Postoji li opravdana prevara?

..možeš li je ukrasiti epitetima i naći nešto pozitivno u prevari?
:mrgreen:

Čovek će za sve naći opravdanje, ako mu je to volja.
Sebe će uvek opravdati u sopstvenim očima, a možda se pravadati kod drugih hoće-ili neće.
Glupo je bilo koga ubeđivati u sopstvena načela.
A, najgluplje su one prevare iz osvete, e to kad čujem šlog me strefi. :rotf:
I kao najbitnije: prevara je voljna radnja, a ne kako se preseravaju ljudi tipa, omaklo mi se.
 
Ne znam da li je opravdanje moguće i za to ali jedino šta razumem je pojava osobe koja na nas deluje tako da nas rastura na sastavne atome na svim niovima prodirući u samu srž našeg bića iste sekunde kada dodje do dodira sa njom u prostoru i vremenu. Oni posebni za nas koje i retki imaju sreću da susretnu na tren bar.
Jednostavno susret se dešava u pogrešnom trenutku a možda je to i pravi iz nekog nedokučivog razloga.
 
Evo jednog dobrog razloga:

У жен женатых мужчин есть горячие подружки и как правило, они не против закрутить роман с мужем подруги. Иногда для этого нужно приложить некоторые усилия, а иногда сами мужья с большой охотой согласятся доставить девушке удовольствие
 
Ne znam da li je opravdanje moguće i za to ali jedino šta razumem je pojava osobe koja na nas deluje tako da nas rastura na sastavne atome na svim niovima prodirući u samu srž našeg bića iste sekunde kada dodje do dodira sa njom u prostoru i vremenu. Oni posebni za nas koje i retki imaju sreću da susretnu na tren bar.
Jednostavno susret se dešava u pogrešnom trenutku a možda je to i pravi iz nekog nedokučivog razloga.

Па нема погрешног тренутка за сусрет са таквом особом и такву особу треба бирати као партнера, а не као швалера.
 
Taj sto nije imao brak dve godine je veoma sumnjiv. Sa pravim muskarcem svaka zena ce imati dobar brak i dobar krevet. Pravi ebac je pravi sa svakom zenom i u krevetu svake zene...E sad oni su verovatno jedno za drugo, a najvise ce u svemu profitiratii ta ostavljena zena(naucice da pobedi sujetu i da bude jaca, a ovim rasturacima brakova problemi tek dolaze u njihovom zajednickom braku).
Potpuno pogresno.
 
Pre svega,u startu moram odmah da se ogradim,od te odurne i glupe reci "prevara". Dakle,verovatno se misli na cin,kada u braku,muskarac ili zena,izvrsi polni akt,sa osobom koja je van njihovog
oficijelnog braka.Naravno,da u svakom " braku,ima momenata,kada je jedan ucesnik,primoran da napravi "polni izlet",van njihovog braka. Ti momenti su: Kada je jedan od bracnih partnera,duze vremena bolestan,pa nije u stanju,da obavlja bracne polne obaveze. Takodje,vrlo je cest slucaj,da muskarac u braku,naidje na period,kada njegova supruga,ne moze polno da ga stimulise.Kracim "izletom" van
braka,on ce "napuniti" svoje psihicke baterije i sve ce sredi,kao i do tada,na obostrano zadovoljstvo. Naravno,i kada je zena u braku,u drugom stanju,muskarac - muz,mora da nadje "zamenu" na
odredjeno vreme. Dakle,postoji dosta razloga,da partneri po nekada "zamene" svoje bracne drugove,ali to nema nikakvih losih posledica,po njihov brak,koji se time,samo ucvrcuje.

DAKLE,MOJ ODGOVOR NA GORNJE PITANJE JE: DA, POSTOJI !!!
 
Poslednja izmena:
Pre svega,u startu moram odmah da se ogradim,od te odurne i glupe reci "prevara". Dakle,verovatno se misli na cin,kada u braku,muskarac ili zena,izvrsi polni akt,sa osobom koja je van njihovog
oficijelnog braka.Naravno,da u svakom " braku,ima momenata,kada je jedan ucesnik,primoran da napravi "polni izlet",van njihovog braka. Ti momenti su: Kada je jedan od bracnih partnera,duze vremena bolestan,pa nije u stanju,da obavlja bracne polne obaveze. Takodje,vrlo je cest slucaj,da muskarac u braku,naidje na period,kada njegova supruga,ne moze polno da ga stimulise.Kracim "izletom" van
braka,on ce "napuniti" svoje psihicke baterije i sve ce sredi,kao i do tada,na obostrano zadovoljstvo. Naravno,i kada je zena u braku,u drugom stanju,muskarac - muz,mora da nadje "zamenu" na
odredjeno vreme. Dakle,postoji dosta razloga,da partneri po nekada "zamene" svoje bracne drugove,ali to nema nikakvih losih posledica,po njihov brak,koji se time,samo ucvrcuje.

