Mail program

Jos jedan spamer.. Nisam siguran da li si ili nisi, a izgleda da zelis biti, a ako je to to nece ti niko dati odgovor, a ako se ispostavi da jesi brisace se tema..

A odgovor je veoma jednostavan..

Svaki mail klijent to radi...

ccccc....
 
GZ:
Jos jedan spamer.. Nisam siguran da li si ili nisi, a izgleda da zelis biti, a ako je to to nece ti niko dati odgovor, a ako se ispostavi da jesi brisace se tema..

A odgovor je veoma jednostavan..

Svaki mail klijent to radi...

ccccc....
Ma nisam spamer ali mi treba da posaljem jednu poruku velikom broju ljudi.Ne mogu da saljem samo na nekoliko odjednom jer outlook ima limit.
 
lakalova:
Ma nisam spamer ali mi treba da posaljem jednu poruku velikom broju ljudi.Ne mogu da saljem samo na nekoliko odjednom jer outlook ima limit.
A kako se to zove onda....???
Ako neces da to bude spam onda znaci da saljes recimo newsletter, ali to znaci da na odredjenom mestu (sajtu) imas postavljenu platformu za skupljanje mail-ova tj. ljudi ti sami ostavljaju mail da bi ih obavestio o necemu. Da si instalirao vec nesto tako ne bi sada dolazio ovde da trazis kako da saljes masovno mail-ove tj. SPAMUJES
P.S.
a jos pseudo ti je onako Ubedljiv da si covek od poverenja
 
pa iskreno nik govori vise nego obicno... Lakalova... sad da nije spamer mozda i nije, ali ako i malo poznaje stvari zna da su svakom mail klijentu ima opcija BCC preko koje salje jedan te isti mail na vise adresa, a sad je mozda limitiran sa tim, to vec ne znam, nikada nisam slao preveliku kolicinu mailova, sad, ako nije spamer onda nek odradi vise takvih majlova ako su istinu za volju dobronamjerne prirode, a ako su spam....

Hmmmm...
 
Sto se mail tice do sada je neprevazidjen Microsoft Office Outlook, u njemu mozes kreirati distributivne liste, korisnicke grupe, zakazivati slanje mail-ova, praviti podsetnike, cuvati detaljne informacije o svakom unosu (adresi), od slika, brojeva telefona, adresa... ma sve sto ti padne na pamet. Zaista neprevazidjen program... pokusaj i neces se pokajati. ;)
 
Moj predlog da koristis THE BAT. U sebi ima i av.
Odradjen je do j*ja. Ima sve zivo.
Neznam koliki je limit.
Ja saljem jedno 100 mailova (kao newsletter) svakih mesec dana.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Treba sve spamarose uza zid, pusku u ruke i tapa tapa tapa.
Jedno njih 100-tinak i vise niko ne bi poslao nijednu SPAM poruku, to vam ja kazem...
 
Programa ima vise koji salju neogranicen broj mailova....npr. preko INCREDIMAIL koji je dobar za animacije itd.mozes da posaljes koliko hoces on se nece umoriti i napraviti nikakav problem...problem ne pravi program koji salje te mailove nego server preko koga se salju...npr yahoo,gmail itd......npr yahoo posle 100 mailova ti vraca poruku na kojoj pise da si presao broj boruka koje su dozvoljene dnevno i treba cekati 24h da ti odblokiraju compte za slanje poruka....dakle treba traziti gde se moze otvoriti compte koji se nece blokirati posle slanja nekoliko hiljada poruka,a za program je lako,svi su neumorni......
 
france:
Programa ima vise koji salju neogranicen broj mailova....npr. preko INCREDIMAIL koji je dobar za animacije itd.mozes da posaljes koliko hoces on se nece umoriti i napraviti nikakav problem...problem ne pravi program koji salje te mailove nego server preko koga se salju...npr yahoo,gmail itd......npr yahoo posle 100 mailova ti vraca poruku na kojoj pise da si presao broj boruka koje su dozvoljene dnevno i treba cekati 24h da ti odblokiraju compte za slanje poruka....dakle treba traziti gde se moze otvoriti compte koji se nece blokirati posle slanja nekoliko hiljada poruka,a za program je lako,svi su neumorni......
Ali koji server nema limit?
 
france:
Programa ima vise koji salju neogranicen broj mailova....npr. preko INCREDIMAIL koji je dobar za animacije itd.mozes da posaljes koliko hoces on se nece umoriti i napraviti nikakav problem...problem ne pravi program koji salje te mailove nego server preko koga se salju...npr yahoo,gmail itd......npr yahoo posle 100 mailova ti vraca poruku na kojoj pise da si presao broj boruka koje su dozvoljene dnevno i treba cekati 24h da ti odblokiraju compte za slanje poruka....dakle treba traziti gde se moze otvoriti compte koji se nece blokirati posle slanja nekoliko hiljada poruka,a za program je lako,svi su neumorni......
A koji server nema limit?
 
DA KOJI? Meni isto treba ....nisam jos naletio ni na jedan, ali dok ne naletimo mozes da korisitis ovu foru...
Instaliras neki mail client.npr;INCREDIMAIL
Na njega zakacis vise adresa maila koje imas
Posaljes na racun svake adrese npr. po 100 mailova , to ti daje 1000 dnevno (10 razlicitih adresa)

ali verovatno ima da se otvore adrese sa kojih se moze slati neograniceno mailovaa.....treba malo googlati...
 

Back
Top