Prava ili kriva

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Rec je o jednoj stvari a odnosi se na pravu ili pravog.
Zelim razbiti iluziju o pravima koji se cekaju da nalete, ili koje se cekaju da nalete (a pre ce biti da ulete nego nalete).

Vidim, tu svi pisete naici ce ona prava tako da u svakom postu takvog tipa imam osecaj da sam na tinejdjerskom forumu.
Recite vi meni zasto kad ima toliko tih pravih ima tako puno raspadnutih brakova?
Da li je moguce da je toliki postotak ljudi promasio pravog ili pravu?
 
Da, moguce je. SVE JE MOGUCE. Pa i to da ti nisi tinejdzer (mozda?). Ako si iskren u svojim postovima, koliko je meni poznato, nisi imao neku duzu vezu, nisi se zaljubljivao, tebi zena sluzi samo za ******* i slicne gluposti. Zato i smatras da su "srodne duse" izmisljen pojam. Stvarno, koliko ti zaista imas godina?
 
lara#1:
Da, moguce je. SVE JE MOGUCE. Pa i to da ti nisi tinejdzer (mozda?). Ako si iskren u svojim postovima, koliko je meni poznato, nisi imao neku duzu vezu, nisi se zaljubljivao, tebi zena sluzi samo za ******* i slicne gluposti. Zato i smatras da su "srodne duse" izmisljen pojam. Stvarno, koliko ti zaista imas godina?


Cekaj polako. Znaci ja tim istima nisam sluzio za *******? Nego sam samo ja *****.
Vrlo interesantna konstatacija.

Imas sve moguce poene od mene za razmisljanje, jer jako dobro razmisljas. Toliko dobro da su magistri za tebe maciji kasalj.
 
Pravi se ne ceka.Pravi je onaj ko je uvek tu,kad blizu svog srca cujes njegovo da kuca,on je pravi.

Sto ti je dala sve joj vrati,sto ti je krala duplo naplati,sto ti je dala sve joj nosi,voli pravu voli pa prosi,A NAS DVOJE KAD BI STALI OPET OD NULE,OPET BI ZNALI.To je pravo,zar ne? I nikad se necemo razvesti!
 
luckastalutkica:
Pravi se ne ceka.Pravi je onaj ko je uvek tu,kad blizu svog srca cujes njegovo da kuca,on je pravi.

Sto ti je dala sve joj vrati,sto ti je krala duplo naplati,sto ti je dala sve joj nosi,voli pravu voli pa prosi,A NAS DVOJE KAD BI STALI OPET OD NULE,OPET BI ZNALI.To je pravo,zar ne? I nikad se necemo razvesti!


Ma ja tebe ne razumem sta pises ali imam neki osecaj da dobro razmisljas.
 
sinnke:
Cekaj polako. Znaci ja tim istima nisam sluzio za *******? Nego sam samo ja *****.
Vrlo interesantna konstatacija.

.


Naravno da ima mnogo devojaka koje su u takvoj fazi da su im potrebne samo kres kombinacije, ili su prosto fufice. Izgleda da ti samo na takve nailazis. Moras se malo preispitati zasto je to tako.
 
lara#1:
Naravno da ima mnogo devojaka koje su u takvoj fazi da su im potrebne samo kres kombinacije, ili su prosto fufice. Izgleda da ti samo na takve nailazis. Moras se malo preispitati zasto je to tako.


A ti si sto posto sigurna da si imala pravog? Zasto je puklo onda ako si imala pravog?

Ja cu ti objasniti meni je isto kao i vama samo razlika je u tome sto ja razlikujem ljubav od zaljubljenosti.
Ta ista kres kombinacija se nista ne razlikuje od duge veze u kojoj su lazljive emocije cak je postenija.
Ljubavi ne pucaju jer kad ti neko dosadi samo ljubav te zadrzi uz takvoga.
Prema tome prestanite siriti lazi.
 
