MUŠKARCI VOLE PLAVUŠE

Preferiram ....

  • Plavuše

  • Crnke

  • Crvenokose

  • Smedjokose


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

NatasaNatasa

Elita
Poruka
15.620
E, sad me interesuje, koliko muškarci zaista vole plavuše .. i zašto?

Od prisutnih forumaša volela bih da čujem, uz objašnjenje naravno, kakvim ste devojkama više naklonjeni: plavušama, crnkama, brinetama .... etc...
Koliko boja kose može da utiče na to da li ćete devojci prići ili ne?
 
NatasaNatasa:
E, sad me interesuje, koliko muškarci zaista vole plavuše .. i zašto?

Od prisutnih forumaša volela bih da čujem, uz objašnjenje naravno, kakvim ste devojkama više naklonjeni: plavušama, crnkama, brinetama .... etc...
Koliko boja kose može da utiče na to da li ćete devojci prići ili ne?

Crnokose definitivno.....mada nemogu da kažem nisam imun ni na plavuše ali redovno mi se oko zakači pre za crnokosu......nekako žešće deluju....***** li ga.................8)
 
Ali ja želim da te uhvatim nespremnog, tako nećeš imati priliku da razradiš ulogu, biće otvoreniji za moju magiju, takođe je važno da neko vreme provedeš čekajući me, maštajući, tako ćeš napraviti dobru podlogu za moje čini...
 
NatasaNatasa:
Ej deco, mante se ćorava posla ... nema Čartovanja ovdi :) ... nego lepo glasajte, komentarišite ... uglavnom o ovoj temi

Pa yebote iskomentarisao sam, al šta da radim kad me draži......missiiim ja sam samo muškarac..............i da volim i brinete, tako da bi top lista izgledala otprilike ovako:
1. Crnke
2. Plavušice
3. Brinete
4. Ostalo

Mada sam imao žešćih varijanti sa plavušama.......crnke nekako za pri napalm imaju prednost......................8)
 

Back
Top