A svirate li nesto?

ja sam se pre zaludjivao dzitrom, dosta nauchio, sad nemam vremena a nemam ni na shta da sviram ;p
voleo bih da sam mogao bubnjeve da lupam, siguran sam da bi mi ishlo, ali avaj..... a i bolje bi mi to bilo jer se tiche samo ritma.... a za dzitru ne bih nikda bio dobar jer mi je oshtecjen sluh, tako da nemam dobar ni obichan, kamoli muzichki sluh.
no nema veze.... (:
 
Kad_LupimLupim:
Ne znam, ne mogu ti reci dok ne cujem neko izvodjenje, realno :lol:
To za crkvu nije zajebancija!?
Kolko dugo?

@Keeper
To sto ti je ostecen sluh, ne mora da znachi da i nemas sluha ;)

Ma ozbiljno bre,...vec dve godine.
Naravnod a nema veze sluh sa time da li imas "sluh" za muziku.
Ako cemo tako,eto meni je ortak rpobio bubnu opnu,pa nikom nista,... :|
 
volim gitaru neopisivo..ali me uvijek rasplace...placem tada kao mala beba...
a inace pjevam vec 5 godina u SPD:"Jedinstvo" i odnedavno u skolskom horu...obecala mi da cu pjevati sa starijim horom jeeeeeeeeeee!

inace..ja znam svirat jednostavne pjesmice(tipa "jedna vrana gakala")na gitari a sinitis znam bas dobro svirati...samo-malo me zezaju note..ne kuzim ih ...pjevam samo po rasporedu note na linijskom sistemu,ono-ako je visoko-pjevam visoko a ak je niskopjevam duboko... i to je to!

inace-pjevam 1. sopran!
 
@AlyonA
Svaka cast onda! A reci mi, jesi li pre bassa pocela sa obicnom gitarom, klasicnom/akusticnom ili bar sa elektricnom? Ili pravo na bass!?

@Malecka
Si uchila gitaru ili samo ovako znas par stvari?

@Master
To, Masteru!!! :mrgreen:
Cubase, Reason ili FruityLoops?
 
Kad_LupimLupim:
@Keeper
To sto ti je ostecen sluh, ne mora da znachi da i nemas sluha ;)

mislish? pa ne mogu da razlikujem tonove zbog oshtecjenja. recimo, pazi 'vako. moje oshtecjenje se odnosi samo na visoke tonove - teshko ih chujem, samim tim razlikujem. duboke sasvim jasno kontam. kad gledam spotove na TV-u (a on ima ukljuchen bas, stereo, shta li?), chujem samo bubnjeve i bas :lol: ali bukvalno.

a i vidim kod shtimovanja gitare.... E, A, D i donekle G lako nashtimujem, a zadnje dve, najvishe, ne mogu da me 'ebesh :lol:
 
nego, mogli bismo da osnujemo forumashki bend, a, shta mislite? :D
master i lupisha na one miksere i gluposti (koje cju ja iskljuchiti :P), ja cju naravno da przhim dzitru, aljona nek cepa bas kao Flea, a..... sofChe cje da peva.

ne.... Mare cje da peva :P
 
ja sam zavrsila klavir u osnovnoj muzickoj.sviram ga retko,vise mi skuplja prasinu i ukrase u sobi...a volela sam bas da sviram.nego me nervirao solfedjo i bubanje onih pravila.:roll: niti sam se ikada trudila da ih shvatim niti su me interesovali.
pevala sam i u horu.
a sada samo po kuci pevam.stalno.ukucani se ne zale...bice da ne pevam tako lose :mrgreen:
inace htela bih da naucim da sviram gitaru.ali svako uglavnom odustane kada kezem da sam levoruka i kada se pokaze moj antitalenat za koriscenje desne ruke :roll:
 

Back
Top