Internet manijaci, egzibicionisti i ostala ekipa

Na internetu su u startu svi manijaci (muskarci naravno).Mozes da joj posaljes kompliment,sliku djoke,sliku zalaska sunca ili link vremenske prognoze za Kambodzu to ti se sve svede na isto - manijak si.Osim ako se ti njoj kojim slucajem ne svidis.Ako nisi obdaren fizickim izgledom mozes samo da se zadovoljis epitetom internet stalkera i to ti je kako internet upoznavanja funkcionisu.

- - - - - - - - - -

A oni koji su inace obdareni fizickim izgledom najcesce i ne traze partnerku preko interneta,to sam zaboravio da dodam.

Ovo je poprilicno tacno. Da pridjes, bilo na netu ili ovako sa nekom bljutavom, dvosmislenom forom, ima da misli "vidi ovog jadnika" dok koluta ocima.
Osim ako nisi neko na koga kidisu zene, onda koju god glupost da izvalis dok prilazis, sve se prasta i koliko-toliko prolazi.
 
Ovo je poprilicno tacno. Da pridjes, bilo na netu ili ovako sa nekom bljutavom, dvosmislenom forom, ima da misli "vidi ovog jadnika" dok koluta ocima.
Osim ako nisi neko na koga kidisu zene, onda koju god glupost da izvalis dok prilazis, sve se prasta i koliko-toliko prolazi.

Da.Tako da uopste nije bitno da li je fora bljutava ili ne i sta si joj poslao.
Uzmimo na primer sajt Badoo kao jedan od popularnijih sajtova za druzenje i upoznavanje.E tamo imaju neke fore kao neka svidjanja sto je nesto tipa "lajkova" na fejsbuku ili nesto slicno.Pa tamo recimo imas profil momka koji je,pa recimo,zgodan,mlad momak sa nekim manje vise standardnim,normalnim interesovanjima koji nema ni jedno to svidjanje ili kako god,to jest,ni jednoj devojci se ne svidja.A sa druge strane imas neku sasvim prosecnu,cak mozda i ispodprosecnu devojku sa 5,6 slika i veoma malo podataka o sebi koja ima preko 30.000 tih svidjanja.Tako da to je taj neki odnos i sta onda vise pricati o internet poznanstvima.
 
Da.Tako da uopste nije bitno da li je fora bljutava ili ne i sta si joj poslao.
Uzmimo na primer sajt Badoo kao jedan od popularnijih sajtova za druzenje i upoznavanje.E tamo imaju neke fore kao neka svidjanja sto je nesto tipa "lajkova" na fejsbuku ili nesto slicno.Pa tamo recimo imas profil momka koji je,pa recimo,zgodan,mlad momak sa nekim manje vise standardnim,normalnim interesovanjima koji nema ni jedno to svidjanje ili kako god,to jest,ni jednoj devojci se ne svidja.A sa druge strane imas neku sasvim prosecnu,cak mozda i ispodprosecnu devojku sa 5,6 slika i veoma malo podataka o sebi koja ima preko 30.000 tih svidjanja.Tako da to je taj neki odnos i sta onda vise pricati o internet poznanstvima.
Pa vecina kokoski ni ne zna da istalira badoo na mob. Mora im decko... Normalno da nikog ne lajkuju.
 
Muskarci, manijaci? Niste normalni, zene su tri puta veci net manijaci.

