da li?

Nikad to ne radim. Razlog? Zašto ne bih lepo sela i ručala mirno? :) Verujem da ni žurba i hronični nedostatak vremena nisu razlog za "ručak u hodu".
 
Naravno da jedem na ulici,sta cu kad sam gladna:shock: i zasto bi me bilo icega blam:roll: svasta
Zar to nismo prevazisli jos u osnovnoj skoli:confused:
Secam se da su moje drugarice jele ispred skolskog i cim vide nekog dasu koji im se svidja a one sendvic u kontejner - zali Boze hrane:lol: :lol: :lol:
Mene to nije nikad tangiralo i uvek sam lepo ruckala na opste zaprepascenje mojih skolskih, jer su ortaci uvek stajali samnom i jeli "pljeskavice sa lukom" i naravno svi smo im se smejali kako su glupe.Tako je i danas.Zar cu trpeti gladna,jer sam na ulici :roll: jok brate,opusteno:-Phodam i jedem ili stanem pored mesta gde sam kupila i natenane njam,njam:lol:
 
esperanca137:
Naravno da jedem na ulici,sta cu kad sam gladna:shock: i zasto bi me bilo icega blam:roll: svasta
Zar to nismo prevazisli jos u osnovnoj skoli:confused:
Secam se da su moje drugarice jele ispred skolskog i cim vide nekog dasu koji im se svidja a one sendvic u kontejner - zali Boze hrane:lol: :lol: :lol:
Mene to nije nikad tangiralo i uvek sam lepo ruckala na opste zaprepascenje mojih skolskih, jer su ortaci uvek stajali samnom i jeli "pljeskavice sa lukom" i naravno svi smo im se smejali kako su glupe.Tako je i danas.Zar cu trpeti gladna,jer sam na ulici :roll: jok brate,opusteno:-Phodam i jedem ili stanem pored mesta gde sam kupila i natenane njam,njam:lol:
pokusaj npr da te neko snimi kamerom dok jedes na ulici, pa posle pregledaj snimak:shock::shock::shock:......drugacije ces razmisljati
 
ponekad. kad mi se nesto ili mnogo klopa ili kad sam bash mnogo gladna... mada se trudim da izbegavam te akcije, jer je nezdravo.

jao cula sam za jednu pricu da je neki tip /pre pola veka je to bilo, istinita pricha!/ bio strasno zaljubljen u jednu devojku. a onda je video na ulici kako jede dok hoda i strasno se razocarao i nikad se nije ozenio...:shock:

pa sad vi, zenkice, vidite da li nam se isplati usteda u vremenu na taj nachin... ;)
 
g-rock:
pokusaj npr da te neko snimi kamerom dok jedes na ulici, pa posle pregledaj snimak:shock::shock::shock:......drugacije ces razmisljati

u sto me nesto nasekiraaaaaaaaaaaaa:lol: :lol: :lol: evo Marlon ce da me snimi pa cemo da ti pustimo da gledas:lol: :lol: :lol:
jedem uvek kad sam gladna i bas me briga dal neko snima ili ne:twisted:
 
majcheki:
... jedete u hodu? Koliko često ručate dok hodate ulicom i šta mislite o ljudima koji to rade a kojih je sve više, čini mi se :wink:

Majche, uvek svršiš kad te kvotujem, pa da ti učinim i danas :lol:

Ne ručam, mogu da užinam u hodu, smažem pizzu iz Orla i zamaknem iza čoška na 10m odatle.
Ljudi stalno jedu i primetio sam da ne može da se uđe u pekare od suvopičastog gladnog ženskog sveta. E, eto predloga. Ko nema cicu neka ode kod Tome pre podne, krcato je devojčicama
 
Pa kad sam bas gladna jedem, sta cu kad iz skole trcim na trening i nemam vremena da odem do kuce... Mada nikad ne jedem nista konkretno, to je uglavnom kifla, stapic, pereca...A ako imam vremena obavezno odem do Meka, sednem i najedem se ko covek...
 
malecka:
ponekad. kad mi se nesto ili mnogo klopa ili kad sam bash mnogo gladna... mada se trudim da izbegavam te akcije, jer je nezdravo.

jao cula sam za jednu pricu da je neki tip /pre pola veka je to bilo, istinita pricha!/ bio strasno zaljubljen u jednu devojku. a onda je video na ulici kako jede dok hoda i strasno se razocarao i nikad se nije ozenio...:shock:

pa sad vi, zenkice, vidite da li nam se isplati usteda u vremenu na taj nachin... ;)

Ej a ja sam zato otvorila temu :oops:
Nisam ni razmišljala o tome što radim do juče.

Ostala na poslu duže :roll:
I još tu i tamo završavala milion stvari i već sam počela da se tresem od gladi na bulevaru, ulazim u ''Bulevar'' - tražim čak 400 grama mini pizza i eto me, užurbano prelazim ulicu. I na ostrvu, na sredini, ostajem zarobljena crvenim svetlom - pored mene niodkuda jedan bivši on i jedna ona.
Užas! Ne znaš da li da brišeš usta ili ruku da bi je pružila :roll:
Sva umorna, nervozna, bleda i masna pod ovim pogledom :shock:
pa ovom grimasom :lol:

- on pita koliko je prošlo i smeška se.
- nju znam - mršti se.
Degenski ih ponudim sadržajem kesice - pa šta drugo?

I monolog:,,Ljudi, baš lepo što sam vas srela - ali je prošlo toliko vremena da nemam pojma šta da vam kažem i šta da vas pitam... Srećom pali se zeleno svetlo.

ufff... neću više nikad da jedem dok hodam - odustajem od svake potrebe i priklanjam se gladi, ako nije kasno.
 
majcheki:
ufff... neću više nikad da jedem dok hodam - odustajem od svake potrebe i priklanjam se gladi, ako nije kasno.

ili brze hodaj........zaprawo> tko leti vrijedi:-?

mada moda je espi u pravu, bas te briga ako izgledas ko * u tom trenutku.......misli samo na sebe i kako da se najedes, ql, a?:roll:
 

Back
Top