ma kakve to plakate lepe DS-ovci?!

absonic

Domaćin
Poruka
3.197
ACA LAZOV?!
pa koji mozak iz ds-a je to smilsio...
nisam pristalica radikala ali,
oni sada lepe plakat dva sa dva kako je aca vcic obecao da ce se povuci iz politike ako toma izgubi na izborima?

a sta mladja i labus rade na svakim izborima, pa niko ne lepi plakate o njima...
 
absonic:
ACA LAZOV?!
pa koji mozak iz ds-a je to smilsio...
nisam pristalica radikala ali,
oni sada lepe plakat dva sa dva kako je aca vcic obecao da ce se povuci iz politike ako toma izgubi na izborima?

a sta mladja i labus rade na svakim izborima, pa niko ne lepi plakate o njima...

Jeste obećao u onoj besomučnoj propagandi ljeta 2004. godine...I vrijeme je da se zauvijek povuče sa Srbijanske političke scene, zajedno sa SRS! 8-)
 
ma to je samo jedan u nizu poteza virtuelnog vodjenja politike
kada ne znas sta da kazes pishi po zidovima i kaldrmi ili
ako ima neka crkavica plati nekom novinarcini
podgrejani pasulj pa lamentiraj na tv
ustvari takovo politicarenje ima
domet do oboda kruga dvojke
u bgd jer bi se na ostalim
trachnicama pogubili
a za ostatak srbije
verovatno nemaju
vizu ili sta ce
biti ispravnije
srame se
ma sve je
laganica
 
Nexus 6:
da je lazov, jeste...ali ako su tako napisali, i to ozbiljna stranka kao DS, onda je to stvarno smesno, i vise ce da im odmogne...
znam neke likove iz DSa koji su se povukli jer ne mogu da smisle ovu demokratsku omladinu...kazu da su sve ljigavci...
znam i ja nesto ljudi iz omladine ds-a i stvarno ima dosta debila medju njima.nista se oni ne bave politikom nego vise idu do stranke da se vide,da malo telefoniraju,koriste besplatan net itd...a kad ih pitas nesto konkretno pojma nemaju sta se desava.tako sam ih popljuvala par puta kada sam shvatila kako se foliraju.nemaju veze oni sa politikom.kao uostalom ni bilo koji 'omladinci' iz drugih stranki koje sam imala (ne)srecu da poznajem.jedino sto su znali da rade je da se svadjaju i pljuju medjusobno...sta reci kada je mi je u srednjoj oko 70% ljudi bilo po nekim strankama. :roll:
i stojim iza toga da vecina njih ama bas nista ne zna.
 
^Nikola^:
Jedina pametna stvar koju sam danas procitao ovde na forumu....

cenis??? :D :D :D

luuuuuuuuuuuuzeeeeeeeeeeeeri ;)

a trpo vas je boris... ohoho kako vas je trpo na tim izborima.

a zar neko stvarno ochekuje da aca kuchic nekad stane iza svoje izjave. pa jel znate kolko ima privatnih tuzbi za klevetu?
al poslanik, pa se sve privatne tog ranga stopiraju... a on laje li laje

a debili veruju...

a oni ce uvek da imaju bar 3 mandata, tako da on nece nikad da odgovara...
 
Banshee:
znam i ja nesto ljudi iz omladine ds-a i stvarno ima dosta debila medju njima.nista se oni ne bave politikom nego vise idu do stranke da se vide,da malo telefoniraju,koriste besplatan net itd...a kad ih pitas nesto konkretno pojma nemaju sta se desava.tako sam ih popljuvala par puta kada sam shvatila kako se foliraju.nemaju veze oni sa politikom.kao uostalom ni bilo koji 'omladinci' iz drugih stranki koje sam imala (ne)srecu da poznajem.jedino sto su znali da rade je da se svadjaju i pljuju medjusobno...sta reci kada je mi je u srednjoj oko 70% ljudi bilo po nekim strankama. :roll:
i stojim iza toga da vecina njih ama bas nista ne zna.

tachno... i tuzno...
al jbg
 

Back
Top