Zene, pitanje i anketa: koji auto...?

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja

Dakle koja kategorija auta?

  • Sportski (dvosedi, ili 2+2...-ford puma, opel tigra, MB SLK-SL,Mazda MX5...)

  • Klasicna kola (WV golf, Audi A4, MB C, BMW 3...)

  • Karavan

  • Veeeeelika kola (Audi A 8, BMW 5, 7... )

  • Dzipovi (Cheroki, MB M, BMW X...)


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
A

Aleksej_BASO

Gost
Dakle kada muskarac vozi auto koji je to auto koji ce na vas ostaviti najbolji utisak (i zasto) ?

Jednom sam cuo neku ribu koja je rekla da se nikada ne bi zabavljala sa tipom (jednim mojim drugom) jer vozi "sportski" auto, pa se po tome vidi da je neozbiljan.... :shock:

Dakle, moze anketa, a moze i konkretan odgvor.

Hvala! :D
 
Aleksej_BASO:
Dakle kada muskarac vozi auto koji je to auto koji ce na vas ostaviti najbolji utisak (i zasto) ?

Jednom sam cuo neku ribu koja je rekla da se nikada ne bi zabavljala sa tipom (jednim mojim drugom) jer vozi "sportski" auto, pa se po tome vidi da je neozbiljan.... :shock:

Dakle, moze anketa, a moze i konkretan odgvor.

Hvala! :D

iskreno i ruku na srce palim se na dvosede
 
А мени су баш кул типови који без комплекса возе бубу или спачека, или тако нешто оригинално!
А иначе, за мене је ауто само превозно средство које помаже да се брже стигне из тачке А у тачку Б....и ништа друго!
 
Prvo sam glasala za auto, a tek onda pocitala da u stvari glasam za to sta ON treba da vozi!
E. pa ovako- zabole me bas, oduvek sam se SAMA svuda vozila...I ako se je pitam(oga nema u anketi) volim dzip, ali nijadan od ponudjenih, vec Rav4(tojota) cisto zbog prakticno-zimskih razloga,a ako ne onda golfa ili auto te klase!
Nekada sam se lozila na 2 tocka , vetar u kosi i tako to ...naravno Japanca ! :oops:

A sada, samo hocu da moj covek ima siguran auto koji ce nasu malu porodicu bezbedno da prebaci od tacke A do tacke B( i da mes. rata ne prelazi 200E ;) )
 
Aleksej_BASO:
Dakle kada muskarac vozi auto koji je to auto koji ce na vas ostaviti najbolji utisak (i zasto) ?

Jednom sam cuo neku ribu koja je rekla da se nikada ne bi zabavljala sa tipom (jednim mojim drugom) jer vozi "sportski" auto, pa se po tome vidi da je neozbiljan.... :shock:

Dakle, moze anketa, a moze i konkretan odgvor.

Hvala! :D


Ne obracaj sta zene govore o frajerima i autu jer nemaju pojma ni o jednom ni o drugom. nego samo pljuju i nagadjaju a njihove spike prolaze kod tipova koji nemaju mozga u glavi.
A kad smo vec kod auta najbolje je dizel koji malo trosi. U italiji je 1.35 eura litar benzina.

Audi A 6 zadnja verzija je mrak. Ali sprotski auto daje najveci filing. pogotovo subaru impreca najjaca varijanta ili toyota supra 450 konja. to su auti na koje ja svrsavam.
A ta koja kaze da je sportski auto za neozbiljnog tipa samo joj kazi nek ide pomusti koze jer to joj je posao a pametnije stvari nek ostavi pametnijim ljudima.
Pa sta jaguar koji je limuzina nije sportski auto a ima 500 konja?
 
Samantha Jouns:
Ne znam......pa......ja bi sve od ponudjenog...znas jedna nedelja da me vozi u sportskom...pa klasican.pa kabriolet,.......i onda ja njega da provozam u mojoj staroj crvenoj Bubi da vidi kako je to ziveti skromno...mada moj san je Pezo 206:):)


Moj brat je imao bubu, taj auto me bas odusevljavao. Auto koji ne treba antifriz jer ima vadusno hladjenje a i u nju ako imas love mozes ugraditi porseov motor. i onda mamlas kroz grad kao lud i boli te kita za sve.
Samo prve bube su prelazile po 1000000 kilometara bez generalne.
Nema ljudi moji svabe su zakon za sve oni su najpametniji ljudi i Hitler je bio u pravu sto je mislio da su nadljudi jer i jesu.
 
klasicna kola.
jer kola sluze da te prevezu,sto neko rece iz tacke a u tacku b.a ne da se prikazujes u njima i da te vidi komsinica/kolega/neprijatelj/prijatelj ili bilo ko drugi.
ne volim sportska kola jer muskarci u njima imaj potrebu da se eksponiraju a cesto su i istripovani a vole svoja kola vise od bilo koga drugog( a ko i ne bi kada je ulozio neku ogromnu sumu novca na kola :roll: ) primetila sam fenomen (na obilicenom vencu posebno,a gde bi drugde? ) zabrinutih vlasnika koji pola dana provedu u kaficima motreci i/ili glancajuci svoje ultra moderne kabriolete.pacenici & loseri.
dzipovi nisu prakticni za grad a i previse cesto me asociraju na kriminalce.
karavan...ne porodicna nego familijarna kola.
definitivno klasicna kola.
inace,nikada nisam razumela potrebu pojedinih slucajeva da ulazu silne pare u kupovinu i odrzavanje kola jer je to jednostavno losa investicija.tima novim skupim kolima vec za kratko vreme vrednost ce poceti drasticno da opada,i doci ce ako ne do fizickog a onda sigurno do ekonomskog zastarevanja usled ubrzanog razvoja tehnologije.a onda ti isti likovi sutra nece imati 'leba da jedu jer su sve pare invesitrali u kola.jadno...:roll:
 
Sve ovo sto zene pisu...zvuci lepo...ali sam ja jako sumnjicav na te njihove odgovore tip "uopste nije bitno sta vozi"...no...
Ja se skoro uopste ne razumem u kola. Jedva raspoznajem BMW od Mercedesa ili VW od BMWa. Znaci truba! Znam eventulano da zamenim gumu,i jos neke obicne popravke i da dam po gasu. Sve drugo veze nemam. Niti me interesuje. Kao sto se ne razumem ni u mob. fonove. Ne znam ni koji je ovaj moj dok ne pogledam sta pise na njemu.Znam samo daje Ericsson i nista vise.
Inace...kola su mi samo jedna mashina koja coveku olaksava zivot.Stvar koja je potrebna i bitno mi je da su kola sigurna i volim velika kola.Da komotno stane cela porodica ili neko drustvo. Volim da se vozim sa vecim drustvom.
 

Back
Top