Projektovanje masinskih delova i alata

jovans

Zainteresovan član
Poruka
437
Može li mi neko reci koja mi je konfiguracija solidna za rad sa AutoCAD.
Moja konfiguracija je:
AMD Athlon(tm) XP 1800+1.53 GHz, 256 MB RAM

Takođe bi bio zahvalan da mi neko kaže gde da skinem free instalaciju za ovaj program. Da mi da link, kao i da mi da neko uputstvo kada ga instaliram da funkcionise. Šta je tu potrebno, neki kljuc ili ... Kako da to nabavim ?
Najjednostavnije bi mi bilo kada bi mi neko poslao mejlom sve sto mi je potrebno. Nadam se da ima voljnih.


I ako mi neko može predloziti neki amaterski-lak program za projektovanje masinskih delova i alata. Da mi da link ...
 
jovans:
Može li mi neko reci koja mi je konfiguracija solidna za rad sa AutoCAD.
Moja konfiguracija je:
AMD Athlon(tm) XP 1800+1.53 GHz, 256 MB RAM

Takođe bi bio zahvalan da mi neko kaže gde da skinem free instalaciju za ovaj program. Da mi da link, kao i da mi da neko uputstvo kada ga instaliram da funkcionise. Šta je tu potrebno, neki kljuc ili ... Kako da to nabavim ?
Najjednostavnije bi mi bilo kada bi mi neko poslao mejlom sve sto mi je potrebno. Nadam se da ima voljnih.


I ako mi neko može predloziti neki amaterski-lak program za projektovanje masinskih delova i alata. Da mi da link ...

Za AutoCAD 2005 npr. znam da ti treba minimum 512 RAM-a, a 2004 moze da radi i sa 256, ali ne tako brzo sa tvojom masinom. Sto se tice free instalacije bolje se raspitaj pa pozajmi od nekoga iz okoline tj. narezi.
 

Back
Top