Ovakav sajt!Kako?!

@stvt
Prvo, svi ti navedeni sajtovi su template. Mozes menjati samo odredjene elemente, ali ne mozes menjati opsti dizajn, sto je neprihvatljivo.
To nije nacin da nesto naucis da radis, jer si limitiran na nacin na koji je template zamisljen. Ako te zadovoljava koriscenje templatea, ok, ali ocekuj onda da ces pre ili kasnije natrcati na isti dizajn sajta, sa naravno drugacijim sadrzajem, sto ja licno nikad ne bih zeleo.
 
Ne volim ni ja template, samo mi se ovo svidelo, a jos ni html nisam naucio kako treba, a tek posle php i xml, nekako mi se cini da je php najjaci. A ovde vidim da mnogi forsiraju flash, ali on recimo, ne valja za komercijalne sajtove ako je kompletno sve flash zbog pretrazivaca, tako da me to bas i ne zanima mnogo, tek poneki detalj da se ubaci. A ja svoj sajt nisam jos zavrsio a vec pravim drugi
jer mi se ovaj nesto i ne svidja. Jos me niko nije 'zaposlio' pa nemam temu. Moram jos da ucim da bih nekom ponudio usluge. Imam i swishmax ali jos nisam poceo da se upoznajem s njim, a za sitnice u flashu imam Sothink Glanda, s njim mogu i deca da se igraju. Pa eto smorih vas ja.

ajd ziveli
 

Back
Top