10004254_471183273043274_755533770_n.jpg
 
Na tim sajtovima tipa Badoo i slicni, vec u startu postoji nesrazmera koju svako moze uociti. Rec je o tome da na jedan zenski profil dolazi pet muskih, uz to muskarci su frekventniji i kontaktiraju veliki broj devojaka na sajtu, cesce dolaze dok vecina devojaka svrati ponekad i pregleda desetine poruke, napumpa ego i to je to.
Ukoliko i krene neka konverzacija ona se moze otegnuti unedogled jer sve te devojke pogotovo one koje iole imaju izgled imaju i siroku ponudu pa maksimano kalkulisu. Realnost je takva da neka neobrazovana i sasvim prosecna moze tu naci momka koji je pet puta bolji od nje u svemu jer ponuda i potraznja sve diktiraju.
Nedavno sam ovde izbacio podatke RZS koji pokazuju da muskaraca do 40 god ima preko 200 000 vise u Srbiji nego zena i da je ta disproporcija veoma uocljiva, tako da je jednim delom i to posledica a drugo zene se nece previse ni obazirati na te sajtove jer barem danas muskarci prilaze i napadni su, pa uvek imaju dosta prilika zato i koriste te sajtove za pumpanje ega , one koje zaista zele nekoga da upoznaju uglavnom i lose izgledaju ali cak i takve imaju dosta ponuda.
 
Verovatno ste se sretali sa tim internet manijacima, pacenicima, kako vec. Onaj lik sto komentarise sliku "cao, slatka si, add me blok sam", a ima i neretko socnijih komentara. Onaj tip ljudi koji na jako nesuptilan i brzoplet nacin ubaci seks u razgovor vec posle minut-dva razgovora, ili odmah sa reci na dela. :mrgreen:

Sad, kako cujem iz neke price, nikad nijedan od tih "internet perverznjaka" ili kako vec cemo ih zvati, nije zracio nekom inteligencijom, produhovljenoscu i sl.
Sta stvori jednog internet manijaka i jesu li oni zaista povrsni, sirovi, primitivni, ili je to samo posledica seksualne frustracije?

Pa malo mi nije logično da je neko frustriran na Natu a u realu nije.i obrnuto.samo sto su na netu transparentniji.
 
Verovatno ste se sretali sa tim internet manijacima, pacenicima, kako vec. Onaj lik sto komentarise sliku "cao, slatka si, add me blok sam", a ima i neretko socnijih komentara. Onaj tip ljudi koji na jako nesuptilan i brzoplet nacin ubaci seks u razgovor vec posle minut-dva razgovora, ili odmah sa reci na dela. :mrgreen:

Sad, kako cujem iz neke price, nikad nijedan od tih "internet perverznjaka" ili kako vec cemo ih zvati, nije zracio nekom inteligencijom, produhovljenoscu i sl.
Sta stvori jednog internet manijaka i jesu li oni zaista povrsni, sirovi, primitivni, ili je to samo posledica seksualne frustracije?

Pa mene je stvorilo to što su me prevremeno doveli sa salaša i dali mi komp
Osta ja bez koza,ovaca i moje Cvete,onako nenačitan,niko sa mnom neće da se druži...a ja ti lepo udri po internet manijaštvu,kad za drugo i nisam
Od svega ostale mi samo gumene čizme i iscepane kecare,gde ubacivah zadnja kopita mojih devojana,što sam nasledio od sestre u petom osnovne,dok me nisu izbacili iškole...ah uspomene uspomene!
 
Verovatno ste se sretali sa tim internet manijacima, pacenicima, kako vec. Onaj lik sto komentarise sliku "cao, slatka si, add me blok sam", a ima i neretko socnijih komentara. Onaj tip ljudi koji na jako nesuptilan i brzoplet nacin ubaci seks u razgovor vec posle minut-dva razgovora, ili odmah sa reci na dela. :mrgreen:

Sad, kako cujem iz neke price, nikad nijedan od tih "internet perverznjaka" ili kako vec cemo ih zvati, nije zracio nekom inteligencijom, produhovljenoscu i sl.
Sta stvori jednog internet manijaka i jesu li oni zaista povrsni, sirovi, primitivni, ili je to samo posledica seksualne frustracije?
nesigurnost u sebe...nejebica...

- - - - - - - - - -

:)
:)

- - - - - - - - - -

Manijak je svako, dok se ne dokaže suprotno :lol:
ovo je najpametniji pristup muškarcima virtuelnog sveta
 

Back
Top