DAKLE,MOJ ODGOVOR NA GORNJE PITANJE JE: DA, POSTOJI !!!

Ne. :)
Zar je samo čin prevare kao pojam dopustiv u braku? I zar je nužno snošaj u pitanju? Ne.
 
Najgora prevara je mentalno - emotivna gde ne mora uopšte da dodje do seksa.
Ona može biti teško pogubna jer nije trenutni hir prevrnuti nekog u krevetu već se radi o tome da je neko potpuno obuzet drugim do te mere da u svom umu gradi jedan potpuno novi univerzum i ma koliko da je mudar i svestan teško je otrgnuti se kad ga strefi.
To su one retke pojave koje ne opravdam samim tim što to nazivam najgorom vrstom prevare ali razumem je i mislim da može da se desi svakome.
Ovo drugo, seks radi seksa, dokazivati sebi da si ***** ili poželjna u tom fizičkom smislu je jad slabih.
 
Najgora prevara je mentalno - emotivna gde ne mora uopšte da dodje do seksa.
Ona može biti teško pogubna jer nije trenutni hir prevrnuti nekog u krevetu već se radi o tome da je neko potpuno obuzet drugim do te mere da u svom umu gradi jedan potpuno novi univerzum i ma koliko da je mudar i svestan teško je otrgnuti se kad ga strefi.
To su one retke pojave koje ne opravdam samim tim što to nazivam najgorom vrstom prevare ali razumem je i mislim da može da se desi svakome.
Ovo drugo, seks radi seksa, dokazivati sebi da si ***** ili poželjna u tom fizičkom smislu je jad slabih.

...neko će izvući pouku da je ovo prvo odlika čvrstih i jakih...:lol:

...pazi bre malo šta pišeš...:rotf:
 
Nije to poenta posta, ali da, ko odoleva kratkotrajnim prevrtanjima po krevetu svakako je jak, ovo o čemu pišem je samo po sebi prejako pa i jaki mogu da pokleknu, zato nikad ne bih rekla "nikad".

...kiko, ne znam kakav talas te nosi ali mi se čini da si poprilično dekoncentrisana... prevaru gde dodje do samo običnog sexa si okarakterisala kao odliku jadnih i slabih... a prevaru koju smatraš najgorom na svojoj lestvici si ostavila bez formulacije... slučajno ili namerno si je prećutala, a to može značiti kao odobravanje a samom tim i opravdavanje... u tom smislu je bio upućen moj komentar a i šala...

...ali pošto sam ja glup i ne mogu da shvatim da ti zapravo govoriš o nečem drugom i trećem ja ću se izvintiti...:cry:
 
...kiko, ne znam kakav talas te nosi ali mi se čini da si poprilično dekoncentrisana... prevaru gde dodje do samo običnog sexa si okarakterisala kao odliku jadnih i slabih... a prevaru koju smatraš najgorom na svojoj lestvici si ostavila bez formulacije... slučajno ili namerno si je prećutala, a to može značiti kao odobravanje a samom tim i opravdavanje... u tom smislu je bio upućen moj komentar a i šala...

...ali pošto sam ja glup i ne mogu da shvatim da ti zapravo govoriš o nečem drugom i trećem ja ću se izvintiti...:cry:

Nisam je ni slučajno ni namerno prećutala već sam upravo o njoj napisala prethodno post sa priličnim objašnjenjem u kom smislu je zajebano to iskušenje sve i da je neko i principijelan i moralan i jak..
Jasno sam naznačila da je ne opravdam ali je razumem upravo jer obuzima čoveka svog čim nekog želiš u mentalno emocionalnom smislu a ne kao usputni seks.
Ništa tu nije nelogično, najgora je jer su uključene emocije ali joj se i najteže odupreti. Ako neko poklekne i gazi svog partnera zbog neke vagine ili penisa na jedno veče svakako je i slab i bezvezan.
Što je neko pokleknuo na nižoj lestvici tih vrsta prevara to je i onaj slabiji tip, a ako neko pada jedino u slučaju ovog o čemu pišem onda prilično odoleva na svim tim nižim lestvicama ali ni on nije robot pa mu se desi ludilo.

To ludilo je ova obuzetost drugim o kojoj sam pričala i dešava se retko - kad se pojavi neko ko deluje tako da prodre u svaki atom nečijeg bića u trenu.
I ti odolevaš fizički i bežiš od te vrste prevare ali mozak i srce zabole - oni su ludi i izbezumljeni. Najgora je jer ne možeš ništa.
 
Poslednja izmena:

Back
Top