
sam ti najgori neprijatelj, ***** ti lepa materina a onom pederu Jovi od
prekoputa, ostavio si najnoviji bicikl iako ih vec ima tri, keva mu se
kara sa sefom pa zaradila, *******... Nemoj slucajno da se zajebes pa da
naredne godine probas da se ufuljas kroz dimnjak u moju kucu. Sjebacu te
kao mladog majmuna, kretenu jedan bradati. A od onog tvog jelena cu
kobasice da napravim, pa ces morati peske do jebenog Severnog Pola, isto
kao sto sad i ja pesacim jer mi nisi doneo bicikl. Teraj se u ***** Deda
Mraze, i samo da znas da ja sve pamtim a sledece godine cu ti se slatko
najebati majke, pederu jedan debeli i bradati.

S ljubavlju,
Tvoj Perica
 
bezos.jpg
 

Back
Top