Zaljubljena u najbolje druga svog muza!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
M

Milicica

Gost
Sta da radim? Zaljubljena sam, on hoce da iznajmi stan da bi se vidjali ali znam da je to nenormalno, da treba prekinuti sto pre, ali ne mogu bez njega! Tako je dobar, nezan, pazljiv, sve bi dao za mene,lepo mi je sa njim! Kako da se nateram da ga zaboravim?Ako je neko ovde imao slicno iskustvo molim da mi pomogne!
 
Milicica:
Sta da radim? Zaljubljena sam, on hoce da iznajmi stan da bi se vidjali ali znam da je to nenormalno, da treba prekinuti sto pre, ali ne mogu bez njega! Tako je dobar, nezan, pazljiv, sve bi dao za mene,lepo mi je sa njim! Kako da se nateram da ga zaboravim?Ako je neko ovde imao slicno iskustvo molim da mi pomogne!
Nakon tri godine braka i kada su mi, slobodno mogu reči , bili najslađi dani u braku desilo mi se da sam se zaljubila kao i ti. Tri godine smo se voljeli riječima, nikada nismo vodili ljubav niti je insistirao na tome, mazili smo se SMS-om, tepali ali sam istovremeno voljela muža. Dva su tipa različita ali sam muža voljela onom istinskom ljubavlju samo mi je ovaj drugi imponovao, godila mi je njegova pažnja, njegove lijepe riječi. Nakon tri godine sam odlučila da prestanem sa tom glupošću. Vidiš, kući sam dolazila prazna i razočarana, rstrzana između dvije želje, želje da imam kompletnu porodicu, koju sam iznad svega voljela i želje da sam dopadljiva žena, strasno voljena od nekog muškarca. Sve što je tuđe, zabranjeno i tajno je slađe. Stvar je bila svršena kada sam shvatila da i kada bih se rastavila nebih ovog drugog za muža. On je bio baš za zabaljanje. Ružno ali je tako. Previše sam vremena uložila u njega da bih rekla da emocije nisu postojale ali sam se jednostavno borila sa sobom i sad sam mirna. Mirnija hiljadu puta nego dok sam imala tu eto recimo paralelnu vezu. Sada nema osječaj krivice, ne osječam se lažno, ne krivim sebe. Zaboli ponekad, poželim ponekad ali to prođe. Ne može se sve na svijetu imati što čovjek želi. Najsretnija sam što nisam spavala s njim jer bi sada, kada su emocije tiše vjerovatno poludjela od kajanja. Divim se sebi jer sam pobjedila sau sebe. Sretna sam kada sa svojim mužem i sinom šetam jer sam uspjela pobjediti Božije iskušenje. Eto.... to je moje iskustvo. Svako ima pravo na svoj životni roman
 
Milicica:
Sta da radim? Zaljubljena sam, on hoce da iznajmi stan da bi se vidjali ali znam da je to nenormalno, da treba prekinuti sto pre, ali ne mogu bez njega! Tako je dobar, nezan, pazljiv, sve bi dao za mene,lepo mi je sa njim! Kako da se nateram da ga zaboravim?Ako je neko ovde imao slicno iskustvo molim da mi pomogne!

Ovo je verovatno zajebancija. Ali, ako se nekome i desi ovako nesto...
Hajde ti lepo duso moja preispitaj svoja osecanja prema muzu. Ti njega ne volis i verovatno ste zbog toga svi vi napeti i nervozni pa su svadje veoma cesta pojava. Najpostenije i prema muzu i prema sebi samoj je da se razvedes.
 
Ma sad kad vam dodjem tamo, sve cu...
Warning: mysql_connect(): Too many connections in /home/forum/www/db/mysql4.php on line 48

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/forum/www/db/mysql4.php on
line 330

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/forum/www/db/mysql4.php on
line 331
phpBB : Critical Error

Could not connect to the database
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top