Bila sam jednom zaljubljena i cak volela (po tvojoj definiciji ni dosada nije bila prepreka, s tim da je retko postojala), ali povratne reakcije istom jacinom i snagom kao sto sam ja osecala prema njemu, nije bilo. Zato on nije bio pravi. Ali to ne znaci da nemam pravo da verujem u mr right. Ni ti ni ja nemamo pokrica za to da verujemo ili ne verujemo, posto ti ni ne pokusavas, sve negiras, a ja pravog jos nisam nasla. Doduse, mlada sam, ima vremena.
 
sinnke:
A ti si sto posto sigurna da si imala pravog? Zasto je puklo onda ako si imala pravog?

Ja cu ti objasniti meni je isto kao i vama samo razlika je u tome sto ja razlikujem ljubav od zaljubljenosti.
Ta ista kres kombinacija se nista ne razlikuje od duge veze u kojoj su lazljive emocije cak je postenija.
Ljubavi ne pucaju jer kad ti neko dosadi samo ljubav te zadrzi uz takvoga.
Prema tome prestanite siriti lazi.
Ako je kres kombinacija duga veza bez dosade,a ljubav ukljucuje i dosadu,a pravi je onaj kad kraj svog srca cujem njegovo da kuca,ja biram kres kombinaciju sa pravim.

Ja tebe sve razumem,i ponekad ne mogu da poverujem kako ti sve smislis brzo i kazes a tako konkretno i tacno i bez suvisnih detalja,a ja obojim sve to emocijama i dodam malo erotike,i tako se super uklopimo.Ti meni tvoj deo,ja tebi moj deo,jest' tvoj malo veci.....A ponekad izgledas taaaako glupavo.
 
mislim da je ljudima potrebno da veruju da ih tamo neko cheka ko je slichan njima sa kojim ce se poklopiti i ko ce ih razumeti i da je to jedan od zivotnih pokretacha ....ali je zajebano kad nadjete nekog takvog i na kraju zavrshite povredjeno i onda kazete ok to nije bila ta osoba i opet krenete da trazite ....jer da ne trazite bili bi bash skenjani :)
 
lara#1:
Bila sam jednom zaljubljena i cak volela (po tvojoj definiciji ni dosada nije bila prepreka, s tim da je retko postojala), ali povratne reakcije istom jacinom i snagom kao sto sam ja osecala prema njemu, nije bilo. Zato on nije bio pravi. Ali to ne znaci da nemam pravo da verujem u mr right. Ni ti ni ja nemamo pokrica za to da verujemo ili ne verujemo, posto ti ni ne pokusavas, sve negiras, a ja pravog jos nisam nasla. Doduse, mlada sam, ima vremena.


Ma zaboravi daj procitaj sta si napisala kad vec pametujes.
Ma ustvari reci cu ti ja jer ti neces shvatiti.
Ako on nije to prema tebi osecao onda to nije pravi.
 
InCogNito NinjA:
mislim da je ljudima potrebno da veruju da ih tamo neko cheka ko je slichan njima sa kojim ce se poklopiti i ko ce ih razumeti i da je to jedan od zivotnih pokretacha ....ali je zajebano kad nadjete nekog takvog i na kraju zavrshite povredjeno i onda kazete ok to nije bila ta osoba i opet krenete da trazite ....jer da ne trazite bili bi bash skenjani :)

Ti se obracas ljudima u 3. licu mnozine. Ti nisi od jedan od NAS (onih) koji nastoje prevazici neuspeh, nadajuci se bice bolje ? Ne vazim za nekog optimistu, ali je sasvim prirodno ocekivati kompatibilnu osobu!!! Pa nemam iluzije tipa udacu se za Bred Pita. Smatram se skromnom osobom :?
 
Ne znam da li postoji ta famozna jedna prava osoba za nekog,

ali verujem da postoji mnogo vise osoba koje bi mogle biti prave za nekog samo ako se ikada upoznaju..

Tako imam osecaj da je kroz moj zivot proslo vise osoba i prijatelja koji bi se savrseno slagali samnom

i mogli bi da budu pravi za mene, ali se nikad nije pruzila prilika da to saznamo...

