Suffering- Ties that Bind

NISAM JOS , ALI NADAM SE DA I MENI STIZE ZA KOJI DAN I NADAM SE DA JE EXTRA... INACE NABAVIO SAM OD NOVIH : CALL OF DUTY 2, F.E.A.R., QUAKE 4, IRON STORM - NOVI NA DVD-u, FAHRENHEIT-a..... i SPLINTER CELL 3 - koji ne umem da pokrenem !!! Veruj mi i ja jedva cekam da nabavim SUFFERING , prvi deo mi je bio extra. POZDRAV i cujemo se kad ga nabavim... bas me zanima kao i tebe jer neko nabavio ovo i kakav je utisak !!!!
 
Da bi imao dobar kraj(pandur dolazi sa camcem i oslobadjajucom presudom za Torka), moras da pomognes svim zatvorenicima i pandurima u toku igre da odu gde oni hoce, ili da prezive taj nivo.Narocito je bitno da pomognes onom chichi da napravi brodic i pobegne sa ostrva.
 
Sto je duplo teze kada igras da BAD..... Meni je posebno bilo extra kakav lik postaje sto vise NPC-ova ubijes.... One kraste i wow.... extra... nastavak je extra....meni se svidja zato sto je to ISTA igrica u novom okruznjeu... Oruzija su slicnai monstrumi i efekti i td.... Kao novi Suffering po ceni straog nesto na tu semu....
 
Daj malo procitaj reviewe, a ne za svaku sitnicu "kako ovo, kako ono?"
Jos ovaj put.
Bad kraj - kroz viziju spoznaje da je on ubio svoju familiju u naletu besa.
Medium - kroz viziju spoznaje da je ubio svoju zenu nehotice jer je htela da mu odvede decu, a deca videvsi majku mrtvu se sama ubijaju.
Good - kroz viziju spoznaje da je nevin i da su drugi napadaci mu ubili porodicu.

Cemu ova pitanja kad nisi igrao igru. I gde je sad tu zadovoljstvo kad sad znas o cemu se zapravo radi? Sad i nemoras da igras!
 

Back
Top