Malo smeha

Maxy

Aktivan član
Poruka
1.881
Ako nekoga stvarno volite da li mozete da trpite njegove mane?A da te mane idu do ekstremizma:roll: .Recimo smrad nogu,ostali smradovi.....Naravno u obzir dolaze i sve ostale mane.
I ne, ne smrde mi noge ako ste na to mislili;-) .
 
ja imam strasan problem sa tim smradom....uvak nadjem neku dewojku koja pusi/cigarete/ i naravno da se veoma jako oseca miris, tj. smrad duvana, + ja to osecam jos intenzivnije jer ne pusim......
nijedna dewojka do sada nije htela da prestane da pusi, a nema smisla da je teram swakih pola sata da pere zube i jede bombone.....tako da moram da istrpim.

ako bilo ko zna nacin kako da se resi taj problem, plz!!!!!!!!!!
 
g-rock:
ja imam strasan problem sa tim smradom....uvak nadjem neku dewojku koja pusi/cigarete/ i naravno da se veoma jako oseca miris, tj. smrad duvana, + ja to osecam jos intenzivnije jer ne pusim......
nijedna dewojka do sada nije htela da prestane da pusi, a nema smisla da je teram swakih pola sata da pere zube i jede bombone.....tako da moram da istrpim.

ako bilo ko zna nacin kako da se resi taj problem, plz!!!!!!!!!!

Imas dosta devojaka koje ne puse(cigare):twisted: .To ti je jedan od nacina:wink:
 
g-rock:
ja imam strasan problem sa tim smradom....uvak nadjem neku dewojku koja pusi/cigarete/ i naravno da se veoma jako oseca miris, tj. smrad duvana, + ja to osecam jos intenzivnije jer ne pusim......
nijedna dewojka do sada nije htela da prestane da pusi, a nema smisla da je teram swakih pola sata da pere zube i jede bombone.....tako da moram da istrpim.

ako bilo ko zna nacin kako da se resi taj problem, plz!!!!!!!!!!

Ja i dok nisam pušila (cigarete) kako maxy navodi, volela sam ukus i miris cigareta u poljubcu :oops:
 
Mnogo sam osetljiva na mirise. Pamtim ljude i situacije po mirisu!
Cesto imam trip "ponovljene situacije" tzv. DV upravo zbog mirisa, koji me "vracaju".
A partenere koji se zapustaju u vezi, narocito muskarce, mada verujem da ima i zena takvih, bi poslala pravo u pakao... ili u cistiliste! ;)
Srecom nisam naisla na takve, ali da jesam, verujem da bi bilo gudbaj forevr end evr end evr. :)
Cak i da je bilo nagovestaja tako necemu, suzbijanje u korenu je majka. :)
A odgovor na pitanje je: Ne tolerisem! Licna higijena se mora odrzavati. Kako se inace opustiti i prepustiti...
Higijena je neophodna ali ne i dovoljna, jer ljudi se privlace, kao i zivotinje po mirisu tela.
Svako ima svoj miris koze i mislim da je jako vazno da nam partnerov prirodan miris odgovara. U suprotnom ni higijena ne pomaze.
 
meni se upravo to desilo. IZasla sam s deckom koji super izgleda, super skockan, ima super kola, i toliko je navaljivao da se vidimo te veceri, da bi iste neprijatno mirisao... a ja taman pristala na lepi slatki zagrljaj... i onda mi se smucilo sve... To mi je nepojmnjivo! Obuci najskuplju garderobu a pri tom se ne istusirati... Grooooznoooo! Ja bezim! Propustila sam super sansu, ali pri samoj pomisli na to... Fuuuj
 
Slazem se sa Aphroditi, ali ako govorimo o smradovima...
Nismo tvorovi po difoltu, tako da ljudi koji imaju problem pojacanog znojenja ili jaceg telesnog mirisa,
mogu to ublaziti redovnom licnom higijenom.
Tako ce biti i njima i okruzenju prijatnije.
Ne treba se zapustati.
Cistoca je pola zdravlja. ;)
 
Micotakis:
meni se upravo to desilo. IZasla sam s deckom koji super izgleda, super skockan, ima super kola, i toliko je navaljivao da se vidimo te veceri, da bi iste neprijatno mirisao... a ja taman pristala na lepi slatki zagrljaj... i onda mi se smucilo sve... To mi je nepojmnjivo! Obuci najskuplju garderobu a pri tom se ne istusirati... Grooooznoooo! Ja bezim! Propustila sam super sansu, ali pri samoj pomisli na to... Fuuuj
joooj....grozno. :roll:
ja sam bas osetljiva na mirise,i povezujem ih ne samo sa ljudima,nego i sa situacijama...i zato kada neko smrdi,jednostavno ne mogu da ostanem u blizini iste osobe jer mi uzasno smeta...u ekstremnim situacijama to ide dotle da mi bude muka :shock:
 
Micotakis:
meni se upravo to desilo. IZasla sam s deckom koji super izgleda, super skockan, ima super kola, i toliko je navaljivao da se vidimo te veceri, da bi iste neprijatno mirisao... a ja taman pristala na lepi slatki zagrljaj... i onda mi se smucilo sve... To mi je nepojmnjivo! Obuci najskuplju garderobu a pri tom se ne istusirati... Grooooznoooo! Ja bezim! Propustila sam super sansu, ali pri samoj pomisli na to... Fuuuj

bzwz....trebalo je samo da prdnes, da ubijes taj njegov jak miris...i swe ok:roll::lol::lol::lol::roll:
 
Maxy:
Ako nekoga stvarno volite da li mozete da trpite njegove mane?A da te mane idu do ekstremizma:roll: .Recimo smrad nogu,ostali smradovi.....Naravno u obzir dolaze i sve ostale mane.
I ne, ne smrde mi noge ako ste na to mislili;-) .
Ima ona predstava "audicija" ili kako se vec zvase...kad onaj dilber izuje carape a gospodja padne u nesvest...Posle kad ustane pita: Au ima li mi kose na glavi? Slatko sam se ismejala tome...Mislim da zena u vezi i braku mora toliko toga i da dozivi pa izmedju ostoalog i taj smrad nogu...Pa kad se volimo mozemo i direktno reci...Begaj bre peri te noge idiote pa onda digni na sto i bleji u Tv...jel tako?
 

Back
Top