Sto Djole kaze> Mozda si sasvim blizu bila, ulicom mojom prolazila
i mozda smo se za trenutak mimoisli...

Ne postoji jedan pravi ili prava, ali postoji puno osoba koje ti to mogu postati
jednostavno jednog momenta znas.
 
@sinnke

Cemu vredjanje? Ako nisi u stanju argumentovano braniti stav, sto si postavljao ovakvu temu? Savet za tebe: saslusaj dobro pesmu Arethe Franklin - Respect, mozda naucis nesto sto zeni treba a ti joj ne pruzas!
 
Sily:
Ne znam da li postoji ta famozna jedna prava osoba za nekog,

ali verujem da postoji mnogo vise osoba koje bi mogle biti prave za nekog samo ako se ikada upoznaju..

Tako imam osecaj da je kroz moj zivot proslo vise osoba i prijatelja koji bi se savrseno slagali samnom

i mogli bi da budu pravi za mene, ali se nikad nije pruzila prilika da to saznamo...

Sto Djole kaze> Mozda si sasvim blizu bila, ulicom mojom prolazila
i mozda smo se za trenutak mimoisli...

Ne postoji jedan pravi ili prava, ali postoji puno osoba koje ti to mogu postati
jednostavno jednog momenta znas.


Kazu da svaki covek ima sto ljudi na svetu koji mu apsolutno odgovaraju. Ali naleti? Malo sutra.
 
Po meni, vazno je ono sto vas cini slicnim,
i ono sto vas razlikuje,
ono sto vas pokrece, i ono sto nikako ne podnosite,
vazna je ljubav, dobar sex, i tolerancija,
vazno je da imate slicne poglede na svet,
i ciljeve u zivotu,
na svemu ostalome se kasnije radi.
 
lara#1:
@sinnke

Cemu vredjanje? Ako nisi u stanju argumentovano braniti stav, sto si postavljao ovakvu temu? Savet za tebe: saslusaj dobro pesmu Arethe Franklin - Respect, mozda naucis nesto sto zeni treba a ti joj ne pruzas!


Ja tebe ne vredjam. Ma koji su tvoji argumenti ajde ih podvuci.
Ja sam izneo neke od argumenata i nikad nisam nesto tvrdio na forumu bez argumenata.
Arethu ne slusam (iako je vrhunska pevacica) jer mi ide na zivce njen glas. Isto kao M. Carey kad pocne vristati ko kuja ubio bi je.
Ja volim harmonicnu muziku koja je lepo i jednostavno dizajnirana kao disco.
 
sinnke:
Ja tebe ne vredjam. Ma koji su tvoji argumenti ajde ih podvuci.
Ja sam izneo neke od argumenata i nikad nisam nesto tvrdio na forumu bez argumenata.
Arethu ne slusam (iako je vrhunska pevacica) jer mi ide na zivce njen glas. Isto kao M. Carey kad pocne vristati ko kuja ubio bi je.
Ja volim harmonicnu muziku koja je lepo i jednostavno dizajnirana kao disco.

Lepa Brena?
 
Sily:
Po meni, vazno je ono sto vas cini slicnim,
i ono sto vas razlikuje,
ono sto vas pokrece, i ono sto nikako ne podnosite,
vazna je ljubav, dobar sex, i tolerancija,
vazno je da imate slicne poglede na svet,
i ciljeve u zivotu,
na svemu ostalome se kasnije radi.


Sily pa nemoj me i ti yebati u mozak ovako kasno. pa jer vidis sta si sve nabrojala?

Evo sledim tvoj primer.
Kad bi imao Aston Martin sa unutra muzikom od 50000 eura i jos kucu od par miliona eura u Nici, kad bi pre braka kresnuo neku poznatu glumicu i u momentu zenidbe dobio miraz par milja eura. Slazem se ja s tobom ali to je sve fantazija, odnosno tu fantaziju treba pretvoriti u stvarnost. A kako to napraviti?
Trazim samo realnost. Nece vas dobro dovesti taj zivot u masti.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top