SAD ILI ODMAH?

Koliko dugo cekate na sex u novoj vezi?

  • Uradim to odmah u prvoj nedelji zabavljanja

  • Do mesec dana

  • Oko dva meseca

  • Nekoliko meseci


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Sily

Primećen član
Poruka
926
nekako sam ostala nedorecena ,
zbog kljuca na jednoj temi pa zelim to da ispravim, post koji je tamo nedostajao glasi:

Nemojte mi reci da vi ne igrate igrice,
Igramo ih upravo sad,
dok se pazljivo krijete iza nickova i avatara,
pokusavajuci sebe da prikazete sebe mozda boljim i zanimljivijim nego sto jeste u rl.
( Cast iskrenim izuzecima)
Sigurno niste tako otvoreni bezobrazno provokativni ili drski,
prema ljudima koje ne poznajete,
jer znate da to ne prolazi uvek.
Testirate druge svojim postovima i pitanjima
i na osnovu njihovog odgovora pokusavate
da skontate ko je kakva osoba i da li vam se svidja ili ne.
Zar ne mislite da i neke izjave ovde mogu da izazovu istu nelagodnost kao i u rl?
Razlika je u tome sto ja otvoreno kazem
da volim ljudima da skinem brizljivo pripremljene maske
da ih razgolitim do srzi, do onog sto zaista jesu,
a ne da gledam ono sto bi oni zeleli da ja vidim
ili da mislim o njima.
Predstavu bezazleno pripremljenu da te obmane,
Sto nije tako strasno ako je osoba zaista dobra, a sta ako nije?
Ja zelim to da znam, odmah!
Muskarci nas procenjuju i testiraju isto kao i mi njih,
Gledaju kako izgledamo, govor, odecu, prijatelje,
Pokusavaju da nas iskuliraju (kaao)
Da nas ucine ljubomornim…
Postoji I druga strana price…


pa sad ako zele nek zatvore i ovo,
ali pitanje glasi

Da li mislite da je bolje odmah na samom pocetku veze imati sex i videti da li vam neko odgovara, ili
je potrebno cekati da prodju meseci udaranja ceznje i upoznavanja?

Sta je bolje po vama i zasto?
 
A vec sam mislila da sam jedina nestrpljiva koja pada prvo vece...

Procitala sam da su dvoje u braku cekali cetiri godine na sex, i jos nisu jer ona nece...neverovatno!
 
Wow koja anketa ...mislim koliko meseci cekate... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Svojevremeno sam otvorio slicnu temu ali je pitanje bilo "Na kom dejtu ste najcesce vodili ljubav" na 1. 2. 3. ili kasnije.... u procentima.... Kod mene na primer je najveci procenat na drugom...

Ma sve je to stvar dogovora i filinga... Mislim da samo jako konfuzne licnosti ne mogu posle 4-og dejta da procene da li zele da spavaju sa nekim ili ne... Kasnije je vec cisto zaebavanje... No nikako se neko ne sme staviti u polozaj da sad mora nesto na nekom odredjenom...i to bi bilo zaebavanje...
 
sinnke:
Ma jesi ti lud? Pa nemas 15 godina da je cekas. A kako daju odma kad izvadis lovu?
Tu pricu nek prodaju slinavim mulcima koji skidaju mrak.
Hehehe! Sinnke ja nisma ti, ni ti nisi ja. Sto ce reci ja sam ja,a ti si ti u tome je razlika izmedju tebe i mene. :lol:
Zasto sam malo duzi rok? Mesec dana treba maximalno maximalni rok...ako nemas gde da je odvedes,ako se ne vidjate cesto i slicne stvari...kapiras? Inace sto pr to bolje...nemam nista protiv i nikakavih predrasuda da bude i posle prvog ili drugog vidjenja.
 
PLESsitnihDEMONA:
Hehehe! Sinnke ja nisma ti, ni ti nisi ja. Sto ce reci ja sam ja,a ti si ti u tome je razlika izmedju tebe i mene. :lol:
Zasto sam malo duzi rok? Mesec dana treba maximalno maximalni rok...ako nemas gde da je odvedes,ako se ne vidjate cesto i slicne stvari...kapiras? Inace sto pr to bolje...nemam nista protiv i nikakavih predrasuda da bude i posle prvog ili drugog vidjenja.


Dobro je. Planina je to.
 
Nemojte mi reci da vi ne igrate igrice, igram i obozavam te male sitne igrice, nikad nikoga ne bi namerno povredila , volim da me vole i ja njih volim
ne volim podle ipokvarene igrice


da ih razgolitim do srzi, - nikada ovome ne bi pribegla, to je podlo do tvoje same srzi, nista nisi dobila samo si izgubila.

Sto nije tako strasno ako je osoba zaista dobra, a sta ako nije?- ja se samo okrenem i odem nedam nikome to zadovoljstvo da me isprovocira , to je jako nisko osecanje




Da li mislite da je bolje odmah na samom pocetku veze imati sex i videti da li vam neko odgovara, ili
je potrebno cekati da prodju meseci udaranja ceznje i upoznavanja? - ja se nikada nedam posle prve noci, koji bi bio point toga, tu nema zabavljanja , to je samo cisti kres i tacka
da bi dvoje bili zajedno treba i da se upoznaju, kako drugacije do samih izlazaka i price , milovanje i sex dodju sami po sebi
 
Mozda, ali se zivot ne svodi na milovanje i poljupce meni je bitnije ono posle toga,

sta ako mi se neko zaista svidi ali se samo u tom jednom vrlo bitnom aspektu ne slazemo?

Ne vredi.
 
bobba:
Da li mislite da je bolje odmah na samom pocetku veze imati sex i videti da li vam neko odgovara, ili
je potrebno cekati da prodju meseci udaranja ceznje i upoznavanja? - ja se nikada nedam posle prve noci, koji bi bio point toga, tu nema zabavljanja , to je samo cisti kres i tacka
da bi dvoje bili zajedno treba i da se upoznaju, kako drugacije do samih izlazaka i price , milovanje i sex dodju sami po sebi
Dodju sami po sebi i na prvom kao i na 51om... A kroz vodjenje ljubavi cete se najbolje upoznati... I ako ti u tim igricama neki tip isklizne posle ces se ceskati "sto sam bila luda" i zaliti za propustenim... no sve s godinama....
 
ej svi lazete i pick ste,,,,,,,,,,,,,,,sto serete?a?bre svi ste debelii ruzni kao ebete se odma....bre/....
ja ebem posle mesec dana....priznajem...nisam faca da ebem odma....a vi lazete......
i josh neshto imate brkove i dlake izmedju polnog organa i cmara{za zene...]
 

Back
Top