ZVEZDA-BAZEL

Cruela:
Zvezda je izgubila zato što se moj muž kladio na nju (inače navijač Partizana). Pošto je on veliki baksuz i uvek na koga se kladi taj izgubi, zamislite on je uplatio listić igrajući na Zvezdu samo da bi izgubila ! Koji je to čovek !
Sad ne razgovaram s njim! **** ga Partizan da ga **** i **** i **** i ****....da bog da se ugasili kao klub....sve ih jebalo...
A ti ga sad malo sankcionisi i ostavi da ga samo partizan ono sta si napisala :) :) :)
 
Nemozemo bas da krivimo igrace sad, momci su se trudili, imali sansi, i na kraju nesrecno izgubili?! Veliku ulogu u porazu je odnela i prazna marakana, jer kol'ko god zvezda lose krene, igra... delije su ti koji je u vecini slucajeva dosta izvuku. Mnogo za igrace znaci kad neko, jedno 30000 hiljada grla vice njihova imena i bodri ih... bar tako mislim!
 
2MCM
Ama covece u 2 navrata su bili sami na 5 metara ispred golmana.
To bi trebali da daju i zatvorenih ociju da imaju i malo znanja i to nema veze sa marakanom.
Moram priznati da su se trudili, stvarali su sanse ali jedno je sigurno. Oni ne znaju da igraju fudbal Treba jos dosta da uce ali je problem sto kad nauce bice prodati.
 
tab503:
2MCM
Ama covece u 2 navrata su bili sami na 5 metara ispred golmana.
To bi trebali da daju i zatvorenih ociju da imaju i malo znanja i to nema veze sa marakanom.
Moram priznati da su se trudili, stvarali su sanse ali jedno je sigurno. Oni ne znaju da igraju fudbal Treba jos dosta da uce ali je problem sto kad nauce bice prodati.
Pa to jeste problem, u ovom trenutku i u ovakvoj zemlji tesko resiv problem, nazalost...
Mada, na kraju krajeva, da im oprostimo... pratilo ih je malo neznanja, malo treme, malo nesrece, malo samouverenja.
Cekamo sledeci mec..
 
Ja ne verujem da mi mozemo nesto konkretno da ispravimo u odbrani za par nedelja ili mesec dana.
Kada nismo za ova 3 meseca...necemo ni za 3 nedelje.
Jako je cudno to da nam je trener Italijan,a da igramo uzasnu odbranu. Mislim da imamo ubedljivo najgoru odbranu u celoj ligi...samo nas vadi to sto imamo dobar i efikasan napad zahvaljujuci Zigicu...inace ostalo je truba.
Bazel je koliko samja video,nikakva ekipa. Nemaju oni veze...imali su sanse da daju jos jeden ili dva gola,ali si mogli da prime 5 komada minimum. A da su na vreme primili dva gola,sve bi izgledaolo drugacije.
Neko pomenu fizicku nepripremljenost. Skorije nisam video veci pad snage i koncentracije. Tacno se videlo da su jedva disali posle 60 minuta.Pocrkali su!
Nisam video da Zvezda bolje razvija kontru i polu kontru u poslednje vreme.To nam je stavrno islo kao od sale. Pa onaj pas Kovacevica od 30 metara po sredini terena. To ni jednoj ozbiljnoj ekipi,a Bazel se vodi kao takva,ne sme da se desi.
Opet kazem i da je bila puna Marakana izgubili bi.Nismo dobili pre punom Marakanom ni Lazio,ni Dinamo K., Rozenborg...
Sta ce dalje da bude,nemam pojma.
 
polako ljudi, nema razloga za brigu. ako je onako kako sam ja predvideo rezultati su skedeći

Tromzo dobijamo 3-1
sa Romom 2-2
a Strazbur dobijamo 1-0

opušteno, još od starta lige sam znao da nam je Bazel najneugodniji protivnik
 
e pa vid'te!
zvezdin napad je odigrao jednu od utakmice karijere... dajte rbe, pa momci su stvarni igrali evropski i vishe od toga! sjajna proigravanja, odlicni pasovi, posebno u prvom poluvremenu!
al tako to ide... kad protiv slabe ekipe propustis 3-4 stopostotne sanse uvek, ali UVEK izgubis tu tekmu - to je neko pravilo. odbrana je losha, mladenovic nije trebao ni igrati, a ono sta je promasio..ajoj.. pa i moja baba bi dala!

prolazimo sigurno, bicemo drugi u grupi, posle strazbura, roma treca, bazel cetvrti i tromzo poslednji!
nema razloga za brigu!
 
svidjami se sto je zenga uveo igru kratkih pasova umesto stare igre dugih pasova preko pola terena na zigica sto je prolazilo u prvenstvu ali u evropi nikada.
Mislim da realno imaju sanse samo da pojacaju malo odbranu i da se uozbilje u zavrsnici posto u ustini igraju lepse nego u zadnjih par godina. Lepa doigravanja. nema vise muljanja na sredini terena.
 
