Velika obuca

...Maco, cini mi se da u Knez Mihajlovoj ulici, u okviru Mitic-a, postoji specijalizovana radjnica za obucu velikih brojeva - mozes ih videti i u izlogu, koji je doduse, od kako je prostor robne kuce izdat i 'rasparcan' na vise manjih radnji, takodje podeljen - nalalaze se negde u centralnom delu (pogled iz Knez MIhajlove). Obzirom da gajim stanovitu (visedecenijsku) slabost prema paru stopala kojima odgovara jedino broj 47, potpuno te razumem...:)...Srecno!
 
ugadnubaburastem:
...Maco, cini mi se da u Knez Mihajlovoj ulici, u okviru Mitic-a, postoji specijalizovana radjnica za obucu velikih brojeva - mozes ih videti i u izlogu, koji je doduse, od kako je prostor robne kuce izdat i 'rasparcan' na vise manjih radnji, takodje podeljen - nalalaze se negde u centralnom delu (pogled iz Knez MIhajlove). Obzirom da gajim stanovitu (visedecenijsku) slabost prema paru stopala kojima odgovara jedino broj 47, potpuno te razumem...:)...Srecno!
Da, da... moja mama uvek fascinirano posmatra te velike cipele u izlogu i onako... smeje se, meni se čini malo previše veselo gleda u te cipelice, ali uvek su bile muške u izlogu, ne sećam se ženskih...
 
Maca95:
Hvala ti puno, puno, danas cu ici da pogledam.... :roll:
A ne znam da li znas, muska obuca velikog broja moze da se nadje u Zemunu u Labrador prodavnici.... :razz:

...Nema na cemu, iskreno se nadam da ces uspeti da pronadjes nesto sto ti odgovara :) - nisam imala priliku da pogledam, ali cini mi se da izbor nije narocit, kao i uvek kada se radi o tkzv. plus velicinama - barem kada su nase radnje u pitanju...:-( ...Hvala na informaciji i jos jednom - srecno!...:) ...Javi nam da li je 'operacija' uspela i ne brini, jer uvek postoji resenje ('mudrost' zasnovana na gorepomenutom iskustvu pod sifrom '47'...)...Veliki pozdrav...:smile:
 
Joj, nemoj samo da uzimaš one špicaste :lol:
Stvarno ne znam - da je problem, problem je. Ako hoćeš, daću ti br.tel jedne ribe koja pravi cipele - nacrtaš i kažeš od čega hoćeš da budu - i ona ti to napravi. Možda je tako najlakše.
 
Maca95:
Ma kako nije problem...uzas!
I ja sam prosle godine nakupovala u Nemackoj, ali to je bilko prosle godine...Ako neko cuje za jos neku radnju, molim vas da mi javi...Hvala svima 8)

...Znam da kupovina obuce bez prethodne probe nije ni narocito mudar ni preporucljiv potez, ali mozda ne bi bilo lose da pogledas neki od site-ova koji se bave prodajom obuce online - jedan od najboljih je americki 'Zappos' ( www.zappos.com ), na kome postoji zaista ogroman izbor obuce (preko 200 000 modela) - a pretragu mozes vrsiti veoma lako uz pomoc opcija koje selektujes - tip obuce koji te zanima, boja, visina stikle, sirina cipele, raspon cena, materijal - i naravno, velicina...Pogledala sam i prema konvertoru velicina koji mozes konsultovati na: http://members.aol.com/varfee/mastssite/size_Kalculator.html , u tvojoj velicini 43-44 (americki 10,5-11,5 sa medjubrojem 43,5 tj. - 11) moze se pronaci oko 20 000 modela za svaku priliku...Naravno, izbor mozes suzavati prema kriterijumima koji ti odgovaraju...Primera radi, u tvojoj velicini a ispod 40$ (dakle od oko 2800 dinara pa nanize), postoji cak 2000 modela...Problem je sto se isporuka ne vrsi van granica US, ali se to da resiti postojanjem dragih prijatelja u inostranstvu :wink: ili putem e-ducana koji posreduje i garantuje (uz proviziju) isporuku, a nalazi se u Beogradu ...Nadam se da ce ti ovo makar malo olaksati potragu...:)
 
Postoji jedna radnjica sa zenskom obucom velikih brojeva u Zickoj ulici (valjda se tako zove). To je stotinak metara dalje od onog Lilija na Crvenom Krstu. Nadam se da ce biti od pomoci...
 
Drage moje dame,

u Beogradu je konacno otvorena prodavnica prelepe zenske obuce velikih brojeva, od 40 do 45! Ima preko 100 razlicitih modela italijanske i spanske obuce, za svaku priliku. Radnja se zove Beostep i nalazi se u TC Milenijum, suteren, lokal br. 1.

Pozdrav, J.
 

Back
Top