Ako je mislite da je Bazel najneugodnija ekipa...? Meni su oni totalni shabani. Veze nemaju.A druga je stavr sto je nama odbrana krs.
Jeste primetili kod Bazelovog drugog gola kako je Dudic na petercu cekao ispred ono Rosija ili ko bese dao gol. Znaci taj Dudic je klasican bolid! Ceka i postavlja se na petercu,a protivnicki igrac na 7 metara...umesto da mu udje u sut da ide na igraca. Kad budete gledali snimak obratite paznju.
Da smo makar izvukli bod.
Sledeca je protiv Tromza. Sta miliste kakav je teren na severu Norveske,Evrope i Sveta krajem novembra.Kolika je temperatura? Ma mislim da to ledeno doba u malom. Tako da...mrka kapa.
Sad kad malo bolje pogledam imamo uzasan raspored...nismo trebali da pauziramo i trebali smo prvu da gostujemo Tromzu. Protiv Strazbura ne ocekujem nista...uvek smo losi protiv francuza.Protiv Rome...daj boze da vec do tada obezbede prolaz dalje. Jednostavno ne vidim vise od 3-4 boda iz ove tri utakmice.Mislim da je to nedovoljno.
 
PLESsitnihDEMONA:
Ako je mislite da je Bazel najneugodnija ekipa...? Meni su oni totalni shabani. Veze nemaju.A druga je stavr sto je nama odbrana krs.
Jeste primetili kod Bazelovog drugog gola kako je Dudic na petercu cekao ispred ono Rosija ili ko bese dao gol. Znaci taj Dudic je klasican bolid! Ceka i postavlja se na petercu,a protivnicki igrac na 7 metara...umesto da mu udje u sut da ide na igraca. Kad budete gledali snimak obratite paznju.
Da smo makar izvukli bod.
Sledeca je protiv Tromza. Sta miliste kakav je teren na severu Norveske,Evrope i Sveta krajem novembra.Kolika je temperatura? Ma mislim da to ledeno doba u malom. Tako da...mrka kapa.
Sad kad malo bolje pogledam imamo uzasan raspored...nismo trebali da pauziramo i trebali smo prvu da gostujemo Tromzu. Protiv Strazbura ne ocekujem nista...uvek smo losi protiv francuza.Protiv Rome...daj boze da vec do tada obezbede prolaz dalje. Jednostavno ne vidim vise od 3-4 boda iz ove tri utakmice.Mislim da je to nedovoljno.

Па лоша физичка припрема...Дудић није имао снаге да уклиза.

Људи...Рома је била надиграна у Норвешкој...само да кажем. Ово јуче је за нас била најлакша утакмица у целом циклусу...значи прсли смо.
 
tab503:
A ti ga sad malo sankcionisi i ostavi da ga samo partizan ono sta si napisala :) :) :)

Nego šta , sankcije su počele od trenutka kad je Zvezda primila 2 go ! Ali bože moj, posle mu je usledila utakmica Partizan-Ortez u evroligi tako da je tu dobio jednu dobru jebačinu, mada kaže da mu nije važno što je Partizan izgubio nego da mu je važnije što je Zvezda izgubila....jadno od njih , nema šta :mad: ! Bolest je čudo ! A kad pomislim samo na reči dok nas smrt ne rastavi....ako tako nastavi... :twisted: :twisted: :twisted:
 
Cruela,muz ti je stvarno bolestan! Hehehehe!
Meni nijedan poraz Grobara ne moze da ublazi neki Zvezdin poraz. Jer ja volim Zvezdu,a groblje me ne zanima.
Neka se kladi on na Paritzan dok moze...od sledece sezone mozda nece moci...pale u drugu ligu.Hehehehe!
Znate kako su Mladenovica zvali kada je igrao za Slogu Kraljevo? Bedevija! Nemam pojma sta to znaci,ali je meni uzasno smesno. I ja ga tako zovem ponekad...to mu dodje neki pogrdan naziv.
 

Back
Top